Co według jasnowidzów czeka nas w 2017 roku ?

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Nadszedł czas gdy powoli żegnamy rok 2016. Wkraczamy w ten czas, że zaczynamy powoli zastanawiać się co przyniesie rok 2017. Numerolodzy zwracają uwagę, że jeśli dodać do siebie wartości w 2017 otrzymujemy 10, a to zgodnie z zasadami numerologii, jest boski numer, oznaczający kompletność Czy to oznacza, że nadejście roku 2017 oznacza koniec jakiegoś cyklu historycznego?

 

Przewidywania różnych jasnowidzów, odnośnie 2017 roku, mieszkających w różnych krajach i działających w różnych okresach dziejów, układają się w bardzo niejednoznaczny obraz.

 

Przepowiednie Nostradamusa na 2017 r.

Niemal wszystkie prognozy astrologa, który żył w XVI wieku zostały już zrealizowane. Zdaniem interpretatorów twórczości Nostradamusa, znany jasnowidz mówił o niebezpieczeństwie zagłady ludzkości w latach 2015-2020. W szczególności, z powodu suszy, która około 2017 będzie nękać ludzi w wielu krajach. Przewidywania francuskiego mistyka zawierają opisy szeregu klęsk żywiołowych związanych z wodą.

 

Prognozy klimatyczne Jamesa Hansena

W tym kontekście podobnie brzmią ostrzeżenia klimatologa, James Hansena. Jego zdaniem trwające w Arktyce anomalie temperaturowe mogą spowodować, że w 2017 roku część Ziemi zostanie zalana po tym gdy stopnieje większość pokrywy lodowej. Jego zdaniem jeśli ludzie nie będą mądrze reagować na naruszenie bilansu energetycznego Ziemi, to można się spodziewać niedługo wielkich katastrof. Wiele dzikich zwierząt i roślin zostanie bezpowrotnie zniszczona, co z kolei doprowadzi do tego, że będziemy mogli mówić o prawdziwym sądnym dniu.

 

Przewidywania Baby Wangi na 2017 r.

Niewidoma bułgarska prorokini dała bardzo ponure prognozy na 2017 rok, wskazując, że będzie on przyczyną wielu kłopotów. Jej zdaniem czekają nas poważne konflikty w Stanach Zjednoczonych, a na dodatek wojny na dużą skalę, straszne choroby i pogorszenie stanu środowiska związane z użyciem broni biologicznej lub jądrowej. Zdaniem Baby Wangi, w roku 2017 rozpocznie się straszliwa wojna, która obejmie cały świat. Ludzie będą walczyć między sobą o jedzenie. Sceptycy zwracają uwagę, że Wanga przewidziała już wojnę jądrową na rok 2010, a jak wiadomo nic takiego nie nastąpiło, zatem może i tym razem uda się uniknąć i tego ponurego proroctwa.

 

Przewidywania rosyjskiego astrologa Pawła Globy na 2017 r.

Słynny rosyjski astrolog Paweł Globa jest pewien, że w 2017 roku nie będzie istotnych zmian geopolitycznych. Jednak kraje Unii Europejskiej będą wykazywały coraz większy sceptycyzm w stosunku do władzy Brukseli co może prowadzić do zawiązania nowych sojuszy lub zerwania starych. Jako Rosjanin, Globa oczywiście przewiduje również wzrost światowego znaczenia swojego kraju, ale zaznacza, że będzie to gospodarczo trudny czas dla Rosji.

 

Przewidywania znanej mistyczki i medium, Heleny Bławatskiej

Helena Piotrowa Bławatska, to słynna jasnowidzka i medium z XIX wieku. Przepowiadała ona okres "czarnego pięciolecia", ery która rozpoczęła się rzekomo w 2012 roku i która w 2017 będzie kompletna. Zmiany te będą trwały w długim okresie czasu i na nowo określą charakter stosunków panujących w społeczeństwie. Być może Bławatska miała na myśli nieuchronną erę robotyzacji, co z pewnością przeora nasze obecne podejście do kurczącego się rynku pracy i wymusi rozwój nowy rozwiązań w zakresie współżycia społecznego.

 

Przewidywania prekursora kosmonautyki, Konstantego Ciołkowskiego

Żyjący w czasach Bławatskiej, genialny naukowiec polskiego pochodzenia i prekursor kosmonautyki, Konstantin Ciołkowski, wierzył, że rok 2017 będzie rokiem przełomu i początkiem rzeczywistej ery kosmicznej eksploracji. Z jego obliczeń wynikało, że to właśnie w przyszłym roku powinna się pojawić jakaś przełomowa technologia. W tym kontekście przełomem może być nowy silnik, którego zasada działania przeczy zasadom fizyki, a który ma pozwolić na dotarcie na Marsa w kilka dni zamiast miesięcy. Dodatkowo trwa komercjalizacja podróży kosmicznych gdzie firmy takie jak SPaceX będą w stanie wkrótce odmienić oblicze wksploracji kosmosu.

