Co może mieć gorsze skutki? Przedstawienie holograficzne Blue Beam czy prawdziwa inwazja obcych

Kategorie: 

źródło: dreamstime.com

Czy któregoś dnia możemy się obudzić rano, włączymy telewizory i naszym oczom ukaże się kilkanaście równoległych relacji live przedstawiających przylot olbrzymich statków kosmicznych. Brzmi jak scenariusz filmu katastroficznego, ale równie kiczowato brzmiał niedawno scenariusz, w którym deszcz meteorów, spowoduje obrażenia 1200 osób i uszkodzi kilkaset budynków. A jednak do tego doszło.

 

Nawet, gdy któregoś ranka rzeczywiście w wiadomościach będą pokazywali latające spodki nad miastami to nie będzie to koniecznie oznaczać, że przybyli obcy. Z pewnością od razu zaczęłyby się dywagacje, czy to nie jest przypadkiem hologram wykonany w ramach projektu Blue Beam. Od dawna wiadomo, że prowadzone są zaawansowane prace na elektroniczną telepatią, czyli przekazywaniem komuś myśli. Podobno Blue Beam ma robić i to.

 

Pojawiają się podejrzenia, że hipotetyczne hologramy, które zostaną użyte w ten dzień mają mieć konotacje religijne a cała wielka iluzja ma mieć za zadania przekonanie do potrzeby wprowadzenia nowej światowej religii. Bez względu na to czy statki obcych będą prawdziwe lub tez okażą się hologramami ich pojawienie się może oznaczać jedno. Początek niewolnictwa nowego rodzaju. Jeśli to będzie to Blue Beam można oczekiwać spektaklu, którego finałem byłaby ostateczna globalizacja i wprowadzenie państwa światowego na kształt Unii Europejskiej zwanego też NWO. Aby to osiągnąć potrzebne może być zagrożenie zewnętrzne.

 

Wszystko to brzmi jak naprawdę szalona teoria spiskowa, ale rzeczywistość potrafi być czasami dziwniejsza niż fikcja. Być może opcja z hologramami byłaby nawet lepsza dla ludzkości niż gdyby rzeczywiście pojawili się przedstawiciele obcej cywilizacji.

 

Pozornie wydaje się, że dystans między gwiazdami jest wystarczająco duży, aby nie groziły nam odwiedziny innych zaawansowanych istot rozumnych zamieszkujących nawet jedynie nasza galaktykę. Aby dostać się z jednej gwiazdy do drugiej za pomocą nawet napędu podświetlanego potrzebne byłoby budowanie statków światów, na których zmieniałyby się pokolenia. Czy tacy obcy docierający do Ziemi to nie byłby dla nas gigantyczny problem i z dużym prawdopodobieństwem zagrożenie dla istnienia naszego gatunku?

 

Wystarczy wspomnieć, co stało się z rdzennymi mieszkańcami Ameryki, gdy dotarli tam renesansowi Europejczycy. Dotarcie do Ziemi obcej cywilizacji byłoby szokiem tak wielkim, że nasz los mógłby być przypieczętowany w bardzo krótkim horyzoncie czasowym. Można się pocieszać, że obcy nie dotrą do nas w trakcie trwania naszej cywilizacji, co dodatkowo potęguje efekt czasu potrzebnego na odbywanie podróży.

 

Wszystko jednak zmiana koncepcja tuneli podprzestrzennych zwanych też mostami Einsteina-Rozena. Te hipotetyczne twory mogłyby umożliwić pokonywanie wielkich przestrzeni w mgnieniu oka, czyli znikałby problem dystansu. Dawałoby to tak bardzo duże możliwości, że mogłyby powstawać galaktyczne imperia, ponieważ podbój dużych obszarów byłby równie łatwy jak w czasach Czingis Hana.

