Co wiadomo o dziwnym lądowaniu UFO w Las Vegas

Kategorie: 

Źródło: innemedium

Był późny wieczór kwietnia 2023 roku, kiedy Las Vegas, miasto znane ze swojej jaskrawej światła i huku, doświadczyło czegoś jeszcze bardziej ekscytującego i niecodziennego. Tajemniczy obiekt, niebieskim światłem oświetlający nocne niebo, spadł z nieba i wylądował na podwórku domu jednej z rodzin mieszkających w mieście. Wymiana komunikatów między tą rodziną a dyspozytorem numeru 911 zapisana została na taśmach, które później stały się hitem medialnym.

 

Noc, która rozpoczęła się jak każda inna, nagle zmieniła bieg, gdy rodzina zauważyła na swoim podwórku dwie postacie, które wydawały się nie z tej planety. Ich opis był jak wyciągnięty prosto z filmu science fiction - dwa stworzenia o wysokości ponad dwóch i pół metra, o wielkich oczach i ustach, patrzące wprost na nich.

„Jestem teraz bardzo zdenerwowany” — powiedział jeden z funkcjonariuszy, przygotowując się do jazdy do domu. „Bracie, nie czuję się dobrze, widziałem spadający świecący obiekt, a teraz ci ludzie mówią, że mają kosmitów na swoim podwórku”.

Funkcjonariusze przybyli do domu około pół godziny po wezwaniu 911.

"Co widzisz?" – zapytał świadka jeden z funkcjonariuszy.

„To było duże stworzenie” – powiedział jeden ze świadków.

- Wielkie stworzenie? — zapytał oficer.

„Tak, ponad 3 metry wysokości” – odpowiedział świadek.

„Jeden z moich partnerów powiedział, że również widział coś spadającego z nieba” – powiedział oficer.

„Nie wierzę w UFO, ale to, co teraz widziałem, wydarzyło się naprawdę” – powiedział policyjny świadek.

„Chłopaki, wyglądacie na poważnie przestraszonych, więc nie winię was” – odpowiedział oficer.

Wkrótce wieści o tym zdarzeniu zaczęły głośno krążyć wśród mieszkańców miasta, a niektórzy twierdzili, że również widzieli świecący obiekt na niebie. Policjant z Las Vegas potwierdził tę historię, twierdząc, że uchwycił obiekt na swoim urządzeniu do nagrywania obrazu. Wprowadzająca w osłupienie relacja stała się tematem numer jeden w mediach, a dziennikarze starali się zgromadzić jak najwięcej dowodów na poparcie tej niezwykłej historii.

 

Jednym z takich dowodów było nagranie z policyjnego drona, które pokazało wyraźny ślad na ziemi, który przypominał kształt dysku - obiektu, który według świadków wylądował na ich podwórku. Na dowód tego, że rzeczony obiekt mógł być czymś więcej niż tylko urojeniem, inne członkowie rodziny również potwierdzili obserwację dziwnego zjawiska.

 

Aby sprawdzić te niezwykłe informacje, dwóch policjantów zostało wysłanych do domu, w którym miało miejsce to niecodzienne zdarzenie. Nagrania z ich kamer pokazują, jak jeden z nich idzie na podwórko, aby zbadać sprawę, chociaż ta część filmu została zaciemniona przez policję z powodów prywatności.

 

Funkcjonariusze, którzy początkowo byli sceptycznie nastawieni do całej sytuacji, zaczęli zmieniać swoje nastawienie. Jeden z nich powiedział: „Nie wierzę w UFO, ale to, co teraz widziałem, wydarzyło się naprawdę”. Innym znaczącym dowodem było wyraźne odciski stóp, które zostały odnalezione na miejscu lądowania obiektu.

Jednak do czerwca śledztwo nie przyniosło żadnych konkretnej odpowiedzi. Rodzina twierdziła, że ​​policjanci wrócili do domu kilka dni później, aby ponownie zbadać sprawę, ale nic więcej nie udało im się ustalić. Przedstawiciele pobliskich baz lotniczych Creech i Nellis odrzucili wszelkie spekulacje, że mogli mieć coś wspólnego z tym incydentem.

 

Wiele pytań pozostaje bez odpowiedzi. Jeżeli było to coś więcej niż tylko zwykła iluzja czy pomyłka, dlaczego sprawa została tak szybko zamknięta? Dlaczego władze tak niechętnie dzieliły się informacjami na temat tego, co naprawdę się wydarzyło? I najważniejsze: czy naprawdę jesteśmy sami we wszechświecie, czy może nie jesteśmy jedynymi bytami, które są ciekawe innych planet i galaktyk?

 

Tylko czas pokaże, czy te pytania zostaną kiedykolwiek rozwiązane. Na razie jednak, pozostajemy z tajemniczą historią o niezwykłym lądowaniu obiektu w Las Vegas, która na zawsze zmieniła życie jednej rodziny i której prawdziwe odpowiedzi mogą być tak nieosiągalne jak same gwiazdy.

