Co przewidział Nostradamus z Rygi?

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Straszne wydarzenia 1941 roku przewidział nie tylko słynny Wolf Messing. Według niektórych doniesień „kapryśny niegrzeczny” Eižen Fink, znany również jako „Nostradamus z Rygi”, przepowiedział kiedyś bogatej kobiecie, że umrze z głodu na deskach w zimnym regionie. Przepowiednia się spełniła.

 

Jasnowidz z Rygi, Eižen Fink, nie jest tak sławny jak Nostradamus czy Wanga, ale jego przepowiednie zwykle się spełniały. Historia mówi, że niezwykłe zdolności chłopca zaczęły objawiać się już w dzieciństwie. Kiedyś poradził przyjacielowi, aby nie pływał i powiedział: „jeszcze utoniesz”, ale ten nie posłuchał i poszedł nad rzekę. Zanurkował i nie wypłynął.

 

Kiedy Fink stał się dorosły, jego sława jako wróżba wybrzmiewała już w całej Łotwie. Odwiedzały go znane gwiazdy i najbardziej szanowani ludzie w kraju, aby zasięgnąć rady na temat przyszłości. Fink był szczególnie lubiany przez rosyjską ludność Łotwy.

 

Słynna właścicielka koncernu gazetowego Emilia Benjamin nie mogła znieść „kapryśnego niegrzecznego” młodzieńca i zawsze starała się go publicznie upokorzyć. Aż na jednej z imprez Fink powiedział do wyniosłej bogatej kobiety: „Nie musisz się tak bardzo martwić, proszę pani, niech pani je i pije do syta, bo umrze pani z głodu na deskach w zimnym regionie”.

 

Wtedy nikt nie traktował poważnie słów jasnowidza. Wszyscy myśleli, że ten po prostu się obraził. W 1941 roku Benjamin została jednak aresztowana i zesłana na Syberię, gdzie zginęła w obozach. Warto zauważyć, że Nostradamus i tacy jak on predyktorzy są często krytykowani za to, że ich proroctwa mogą być w jakikolwiek sposób interpretowane. Zwykle prowadzi to do tego, że przepowiednia jest „poprawnie” dekodowana dopiero po spełnieniu się przewidzianego zdarzenia. Kościół ma również negatywny stosunek do takich indywidualności.

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
loading...

Komentarze

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Ser Biały Pałucki

UWAGA!!! Daję przepowiednię:

UWAGA!!! Daję przepowiednię:
"Coś strasznego się wydaży!!! Wszyscy o tym usłyszą!!! Świat się zatrzęsie!!! Spadną głowy, a wąż zasyczy!!! Góra zapłonie a kometa zgaśnie!!! I ludzie wzniosą głowy!!! A biały orzeł popatrzy z góry!!!"

Proszę pamiętać, że Ser Biały Pałucki dał tę przepowiednię ludzkości w październiku MMXX i jednocześnie proszę o wsparcie. Nr konta poniżej.

 

 

 

 

krytyki

Skomentuj