 

Gdy zdamy sobie sprawę, jakim niebezpieczeństwem mogą być dla nas Ziemian takie odwiedziny przez rasę na zdecydowanie większym od naszego poziomie rozwoju to warto sobie zadać pytanie: czy naprawdę tego chcemy. Nawet Blue Beam byłby wtedy mniejszym złem.

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocenKomentarze

Portret użytkownika ZajacTM

Rozszyfrowałem Was w końcu

Rozszyfrowałem Was w końcu (pisze o wiadomej trójcy komentatorów) - samouwielbiająca się banda pseudo faszystów , wciągająca w swe puste dyskusje niczego nie spodziewających sie ludzi. Tak naprawde nigdy nie piszecie na temat, próbujecie bawić się emocjami innych. Moge dla Was być lemmingiem, critersem lub innym gnomem - w / ... /  to mam. Dla mnie jesteście totalnymi / ... ... / i. Dałem się nabrać na ten portal jak pewnie większość. Nie napisaliście dotąd nic, czego większość bywających tu nie wie. Nic, poza Waszymi pseudo przemyśleniami (wyższe / ... /  byty) reszta to lemmingi co nie?. Nie można Was krytykować bo "voty" dziwnie u  Was nie pacają.. a przepraszam na "+" jak najbardziej. Jeżeli bylibyście naprawde inteligentnymi i wyuczonymi ludźmi za jakich się uważacie, potrafilibyście się z kimkolwiek zmierzyć w otwartej, pozbawionej wylgaryzmów , obraźliwych porównań itd. rozmowie  jednak nie potraficie tego.  
To tyle bo szkoda mi czasu, a mam dużo do napisania na Wasz temat.
Miłej zabawy.
 

Portret użytkownika Pacal

Tzw. tunele

Tzw. tunele czasoprzestrzenne: występują pod różną nazwą szczegółową, co wskazuje na to, że ich idea miała wielu ojców:
- Hermanna Weyla, w charakterze tylko hiopotezy w 1921;
- Alberta Einsreina razem z Nathanem Rosenem, już jako wniosek teoretyczny OTW w 1935.
W kwestii samej tylko nomenklatury:
- wormhole /z ang.: "dziourka robaka"/, w 1957 akurat taką nazwę zaproponował John Wheeler, amerykański badacz takich tuneli;
-  spacetime shortcut, w znaczeniu: "skrót czasoprzestrzenny", dla tych teoretycznych możliwości, zaproponował Siergiej Krasnikow, co najmniej w 2003 roku.
Na ostatnie może wskazywać jego praca naukowa opatrzona tą datą, pod tytułem:
"The quantum inequalities do not forbid spacetime shortcuts". Physical Review D 67 (10): 104013. arXiv : gr-qc/0207057 . Bibcode 2003PhRvD..67j4013K . doi : 10.1103/PhysRevD.67.104013 .
Skopiowałem w całości nie rozumiejąc jednak zastosowanych symboli bibliograficznych bo jednak bibliotekarzem nie jestem. Za to podaję link gdzie to znalazłem: http://en.wikipedia.org/wiki/Wormhole  
PS
Od siebie pozwolę na małą złośliwość wzgledem Alberta Einsteina tylko, że chyba jkoś tak wychodziło, że wiele idei naukowych sformułowanych przez innych Albercik umiał przypisać sobie. Podobno idee do jego teorii, także mu podsunęła jego osobiosta żona! Biggrin
 

Portret użytkownika Yar

No nie. I tu się zawiodłem na

No nie. I tu się zawiodłem na Adminie. Prowadzi portal ufologiczny, wypowiada się u Janusza w sposób potwierdzający istnienie i odwiedzanie nas przez Obcych, a tu... zastanawia się, czy Oni w ogóle mogą do nas dolecieć.
Oczywiście że mogą i dolatują. Tylko pozostaje kwestia oficjalnego kontaktu. Moim zdaniem powinien nastąpić jak najszybciej, by cały ten syf władzy, banków, religii i materializmu tudzież zatęchłej, zabetonowanej 'nauki' akademickiej dostał potężnego kopa w d.pę.
Inna sprawa, że kompleks militarno-przemysłowy rzeczywiście podobno planuje fałszywą 'inwazję obcych', żeby ludzi sobie bardziej podporządkować. Po terroryzmie kolejny straszak. Mówił o tym Werner Von Braun.