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika ba19

Dzieje Apostolskie 10:34 

Dzieje Apostolskie 10:34  Wtedy Piotr otworzył usta i rzekł: „Z całą pewnością dostrzegam, że Bóg nie jest stronniczy,+ 35  lecz w każdym narodzie godny jego upodobania jest człowiek, który się go boi i czyni to, co prawe.+

Portret użytkownika kotJorge

Człowieku co Ty masz urojenia

Człowieku co Ty masz urojenia to głowa mała tak samo jak teoria, że Polacy to naród wybrany przez UWAGA Boga! Naprawdę myślisz, że Bóg/ Absolut/ Wszechświadomość (jakkolwiek kto nazywa) bawi się w takie durne i zacofane podziały jak kraje czy narody? Serio lubię dobre rozkminy, ale Biblia nie jest niczym lepszyn lub gorszym of innych "świętych" pism. A już nasze, Polaków, kompleksy i pragnienie bycia w centrum świata albo najlepiej wszechświata to face palm totalny.

Czemu nie można podejść do tematu bardziej merytorycznie, ale nadal z otwartą głową? Zamiast tego teorie rodem z magazynu fakt...

Portret użytkownika Homo sapiens

 

 

To co udało się wyciągnąć z nagrań wideo pokazuje straszne potwory UFO, możliwe że są to demony ubrane w sztuczne ciała (GMO cybernetyczne) jakiegoś rodzaju, najprawdopodobniej hybrydy, mieszańce ludzi, zwierząt i roślin z możliwością instalacji w ich wnętrzach istot duchowych-demonów ! To są chyba tolkienowskie gobliny lub krasnoludy, zrobione w podziemiach kosmicznego mordoru, pisaliśmy o nich wielokrotnie, tak jak wielu ufologów. Jednym z ufologów którzy badali te potworaki jest Joe Jordan, który odkrył ukrywany przez wielu ufologów fakt, że boją się słowa Chrystus" albo Jezus, zwłaszcza modlitw chrześcijańskich-katolickich !

Joe Jordan opowiada również dlaczego badacze nie podejmują się informowania szerokiej opinii publicznej o prawdziwych motywach z jakimi Obcy prowadzą swoje porwania. Znawcy fenomenu istot inno wymiarowych z wielu różnych powodów nie mogą i nie chcą głosić niewygodnej prawdy. Moją uwagę przykuwa wspomniana wcześniej, w poprzednich artykułach, sprawa „kosmicznych sępów”. Nie trudno sobie wyobrazić, że jakieś istoty, bądz cywilizacje została wypuszczone z jakiejś strefy, będąc jednocześnie wpuszczone na obszar ziemski, gdzie do pewnego stopnia maja pozwolenie dokonywać uprowadzeń.

„…Gdzie bowiem jest padlina, tam zlatują się sępy…” Ew. Mateusza 24-28 Czy ludzkość i jej moralny upadek jest symbolizowany poprzez „padlinę” ?!,  na którą zlatują się kosmiczne lub innowymiarowe „sępy” ? Kim są istoty UFO, o których opowiadają ufolodzy ? Czy możliwe, że są to te same byty opisywane przez starożytnych Sumerów jako ich bogowie ?  Ciężko powiedzieć, chyba że przyjmiemy, iż tamci bogowie są obecnie narzędziami w ręku jeszcze wyższych bytów, lub Bytu ostatecznego, stając się wykonawcami planu na czasy ostateczne, o których opowiadają chrześcijanie (kosmiczne sępy). Przyjmując wykładnię chrześcijan o ponownym przyjściu Jezusa w chwale, należy pamiętać o sytuacji gdzie ludzkość będzie doznawać przed tym doniosłym wydarzeniem i w jego czasie wielkiego strachu.

Według chrześcijan sądowi ostatecznemu towarzyszyć będą znaki na niebie i ziemi, kataklizmy i pojawienie się  Chrystusa. Możliwe iż działania UFO mają z tym jakiś związek, że jest to jakiś rodzaj sądu polegający na oddzieleniu jednych od drugich. Działalność tych bytów jest skryta, a to co się przedostaje dzięki ofiarom porwań wygląda na ogromne przygotowania do czegoś ! Według Biblii panika ogarnie wszystkich ludzi (Izajasza 2:10.19), ludzie będą się kryć (Izajasza 2:21), pełni niepokoju (Ezechiela 7:7), będą przerażeni (Izajasza 13:8 ), i popadną w jakieś zaślepienie (Sofoniasza1,18). Zdarzenia takie mogą być dziełem strasznych i przebiegłych istot z UFO, oczywiście pewności nie ma, jednak opisy tego fenomenu pasowały by w pewnym sensie do eschatologii. Na obecną chwilę nie można definitywnie odpowiedzieć na pytanie czy byty te to niezależne „kosmiczne sępy”, czy wykonawcy Bożego Gniewu, przygotowujący ludziom ich przesądzony los w przyszłej ziemskiej cywilizacji UFO-GMO ? Istnieje wiele silnych przesłanek, że są oni nasieniem Węża z Ks. Rodzaju 3:15, za czym się opowiadam. To co wylądowało w Las Vegas jest straszliwie obrzydliwe, to jest coś z horroru ! Jak zwykle Biblia i Jezus mają rację !

