Co lub kogo sfotografował pasażer samolotu pasażerskiego?

Kategorie: 

Źródło: http://lifter.com.ua/Passagir-samoleta-sfotkal-cheloveka-razgulivayushchego-po-oblakam

Niektórzy uważają, że latanie samolotem, to niewiarygodnie nudne zajęcie. Zwłaszcza, gdy w podróży trzeba spędzić wiele godzin. Ludzie urozmaicają sobie czas, oglądając filmy, grając lub po prostu śpiąc, ale niewiele osób stale obserwuje to, co dzieje się za oknem.

 

 

30-letni Irlandczyk Nick O'Donohue, pracujący jako programista, leciał z Wiednia do Londynu, kiedy zobaczył coś niebywałego. Tuż nad powierzchnią chmur dostrzegł on dziwną postać która zdawała się przechodzić przez chmury. Co przypomina wam ten kształt, przemieszczający się na wysokości 10 tys. metrów? Zdaniem niektórych istota ta wygląda jak robot z filmu animowanego The Iron Giant.

Zgodnie ze słowami autora fotografii:

„Leciałem do domu po wizycie roboczej w Austrii. Wyjrzałem przez okno i wtedy zobaczyłem tą postać. Na pewno miała ona konkretny kształt. Udało mi się zrobić kilka zdjęć, choć obraz szybko zniknął”.

Wszystko działo się w przedziale około dwóch minut w górnej warstwie chmur, ułożonych blisko siebie. Nick nie daje wiary, że były to tylko chmury. Według niego, jest to zbyt słabe wytłumaczenie choć nie da się ukryć, że narazie jedyne mające rację bytu.

 

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 3.7 (3 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika PędnikNieŁągiewki

Fata mrugana czyli..

Fata mrugana czyli...złudzenie apteczne, tyle że "podniesione" na dużą wysokość: po pustyni idzie obładowany "bronią pokoju" wojownik ISIS...

Strony

Skomentuj