Portret użytkownika nanashi

Powiem krótko. Cywilizacje

Powiem krótko. Cywilizacje które potrafią przemieszczać się w kosmosie na olbrzymie odległości są na o wiele wyższym poziomie rozwoju niż my. Mają inne postrzeganie rzeczywistości niż my. Porównanie mrowiska jako człowiek i UFO jako człowiek jest jak najbardziej trafne. Kosmici nie są tacy jak my.

Portret użytkownika MARGO

  Co może mieć gorsze

 
Co może mieć gorsze skutki?
Przedstawienie holograficzne Blue Beam czy prawdziwa inwazja obcych ?
________________________
Ja bym tak daleko nie wybiegała myślami i wyobraźnią w przyszłość....,
bo nie dalej jak wczoraj tj. 21-02-2013 zostaliśmy własnie niewolnikami ekonomicznymi kurateli EBC z Frankfurtu...
Za Zezowatym:
"..Kolejny raz banda Rudego, zwanego pieszczotliwie na stadionach matołem, pokazała tutejszym indianom, kto rządzi.
Banda może uchwalić dosłownie wszystko, razem z porami roku, wydawałoby się. A propos porów - jak się brachu za bardzo napniesz, to ci może tu i tam popękać.O co więc chodzi z tym fiskalnym paktem, co to go opiekunka kołchozu, czyli IV Rzeszypospolitej, nasza Makrela teutońska, tak bardzo zachwala?
Otóż poza pokazaniem przez Władcę Pierdzieli, kto aktualnie dzierży władzę, czyli tutejszych indian za mordę, pakt ma istotne znaczenie geopolityczne.
Otóż - jakby nie patrzeć - jest instrumentem wprowadzania na terytorium etnograficznym, zwanym dla niepoznaki Polską, ekonomicznej kurateli EBC z Frankfurtu, a właściwiej jego nadzorczej wypustki, w postaci funduszu stabilizacyjnego, który jest- ponadnarodowy- eksterytorialny- niezależny w swoich działaniach od władz narodowych krajów, które mu podlegają- władze, funkcjonariusze oraz cały fundusz ma wedle prawa międzynarodowego całkowity immunitet w zakresie wykonywania swoich obowiązków, czyli jego działań nie może podważyć żaden sąd na Ziemi.Ostatni akapit przeczytaj kilkukrotnie, zanim wyciągniesz wnioski, a są one jednoznacznie niewesołe. Dla każdego cokolwiek rozumiejącego jeszcze z historii i ekonomii powyższe oznacza niewolę ekonomiczną.
Powtórzę jeszcze raz: postanowienie przez Rudego wytrzeszcza oznacza de facto całkowite zrzeczenie się suwerenności ekonomicznej na rzecz supranarodowej instytucji i oddanie kraju w faktyczną ekonomiczną niewolę. Instrumentem zniewolenia będzie ojro, co zezowaty próbował tu klarować od miesięcy, a teraz stało się to faktem.Witajcie zatem bracia niewolnicy w IV Rzeszypospolitej!Od wczoraj jesteście w ekonomicznej niewoli, bez odwołania, bo Rudy tak ze swoimi szmondakami przegłosował rzekomo w Sejmie.Żeby pognębić tutejszych indian całkowicie banda Olsena przegłosowała ten "pakt fiskalny" wbrew polskiej Konstytucji, która na polskim terytorium etnograficznym jeszcze rzekomo obowiązuje.
