Co może mieć gorsze skutki? Przedstawienie holograficzne Blue Beam czy prawdziwa inwazja obcych

Kategorie: 

źródło: dreamstime.com

Czy któregoś dnia możemy się obudzić rano, włączymy telewizory i naszym oczom ukaże się kilkanaście równoległych relacji live przedstawiających przylot olbrzymich statków kosmicznych. Brzmi jak scenariusz filmu katastroficznego, ale równie kiczowato brzmiał niedawno scenariusz, w którym deszcz meteorów, spowoduje obrażenia 1200 osób i uszkodzi kilkaset budynków. A jednak do tego doszło.

 

Nawet, gdy któregoś ranka rzeczywiście w wiadomościach będą pokazywali latające spodki nad miastami to nie będzie to koniecznie oznaczać, że przybyli obcy. Z pewnością od razu zaczęłyby się dywagacje, czy to nie jest przypadkiem hologram wykonany w ramach projektu Blue Beam. Od dawna wiadomo, że prowadzone są zaawansowane prace na elektroniczną telepatią, czyli przekazywaniem komuś myśli. Podobno Blue Beam ma robić i to.

 

Pojawiają się podejrzenia, że hipotetyczne hologramy, które zostaną użyte w ten dzień mają mieć konotacje religijne a cała wielka iluzja ma mieć za zadania przekonanie do potrzeby wprowadzenia nowej światowej religii. Bez względu na to czy statki obcych będą prawdziwe lub tez okażą się hologramami ich pojawienie się może oznaczać jedno. Początek niewolnictwa nowego rodzaju. Jeśli to będzie to Blue Beam można oczekiwać spektaklu, którego finałem byłaby ostateczna globalizacja i wprowadzenie państwa światowego na kształt Unii Europejskiej zwanego też NWO. Aby to osiągnąć potrzebne może być zagrożenie zewnętrzne.

 

Wszystko to brzmi jak naprawdę szalona teoria spiskowa, ale rzeczywistość potrafi być czasami dziwniejsza niż fikcja. Być może opcja z hologramami byłaby nawet lepsza dla ludzkości niż gdyby rzeczywiście pojawili się przedstawiciele obcej cywilizacji.

 

Pozornie wydaje się, że dystans między gwiazdami jest wystarczająco duży, aby nie groziły nam odwiedziny innych zaawansowanych istot rozumnych zamieszkujących nawet jedynie nasza galaktykę. Aby dostać się z jednej gwiazdy do drugiej za pomocą nawet napędu podświetlanego potrzebne byłoby budowanie statków światów, na których zmieniałyby się pokolenia. Czy tacy obcy docierający do Ziemi to nie byłby dla nas gigantyczny problem i z dużym prawdopodobieństwem zagrożenie dla istnienia naszego gatunku?

 

Wystarczy wspomnieć, co stało się z rdzennymi mieszkańcami Ameryki, gdy dotarli tam renesansowi Europejczycy. Dotarcie do Ziemi obcej cywilizacji byłoby szokiem tak wielkim, że nasz los mógłby być przypieczętowany w bardzo krótkim horyzoncie czasowym. Można się pocieszać, że obcy nie dotrą do nas w trakcie trwania naszej cywilizacji, co dodatkowo potęguje efekt czasu potrzebnego na odbywanie podróży.

 

Wszystko jednak zmiana koncepcja tuneli podprzestrzennych zwanych też mostami Einsteina-Rozena. Te hipotetyczne twory mogłyby umożliwić pokonywanie wielkich przestrzeni w mgnieniu oka, czyli znikałby problem dystansu. Dawałoby to tak bardzo duże możliwości, że mogłyby powstawać galaktyczne imperia, ponieważ podbój dużych obszarów byłby równie łatwy jak w czasach Czingis Hana.

 

Gdy zdamy sobie sprawę, jakim niebezpieczeństwem mogą być dla nas Ziemian takie odwiedziny przez rasę na zdecydowanie większym od naszego poziomie rozwoju to warto sobie zadać pytanie: czy naprawdę tego chcemy. Nawet Blue Beam byłby wtedy mniejszym złem.

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika ZajacTM

Rozszyfrowałem Was w końcu

Rozszyfrowałem Was w końcu (pisze o wiadomej trójcy komentatorów) - samouwielbiająca się banda pseudo faszystów , wciągająca w swe puste dyskusje niczego nie spodziewających sie ludzi. Tak naprawde nigdy nie piszecie na temat, próbujecie bawić się emocjami innych. Moge dla Was być lemmingiem, critersem lub innym gnomem - w / ... /  to mam. Dla mnie jesteście totalnymi / ... ... / i. Dałem się nabrać na ten portal jak pewnie większość. Nie napisaliście dotąd nic, czego większość bywających tu nie wie. Nic, poza Waszymi pseudo przemyśleniami (wyższe / ... /  byty) reszta to lemmingi co nie?. Nie można Was krytykować bo "voty" dziwnie u  Was nie pacają.. a przepraszam na "+" jak najbardziej. Jeżeli bylibyście naprawde inteligentnymi i wyuczonymi ludźmi za jakich się uważacie, potrafilibyście się z kimkolwiek zmierzyć w otwartej, pozbawionej wylgaryzmów , obraźliwych porównań itd. rozmowie  jednak nie potraficie tego.  
To tyle bo szkoda mi czasu, a mam dużo do napisania na Wasz temat.
Miłej zabawy.
 

