Co stało się ze "Złotym pociągiem" ? Wywiad z Andrzejem Gaikiem

Kategorie: 

Źródło: Własne

W dzisiejszym odcinku, który okazał się być swoistym bonusem do serii o kompleksie Riese, chciałbym abyście dowiedzieli się nieco więcej na temat jednego z najbardziej nośnych tematów ostatnich lat, czyli "Złotego pociągu".

Dzięki uprzejmości rzecznika prasowego "odkrywców" pana Andrzeja Gaika, dowiecie się prawdy oraz wielu nieznanych do tej pory faktów na temat historii poszukiwań zaginionego pociągu ze złotem Wrocławia. Życze miłego seansu i liczę na to, że moje problemy z autofocusem nie będą psuć przyjemności z oglądania.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
loading...

Komentarze

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

Dowcipniś obrobił graficznie

Smile Dowcipniś obrobił graficznie wskazania georadaru zwałów iłu w kształt pociągu i Gmina zarobiła kupę kasy... buhahhaaaa... !

Ze złotego pociagu pozostał tylko .... pociąg do młodych kobiet... Smile

...Angelus Maximus Rex

Portret użytkownika dwdf

Przypomnijcie sobie jak kilka

Przypomnijcie sobie jak kilka lat temu pewien poseł wykupił ziemię gdzie podobno miał być ukryty pociąg, i na własną rękę biedny idiota szukał skarbu....podobno sporo złota jest ukryte w sztolniach w byłej fabryce pod starachowicami. Niestety podziemia są zasypane.

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika lommo

Odkrywcy sami zapłacili. 150

Odkrywcy sami zapłacili. 150 tysiaczków poszło w przewalanie piachu . Ale ich kasa . Szkoda że nie znależli . Ale z drugiej strony to by było zbyt oczywiste żeby tak obok torów w nasypie był zakopany pociąg. Myślę że goście sami w to nie wierzyli ,ale fakt faktem że tam było wielu świadków na to że był bankowo rozjazd . I ten rozjazd czemuś służył. Prawdziwe tunele są trudne do odkrycia.

Skomentuj