Jak podkreśla z całą moca opozycja [i słusznie, przemilczeć tego raczej nie można] scedowanie jakichkolwiek prerogatyw tubylczego rządu na organizacje międzynarodowe wymaga - poza zawarciem ważnej międzynarodowej umowy [konwencji] - uchwalenia takowej kwalifikowaną większością 2/3 głosów przy co najmniej połowie obecnych w Sejmie. Zapis taki jest wyraźną czcionką wypunktowany w Konstytucji i dotyczy w sposób oczywisty tej sytuacji, w której oddaje się istotny komponent suwerenności ekonomicznej państwa, a mianowicie nadzór nad budżetem, czyli suwerenność fiskalną za granicę.Żeby polski rudy kabaret był całkowity - należy przy okazji zauważyć, że "pakt fiskalny" z oczywistych względów nie może być przez Polskę w obecnym stanie realizowany.
Po chwili zastanowienia każdy niepiśmienny to łatwo zrozumie, kiedy pojmie, że pakt operuje walutą ojro, a Polska póki co tej waluty nie używa!
Oczywiście że pakt operuje ojro, bo to jest narzędzie ekspansji i podboju teutonów, a z punktu widzenia ojrofederastów to konieczny instrument politycznego zjednoczenia.
Radości z tytułu używania ojro w integracji zażywają Grecy i Hiszpanie, czego huki petard, pożary i bezrobocie młodych w skali 2/3 jest malowniczym przykładem.
Po co zatem Rudy łamie konstytucję, żeby wciągać Polskę w niewolę ojro? Wyobraź sobie watsonie, żeby uzyskać w strefie status obserwatora.
Nadzorca niewolników będzie nam konstruował budżet, a my będziemy obserwować, boć - jako nie będący członkiem strefy - nie mamy prawa głosu. I to, a nie złamanie konstytucji, jest prawdziwym wymiarem upodlenia.
Jak pisałem ostatnio, Rudy wciąga nas panicznie, tylnymi drzwiami do ojro. Furda konstytucje, furda waluta, będziemy niewolnikiem obserwatorem! Jaki z tego wniosek watsonie?
Jest tylko jeden - skoro taki pożar i taka panika, znaczy to że Makrela mu tak kazała.
IV Rzeszypospolita musi być kompletna, zanim cały ten ojrokołchoz się rozleci. Wówczas ziemie utracone będą już nareszcie pod opieką - przejęte za długi, które banda Olsena pracowicie podwoiła.
Tak się dziś robi podbój watsonie.
Wojna ekonomiczna to się nazywa, jakby ktoś nie mógł odgadnąć, co oczywiste znaki szarady europejskiej i tego całego kryzysu oznaczają.
Ktoś łoi, ktoś kroi, zwyczajnie, jak to w handlu - żeby ktoś mógł zyskać, ktoś musi stracić. Zastanów się w wolnej chwili, kto jest w tym rozdaniu po raz N-ty znów orżnięty, przy pomocy rudego oszusta.
Nie powiem wprost, żeby cię nie denerwować, przy twoim wykształceniu [jesteś przecież młody i wykształcony, z wielkiego miasta] sam zgadniesz.A na koniec zgadnij, co powinieneś z tym zrobić, to elementarne watsonie. Kiedy ktoś cię kroi na żywca, to coś chyba powinieneś zrobić? Pomyśl, to nie jest trudne..."http://zezorro.blogspot.com/2013/02/wadca-pierdzieli-czyli-o-fiskalnym.html 

Kimże jest człowiek jeśli nie potomkiem tego Boga ?  Czyż może od Boga się różnić ?   Czyż dąb nie jest w żołędziu zawarty  ? Czyż Bóg nie jest ukryty w Człowieku ?