Portret użytkownika Pacal

Tzw. tunele

Tzw. tunele czasoprzestrzenne: występują pod różną nazwą szczegółową, co wskazuje na to, że ich idea miała wielu ojców:
- Hermanna Weyla, w charakterze tylko hiopotezy w 1921;
- Alberta Einsreina razem z Nathanem Rosenem, już jako wniosek teoretyczny OTW w 1935.
W kwestii samej tylko nomenklatury:
- wormhole /z ang.: "dziourka robaka"/, w 1957 akurat taką nazwę zaproponował John Wheeler, amerykański badacz takich tuneli;
-  spacetime shortcut, w znaczeniu: "skrót czasoprzestrzenny", dla tych teoretycznych możliwości, zaproponował Siergiej Krasnikow, co najmniej w 2003 roku.
Na ostatnie może wskazywać jego praca naukowa opatrzona tą datą, pod tytułem:
"The quantum inequalities do not forbid spacetime shortcuts". Physical Review D 67 (10): 104013. arXiv : gr-qc/0207057 . Bibcode 2003PhRvD..67j4013K . doi : 10.1103/PhysRevD.67.104013 .
Skopiowałem w całości nie rozumiejąc jednak zastosowanych symboli bibliograficznych bo jednak bibliotekarzem nie jestem. Za to podaję link gdzie to znalazłem: http://en.wikipedia.org/wiki/Wormhole  
PS
Od siebie pozwolę na małą złośliwość wzgledem Alberta Einsteina tylko, że chyba jkoś tak wychodziło, że wiele idei naukowych sformułowanych przez innych Albercik umiał przypisać sobie. Podobno idee do jego teorii, także mu podsunęła jego osobiosta żona! Biggrin
 

Portret użytkownika Yar

No nie. I tu się zawiodłem na

No nie. I tu się zawiodłem na Adminie. Prowadzi portal ufologiczny, wypowiada się u Janusza w sposób potwierdzający istnienie i odwiedzanie nas przez Obcych, a tu... zastanawia się, czy Oni w ogóle mogą do nas dolecieć.
Oczywiście że mogą i dolatują. Tylko pozostaje kwestia oficjalnego kontaktu. Moim zdaniem powinien nastąpić jak najszybciej, by cały ten syf władzy, banków, religii i materializmu tudzież zatęchłej, zabetonowanej 'nauki' akademickiej dostał potężnego kopa w d.pę.
Inna sprawa, że kompleks militarno-przemysłowy rzeczywiście podobno planuje fałszywą 'inwazję obcych', żeby ludzi sobie bardziej podporządkować. Po terroryzmie kolejny straszak. Mówił o tym Werner Von Braun.

Portret użytkownika nanashi

Powiem krótko. Cywilizacje

Powiem krótko. Cywilizacje które potrafią przemieszczać się w kosmosie na olbrzymie odległości są na o wiele wyższym poziomie rozwoju niż my. Mają inne postrzeganie rzeczywistości niż my. Porównanie mrowiska jako człowiek i UFO jako człowiek jest jak najbardziej trafne. Kosmici nie są tacy jak my.