 

Przewidywania Krzysztofa Jackowskiego

Najsłynniejszy polski jasnowidz, Krzysztof Jackowski, przewiduje, że w 2017 roku nadal będziemy obserwowali upadek Unii Europejskiej. Jego zdaniem zły czas nadciąga na Europę. Nie należy się spodziewać osłabienia fali inwazji islamskiej, ponieważ rządy zachodnie nadal chętnie rozdają tak zwanym uchodźcom pieniądze zrabowane swoim obywatelom. Dodatkowo czeka nas trudny czas ze względu na wzrastającą liczbę niepokojów społecznych, na które UE będzie reagowała coraz agresywniejszym dyktatem.

 

W świetle wszystkich wyżej wymienionych przewidywań przyszły rok może być pełen dramatycznych rozstrzygnięć i zdarzeń. Nie zapominajmy jednak, że o tym jaki będzie przyszły rok w dużej mierze zadecydujemy my sami, a przyszłość może się jawić w takich barwach jakich będziemy oczekiwać, zatem nie przejmujmy się za bardzo przewidywaniami jasnowidzów, czas pokaże czy mieli rację.

 

 

 

 

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Rex Kelvin

Cześć,

Cześć,

Jesteśmy tu po raz kolejny, aby kupić nerki dla naszych pacjentów i zgodzili się zapłacić dobrą sumę pieniędzy każdemu, kto chce ofiarować nerki, aby je uratować i tak Jeśli jesteś zainteresowany byciem dawcą lub chcesz uratować Życie, musisz napisać do nas na e-mailu poniżej.

Jest to okazja, aby być bogatym w porządku, zapewniamy i gwarantujemy 100% bezpieczną transakcję z nami, wszystko odbywa się zgodnie z prawem nakłaniającym dawców nerek.
Więc marnuj więcej czasu, uprzejmie napisz do nas na [email protected]

Irrua Specialist Teaching Hospital.

Portret użytkownika maławanda

Tak, wszystko dobrze, ale bez

Tak, wszystko dobrze, ale bez usprawiedliwienia dla błędów ortograficznych, stylistycznych, językowych. Czy emocje usprawiedliwiają te, delikatnie mówiąc - niedociągnięcia? Czytam "Zmiany na ziemi" i "Inne medium" tak. Artykuły, czasem kontrowersyjne - budzą ciekawe komentarze. Fascynujące komentarze po polsku. Hmm, czy zatem autorom wpisów oraz komentarzy dało by się poprosić o nasz przepiękny język? Jasne, że  są  emocje, ale niech by zostały wyrażone z klasą...     

 

 

Portret użytkownika dag57

2017 rok to jedynka , awiec

2017 rok to jedynka , awiec jak juz ktos zauwazyl poczatek . Jak poprzedni rok wieszczyl zakonczenie ,wypelnienie ,  czyli koniec ery syjonistycznej , czego obrazem byla seria krwawych ksiezycow ,zakonczona   superksiezycami. Cos takiego mialo miejsce ostatnio w roku 1948 na krotko przed powstaniem panstwa Izrael . Teraz nastaje era islamu . Powstanie panstwo islamskie , ktore zjednoczy wszystkich muzulmanow na swiecie . Wielki Kalifat przycmi bogactwem wszystkie inne panstwa na swiecie z USA i Chinami na czele . W roku 2017 sa wybory w Pakistanie . Patrzmy na wybory w Pakistanie . Sa one wazniejsze aktualnie od wyborow w USA . To nie jest moje proroctwo . Takie jest prawdziwe przeslanie od Nostredamusa .

Portret użytkownika Maksiu

Czyli nic się nie zmieni.

Czyli nic się nie zmieni.

 

Poza tym że Angele M zlinczują, kaczor dostanie apopleksji po spadku notowań partii na 8% W Szwecji muzułmanie zdobędą większość w parlamencie i zaczną deportować rodzimych obywateli do Syrii, a w USA Tramp przez pomyłkę naciśnie nie ten guzik. Biggrin

Mówił dla Was Maxiu Kolonko z USA

Portret użytkownika Polsky

Rozdałem dziś prezenty

Rozdałem dziś prezenty kochanym moim dzieciom. Zarówno finansowe jak i prototypy itd. kto wierzy ten dostaje kto nie wierzy ten nie dostaje. Wiara czyni cuda! Zwłaszcza jak się jest z dziwnego miasta Blue boyem, bouli bratem czy tam mającym ryciny.  Mikołaj to mikołaj biało czerwony bo z Polski. Zawsze lubie-libie. kryzysu na świecie nie będzie. Chyba, że w Polsce. Powoli musicie zacząc kupować złote jajka w Rum unii. Ja tam bym kupił. no ale kto daje i zabiera ten hihi. kocham was.

Strony

Skomentuj