Portret użytkownika Yar

Zwalanie winy na Tuska jest

Zwalanie winy na Tuska jest idiotyzmem nieudacznika. Prawda jest taka, że cały system jest do zmiany, zaczynając od ludzkiego materializmu i nienawiści, którą wy również prezentujecie. Z postawą frustrata niczego nie zbudujecie. Ogarnijcie się jeśli możecie. Tylko pozytywne myślenie, rozwijanie się, nie życie ponad stan pokaże illuminatom środkowy palec. A jak wyjdziesz na ulicę, rozwalisz to i owo to najwyżej dostaniesz od policji. System nie da się tak zwalczyć. Agresja budzi agresję.

Portret użytkownika siwy

nikomu nie ujmując i nie

nikomu nie ujmując i nie dodajac ..... tylko myśleć ...Bułgarzy się obudzili a my dalej śpimy na klęcząco z modłami do najwyższego o wsparcie..kiedy się obudzicie , zacznijcie LUDZIE samodzielnie myśleć rozliczając naszych .przez nas wybranych . POLITYKÓW  ..TO ONI I TYLKO ONI -  NAS - NARÓD wprowadzają w biedę a sami się śmietanką dzielą . Zaczynając od BALCEROWICZA żerują na biednym robolu (robotniku)..i jeszcze zaciskac pasa kazą bo to poprawi nam wskażnik.A przyjdzie koniec roku za dobre zciemnianie POLITYCY mają premie a my ....długi w Bankach ...........reszta należy do narodu i tak niespójnego bo to ONI nas PORÓŻNILI

Portret użytkownika MONSTER

No i popatrz dalej mają

No i popatrz dalej mają poparcie.  Co zaślepia niektórych ludzi? Mam kolegę- chorobliwie gruby, chorujący przed czterdziestką już na parę chorób, on nie dożyje do emerytury napewno. Jest strasznym skąpcem wszystko ciuli na obligacje - nic sobie nie kupuje. Ma już naodkładane kupę kasy od której płaci podatek i jemu Rudy pasuje. Mało że pasuje, on by się dał zabić za swoje przekonanie ze wszystko idzie dobrą drogą. Nie widzi i nie chce widzieć że jest przegrany i że za parenaście lat obudzi się z ręką w nocniku. I tacy właśnie ludzie są zagrożeniem dla nas wszystkich.

Portret użytkownika jaa

co do religii. Religie są

co do religii. Religie są zbudowane na pewnej bazie. A to jak są wykorzystywane to już inna bajka. To tak jak z polityką. W zależności od tego jacy ludzie w niej się udzielają i jakie mają cele do osiągnięcia takie są ich działania.

Portret użytkownika Juszka1980OGL

podróże w kosmosie z

podróże w kosmosie z predkościami nadświetlnymi są mozliwe i zaden fizyk tego nie neguje a co wiecej jest kilka teorii ktore za jakis czas mogą stać się faktem, naprzykład teoria B. Heima i jego silniki grawittofonony (silniki Podkletnova) ale też myśl i paradoks Einsteina-Podolskiego-Rosena to daje większe mozliwości. 
Czy istnieje życie poza Ziemia- na to pytanie jest tylko jedna odpowiedz oczywiscie ze tak i tego nikt nie jest w stanie zaprzeczyć, ilość galaktyk, gwiazd i planet jest wręcz nieskończona i na pewno gdzieś jest zycie tylko pytanie w jakiej formie. 
Ja widzę wieksze prawdopodobienstwo że wyladuja obcy niz projekt Blu beam wejdzie w faze realizacji - ale to tylko moje zdanie
pozdrawiam Juszka

Portret użytkownika baca

ha ha widze Hopsiup ze

ha ha widze Hopsiup ze wreszcie masz z kim pogadać Smile
juszka - znana izraelska podróżniczka i ekspertka od podrózy nadswietlnych oraz Hopsiup - słynny badacz jahwizmu i innych judaistycznych zabobonów
no nic, to w takim razie nie przeszkadzam w tej burzy mózgów i pokornie czekam az obaj odkryjecie nowe prawidła wszechswiata a potem zgodnie podzielicie sie nagrodą Nobla Smile
 

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

juszka... aj bym na twoim

juszka... aj bym na twoim miejscu wycofał się z dyskusji z bacą. Nie drównałes mi; nie dorownasz bacy. Twoje intelektualne wycie o pomoc nadprzyrodzonych sił o dodanie tych liczb przy IQ spełza na niczym...