Portret użytkownika MARGO

  Co może mieć gorsze

 
Co może mieć gorsze skutki?
Przedstawienie holograficzne Blue Beam czy prawdziwa inwazja obcych ?
________________________
Ja bym tak daleko nie wybiegała myślami i wyobraźnią w przyszłość....,
bo nie dalej jak wczoraj tj. 21-02-2013 zostaliśmy własnie niewolnikami ekonomicznymi kurateli EBC z Frankfurtu...
Za Zezowatym:
"..Kolejny raz banda Rudego, zwanego pieszczotliwie na stadionach matołem, pokazała tutejszym indianom, kto rządzi.
Banda może uchwalić dosłownie wszystko, razem z porami roku, wydawałoby się. A propos porów - jak się brachu za bardzo napniesz, to ci może tu i tam popękać.O co więc chodzi z tym fiskalnym paktem, co to go opiekunka kołchozu, czyli IV Rzeszypospolitej, nasza Makrela teutońska, tak bardzo zachwala?
Otóż poza pokazaniem przez Władcę Pierdzieli, kto aktualnie dzierży władzę, czyli tutejszych indian za mordę, pakt ma istotne znaczenie geopolityczne.
Otóż - jakby nie patrzeć - jest instrumentem wprowadzania na terytorium etnograficznym, zwanym dla niepoznaki Polską, ekonomicznej kurateli EBC z Frankfurtu, a właściwiej jego nadzorczej wypustki, w postaci funduszu stabilizacyjnego, który jest- ponadnarodowy- eksterytorialny- niezależny w swoich działaniach od władz narodowych krajów, które mu podlegają- władze, funkcjonariusze oraz cały fundusz ma wedle prawa międzynarodowego całkowity immunitet w zakresie wykonywania swoich obowiązków, czyli jego działań nie może podważyć żaden sąd na Ziemi.Ostatni akapit przeczytaj kilkukrotnie, zanim wyciągniesz wnioski, a są one jednoznacznie niewesołe. Dla każdego cokolwiek rozumiejącego jeszcze z historii i ekonomii powyższe oznacza niewolę ekonomiczną.
Powtórzę jeszcze raz: postanowienie przez Rudego wytrzeszcza oznacza de facto całkowite zrzeczenie się suwerenności ekonomicznej na rzecz supranarodowej instytucji i oddanie kraju w faktyczną ekonomiczną niewolę. Instrumentem zniewolenia będzie ojro, co zezowaty próbował tu klarować od miesięcy, a teraz stało się to faktem.Witajcie zatem bracia niewolnicy w IV Rzeszypospolitej!Od wczoraj jesteście w ekonomicznej niewoli, bez odwołania, bo Rudy tak ze swoimi szmondakami przegłosował rzekomo w Sejmie.Żeby pognębić tutejszych indian całkowicie banda Olsena przegłosowała ten "pakt fiskalny" wbrew polskiej Konstytucji, która na polskim terytorium etnograficznym jeszcze rzekomo obowiązuje.
Jak podkreśla z całą moca opozycja [i słusznie, przemilczeć tego raczej nie można] scedowanie jakichkolwiek prerogatyw tubylczego rządu na organizacje międzynarodowe wymaga - poza zawarciem ważnej międzynarodowej umowy [konwencji] - uchwalenia takowej kwalifikowaną większością 2/3 głosów przy co najmniej połowie obecnych w Sejmie. Zapis taki jest wyraźną czcionką wypunktowany w Konstytucji i dotyczy w sposób oczywisty tej sytuacji, w której oddaje się istotny komponent suwerenności ekonomicznej państwa, a mianowicie nadzór nad budżetem, czyli suwerenność fiskalną za granicę.Żeby polski rudy kabaret był całkowity - należy przy okazji zauważyć, że "pakt fiskalny" z oczywistych względów nie może być przez Polskę w obecnym stanie realizowany.
Po chwili zastanowienia każdy niepiśmienny to łatwo zrozumie, kiedy pojmie, że pakt operuje walutą ojro, a Polska póki co tej waluty nie używa!
Oczywiście że pakt operuje ojro, bo to jest narzędzie ekspansji i podboju teutonów, a z punktu widzenia ojrofederastów to konieczny instrument politycznego zjednoczenia.
Radości z tytułu używania ojro w integracji zażywają Grecy i Hiszpanie, czego huki petard, pożary i bezrobocie młodych w skali 2/3 jest malowniczym przykładem.
Po co zatem Rudy łamie konstytucję, żeby wciągać Polskę w niewolę ojro? Wyobraź sobie watsonie, żeby uzyskać w strefie status obserwatora.
Nadzorca niewolników będzie nam konstruował budżet, a my będziemy obserwować, boć - jako nie będący członkiem strefy - nie mamy prawa głosu. I to, a nie złamanie konstytucji, jest prawdziwym wymiarem upodlenia.
Jak pisałem ostatnio, Rudy wciąga nas panicznie, tylnymi drzwiami do ojro. Furda konstytucje, furda waluta, będziemy niewolnikiem obserwatorem! Jaki z tego wniosek watsonie?
Jest tylko jeden - skoro taki pożar i taka panika, znaczy to że Makrela mu tak kazała.
IV Rzeszypospolita musi być kompletna, zanim cały ten ojrokołchoz się rozleci. Wówczas ziemie utracone będą już nareszcie pod opieką - przejęte za długi, które banda Olsena pracowicie podwoiła.
Tak się dziś robi podbój watsonie.
Wojna ekonomiczna to się nazywa, jakby ktoś nie mógł odgadnąć, co oczywiste znaki szarady europejskiej i tego całego kryzysu oznaczają.
Ktoś łoi, ktoś kroi, zwyczajnie, jak to w handlu - żeby ktoś mógł zyskać, ktoś musi stracić. Zastanów się w wolnej chwili, kto jest w tym rozdaniu po raz N-ty znów orżnięty, przy pomocy rudego oszusta.
Nie powiem wprost, żeby cię nie denerwować, przy twoim wykształceniu [jesteś przecież młody i wykształcony, z wielkiego miasta] sam zgadniesz.A na koniec zgadnij, co powinieneś z tym zrobić, to elementarne watsonie. Kiedy ktoś cię kroi na żywca, to coś chyba powinieneś zrobić? Pomyśl, to nie jest trudne..."http://zezorro.blogspot.com/2013/02/wadca-pierdzieli-czyli-o-fiskalnym.html 

Kimże jest człowiek jeśli nie potomkiem tego Boga ?  Czyż może od Boga się różnić ?   Czyż dąb nie jest w żołędziu zawarty  ? Czyż Bóg nie jest ukryty w Człowieku ?

Strony

Skomentuj