UFO potwory z Las Vegas przywaliły w ziemię ! - analiza potworaków albo ufo hybryd z nagrania video

https://youtu.be/Qv0ci-EFeuY

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Lommo

Wg relacji ludzi pracujących

Wg relacji ludzi pracujących w jednostkach  sprzątania po kraksach UFO  to kosmici  za potworków uważają ludzi. Instrukcja  pierwszej  pomocy dla kosmitów nazywa się Heinz 57 gdzie liczba 57 oznacza liczbę ras. Natomiast  Wg jednostek UFO  na wschodzie  jest conajmniej 9 ras kosmitów  regularnie odwiedzających Ziemię.  Większość  jest neutralna ale chodzą słuchy że Annunaki i Reptilianie nie. Annunaki podają  że w wyniku manipulacji  genetycznych stworzyli człowieka na Ziemi więc ich zdaniem  to ich hodowla.  Na stworzenie człowieka  przez Annunaki  są niestety  mocne "papiery" czyli tabliczki gliniane z Mezopotamii.  Są znane różne incydenty z częścią  kosmitów  mogące sugerować mówiąc eufemistycznie nie do końca przyjazne nastawienie. Z takich bardziej znanych to porywanie samolotów ZSRR  na początku  lat 70 tych XX wieku . Sprawa  ta zakończyła się bombardowaniem atomowym bazy kosmitów  na styku granic ZSRR/Chiny/Mongolia. Wg zapisów rozmów  z zaginiononym dobre parę lat temu  samolotem malezyjskim padło sformułowanie "oni nie są ludźmi ". Może częśc ras kosmitów  chce zainstalować  na szersza skalę UFO hybrydy bo człowiek jest zbyt prymitywny mentalnie. 

Portret użytkownika Lommo

Bez przesady z tym

Bez przesady z tym "obrzydliwe i jak z horroru" . Zwykli kosmici jak ci Emilcina którzy Wolskiemu wskoczyli na wóz. Nie wiadomo tylko czy ten kombinezon to ich ubranie typowe czy naoglądali się 4 pancernych i psa i ubrali się jak japoński szpieg z 1 odcinka. Serial ten jest niezwykle znany na dużym obszarze Ziemi ( pisałem przez YT z Sybirem i w temacie Polszy otwiera im się zaraz 4 Tankisty i sobaka. Na zachodzie też z Polski nie wiem jakim cudem znają tylko Four tangens and dog). Więc i w kosmosie serial może być znany. Obrzydliwi a I to z ludzkiego punktu widzenia mogą być kosmici ujęci po katastrofie w Varginha. Nie dalej jak 3 lata temu ten sam typ kosmitów paradował bez żenady na ulicach jednego z wenezuelskich miast. Ale też bez przesady no nikt z widzów nie padł z przerażenia. Natomiast są bardziej potworne rzeczy na Ziemi od których ludzie padali i padają nagle bez tchu , wielokrotnie czytałem jak ludzie umierali z przerażenia od widoków stosów ludzkich trupów czy to w czasach epidemi czy wojen.

Portret użytkownika wiktor wektor

Na samo wspomnienie serialu:

Na samo wspomnienie serialu: czterej pazerni i bies - od razu przypomina mnie się kabaretowy monolog Smolenia z dawnych lat.. gdy powiedział tak: "Jakbyśmy dwa takie czołgi mieli to sami byśmy tę wojnę wygrali". Natomiast w kwestii obcych to nie rozumiem czemu w każdym filmie (oprócz Star Trek'a) przedstawia się ich jako jakieś dziwolągi, maszkary i inne obrzydliwe kreatury.. ? Chyba tylko poto by wmówić ludziom, że oni są "źli i okropni". Ale z tą "kosmiczną" popularnością w.w serialu to nie przesadzaj. 

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Homo sapiens

W sumie to mamy ten sam

W sumie to mamy ten sam gatunek demonów w Las Vegas co w Emilcinie !!! Dopiero teraz zauważyłem że Duch tak pokierował grafikami jakie robiłem że demon z Emilcina otrzymał liczbę "6" !!!! SZok ! bestia "666" ! Stany zjednoczone otrzymały chyba wreszcie jakieś wyróżnienie, ale Polska pierwsza i to Polska dużo wyraźniej otrzymała znak Biblii z Apokalipsy św. Jana wersety rozdział 16 !

Jaki gatunek UFO istot przybył do Las Vegas w roku 2023, z jakiego środowiska przyleciały potworaki?

https://youtu.be/yGrXH2_sD64

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Skomentuj