Portret użytkownika Juszka1980OGL

tobie hehehhehehe pusta

tobie hehehhehehe pusta ziemio i twoim 18000  lat historii wszechswiata / ... / przestań, zero wiedzy tylko duzo szczekasz a niczego nie mozesz podeprzec faktami. nic nie oferujesz poza bełkotem / ... / a baca to / ... / o pogladach neonazistowskich lubujacy się w hitlerze a udający zacnego Polaka, on jest / ... / który robi zamęt.

Portret użytkownika racja

wszystko swoim w czasie, gdy

wszystko swoim w czasie, gdy nasz Wszechświat zmieni naturę z wirującej turbiny turbogeneratora, na swobodny przepływ elektronow w wyniku zmiany pola magnetycznego, jak to jest realizoawne w nadprzewonikach lub półprzewodnikach, ale wszystko w swoim czasie, niesteyty nie jest mozliwe dopóki istnieją takie cząstki jak grawitony, gdyż pokonanie takiej siły kosztuje baaaaaaardzo dużo energii a zachowanie informacji kolejne tyle

Portret użytkownika grzegorz

Religie są dla tych którzy

Religie są dla tych którzy samodzielnie nie potrafią nyśleć i tyle. Ktoś słusznie stwierdził że "religia zaczyna się tam gdzie kończy się rozum".
Natomiast Baca jak zwykle chamski.... Ale Baba jak w piosence Pudelsów:
Nikt tego nie wie, jak ja kocham siebie
O sobie tylko śnie!
Nieważne dziewczyny, nieważne przyczyny
Ja po prostu kocham się
Na nikogo nie czekam, tylko sobie przyrzekam
Z sobą tylko być"
.......... i nic dziwnego. Z takim charakterkiem....

Portret użytkownika ania

Rdzenni mieszkańcy Ameryk

Rdzenni mieszkańcy Ameryk mieli tego pecha,że Europejczycy przybyli do nich z jedyną ,słuszną religią,niestety.I w imię Boga,w którego wierzyli,tak nawracali Indian,że Indianie znaleźli sie w Krainie Wiecznych Łowów;/.
Zresztą nie tylko Indianie mieli tego pecha,czasem się zastanawiam,co by było gdyby tkz kółko rybackie,aż tak się nie rozwinęło?
Pozdrawiam serdecznie,wierna czytelniczka:)
 

Portret użytkownika hopsiup

Nie wiem czy wiesz ale w

Nie wiem czy wiesz ale w Ameryce Południowej istniało coś takiego jak "redukcje paragwajskie" (XVII w.), do których indianie "walili drzwiami i oknami" tak w skrócie. Niestety nie podobało się to ówczesnym "przedsiębiorcom" i zostało zniszczone. Trochę na ten temat można zobaczyć w pięknym filmie "Misja". Dla formalności. Handlem niewolnikami zajmowali się Żydzi. Parę lat temu wpadła w moje ręce książeczka, której autor podawał się za Żyda, gdzie w słowie wstępnym był cytat z współczesnego izraelskiego podręcznika szkolnego: "Żydzi mogą mieć niewolników".
Nie można zmienić przeszłości ale za to co złe kiedyś było robione przez ludzi KK Jan Paweł II mówił przepraszam. Ja nie słyszałem aby takie słowa padły z jakiejkolwiek innej strony. Chyba, że za przepraszam uznamy słowa A. Kwaśniewskiego, który niedługo potem odznaczał medalami państwowymi UBeków.
Ciekawe gdzie sie udacie jak już zaczenie obowiązywać ustawa o "mowie nienawiści" i wejdzie w życie wszechpotężna cenzura. A podobno rządzą zwolennicy wolności i demokracji.

Portret użytkownika giga

Nie ma juz teraz

Nie ma juz teraz jednoznacznej odpowiedzi ,bo i są conajmniej trzy rózne opcje inwazji.
Pierwsza to pojazdy zbudowane na terenie US i te napewno zrobią tylko mistyfikację sztucznego zagrożenia.
Druga to pojazdy z wewnątrz Ziemi i od tych nic nam nie grozi.
Trzecia to ORYGINALNE obce cywilizacje i to uważam za najlepsze co nas spotkać może.
A i tak największym zagrożeniem w historii tej planety zawsze jest banda ludzkich  psychopatów z ich lucyferiańskimi wizjami.

Portret użytkownika tosia

Sądzę, że jest to

Sądzę, że jest to najbliższy prawdzie pogląd.  Ludzie są jak krwiopijne komary dla wieloryba (obcego). I to może być główny problem w komunikacji z nimi. DLa ludzkiego komara jest on zbyt wielki żeby go nawet zrozumieć. Nie mówiąc o zobaczeniu. Obcego (wieloryba) ani ziębi ani grzeje. 

Portret użytkownika jaa

Może żyją. Czytałem gdzieś

Może żyją. Czytałem gdzieś chyba jakiś komentarz, że być może są telepatami i umieją narzucać swoją wolę ludziom. Więc może ludzie je spotykają, ale zapominają. W końcu nie od dziś wiadomo, że ludzie są podatni na hipnozę. A to może znaczyć, że żyjemy w stanie permanentnej hipnozy. To też mógłby być ciekawy temat do dyskusji. Na ile jesteśmy ubezwłasnowolnieni w postrzeganiu nie tylko świata w którym żyjemy, ale też w korzystaniu z możliwości własnego umysłu. Bo może to co dostrzegamy to jedynie to co ktoś chce żebyśmy dostrzegali. Być może też sami się wprawiamy w stany hipnotyczne albo sugetywne. W końcu nie na darmo ci, którzy buntują się przeciw zastanej rzeczywistości osiągają cele nieosiągalne dla pozostalych.Na plus lub na minus. 

Portret użytkownika jaa

po pierwsze to nie wiemy nic

po pierwsze to nie wiemy nic o wszechświecie poza tym co wiemy. A jeszcze kilkanaście lat temu naukowcy i wyznawcy religijni uważali, że planet jest mało. kilkadziesiąt lat temu uważali, że gwiazd jest niewiele. Z nasszego punktu widzenia odległości moga być duże, ale z punktu widzenia jakiegoś mieszkańca Kosmosu te odleglości mogą być bardzo małe. Ponadto trzeba też uwzględnić chyba możliwość przewymiarowania - jakby co to chyba ja pierwszy używam teraz tego określenia, przewymiarowanie to przeskok ze swojego wymiaru do wymiaru innego, naszego. Być może jest taka możliwość. Zależy to chyba od konstrukcji światów. I dużo by jeszcze można wymyślać. Z punktu widzenia mrówki w lesie w jakimś mrowisku, dajmy na to w wojewodztwie łódzkim, możliwość znalezienia się przez tę mrówkę w lesie w Ameryce Południowej jest nieprawdopodobna. Wiecej. Ta mrówka nawet nie potrafi sobie pewnie wyobrazić, że istnieje coś takiego jak las w Ameryce Południowej, że nie wspomnę o odleglości, która dla mrówki jest wprost niewyobrażalna. Ale czy to jest rzeczywiście niemożliwe? Pytanie tylko komu będzie się chciało jechać z Ameryki Poludniowej do lasu w łódzkiem po tą mrówkę żeby ją obejrzeć albo nawet zabrać ze sobą. No chyba, że wie, że w łódzkiem jest las, w lesie jest mrówka, a ta mrówka jjest mu potrzebna do kolekcji albo w jakimś innym celu, który usprawiedliwia podróż. Chyba, że przy okazji jakiegoś innego powodu. Co innego gdy w Ameryce Południowej żyją podobne mrówki. Wtedy sprawa jest podobna dla obu stron. I raczej się nie spotkają.

Portret użytkownika Baabete

z przyjemnością przeczytałam

z przyjemnością przeczytałam Twoją  wypowiedż. Również używam odniesienia do mrówki , mrowiska  i  drugiego kontynentu.
Wiemy coraz to więcej o wszechświecie ale rzeczywistość może zupełnie nas zaskoczyć .Najbardziej
dziwnym dla mnie jest ta niewyobrażalna przestrzeń świata a może wielu światów i człowiek wobec tego ogromu
i  życie człowieka z tym wszytkim czego doświadcza i  co przeżywa  wobec niepojętej pustki wokół nas.Ponieważ myślę że jednak nie ma Obcych.

Portret użytkownika ale_o_co_chodzi

Jestem przekonany, że nie

Jestem przekonany, że nie jesteśmy sami na planecie zwanej przez nas Ziemia.
Jeśli naszymi towarzyszami byłyby Istoty o złych intencjach, to już by nas na Ziemi nie było, bo różnica technologiczna jest zapewne przeogromna i nawet byśmy nie wiedzieli, ze jesteśmy eksterminowani.
Co zaś się tyczy ingerencji takich Istot w nasze życie, to nie udało mi się zaobserwować czegoś takiego bezpośrednio, ale czuję że to się odbywa.
Dlatego często wnoszę do nich intencje typu: "Nie ma mojej zgody, aby w tej rzczywistości Ziemia uległa zagładzie nuklearnej. Macie zapewne sposoby aby rozbroić nuklearny arsenał ludzkości więc to zróbcie"...
Zakładam oczywiście, ze takie Istoty posiadające np. umiejętność czytania w myślach, czy zagladania poprzez 4 wymiar nie miałyby problemów z taką rozbrajającą akcją Smile

Portret użytkownika koko

A widzisz jakas metode by

A widzisz jakas metode by rozroznic prawde od fikcji? Moge nie wierzyc w to co widze, moge miec wadpliwosci, ale do konca nie bede wiedziala co to wlasciwie jest. kto mowi prawde? Czyje klamstwo jest lepsze? Zdac sie na intuicje? Nie kazdy ja ma choc czyta, edukuje sie, zastanawia. A niespodzianek moze nam wiecej zafundowac ciemna strona, o ktorych jeszcze nie slyszelismy, wiec nie wyzywajmy sie od motlochu, bo nie wiadomo kto nim jest.

Portret użytkownika wanak

Do motłochu zalicza się

Do motłochu zalicza się każdy, kto mając możliwości (a dzięki internetowi ma je prawie każdy) szukania prawdy, woli żreć, imprezować i kopulować. Prawdy nie chcą, bo może zburzyć ich mały zbutwiału światek. To właśnie jest motłoch.

Portret użytkownika 85r

Motłoch, plebs czy jak go

Motłoch, plebs czy jak go zwie władza, to są budowniczy tego systemu, a dokładnie tylko dzięki nim on się jeszcze trzyma, gdyby nie oni, to by tu już dawno runęło, jak domek z kart. Motłoch jest w matrixie ale jest też matrixem, do puki nie zażyje czerwonej pigułki działa przeciw nam, jak cały system.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Motłochem nie jest plebs...

Motłochem nie jest plebs... To prości ludzie, z prostymi zasadami. Motłochem jest obecna klasa lemingów pospolitych oczarowana szklanymi paciorkami cywilizacji...
 I ona jest szczxególnie szkodliwym robactwem

Strony

Skomentuj