Co wiadomo o tajnej technologii antygrawitacyjnej

Kategorie: 

Źródło: Kadr z Youtube

Technologia antygrawitacyjna oficjalnie nie istnieje, ale nieoficjalnie odpowiednie prototypy są już dawno rozwinięte. Wszystkie dane na ten temat są jednak ściśle tajne i tylko nieliczni mogli je zobaczyć. Nie ma obecnie dowodów naukowych na istnienie skutecznej technologii antygrawitacyjnej. Wiele koncepcji i teorii dotyczących antygrawitacji zostało przedstawionych w literaturze naukowej, ale żadna z nich nie została potwierdzona eksperymentalnie. Teorie fizyczne, takie jak teoria względności Einsteina i teoria kwantowa, nie przewidują istnienia antygrawitacji. Jednak wiele firm i indywidualnych badaczy twierdzą, że pracują nad rozwojem technologii antygrawitacyjnych.

 

Jednym z pionierskich badaczy antygrawitacji, jest Otis Carr (1904–1982). Był on amerykańskim wynalazcą i konstruktorem, który twierdził, że opracował skuteczną technologię antygrawitacyjną. Carr twierdził, że jego konstrukcje, zwane "Otocraft", były zdolne do lotów w powietrzu z wykorzystaniem antygrawitacji. Jednak nie ma dowodów na to, że jego konstrukcje były skuteczne lub nawet zdolne do lotu. Carr był przedmiotem wielu kontrowersji i krytyki ze strony naukowców i specjalistów od lotów, którzy twierdzili, że jego twierdzenia i konstrukcje były fałszywe.

 

Okazuje się, że technologia antygrawitacyjna daleka jest od spisku. Wręcz przeciwnie, istnieją na to mocne dowody. Ale kiedy mówimy o tym temacie, konieczne jest zrozumienie świata tajnych służb.W niedawnym badaniu przeprowadzonym przez Michigan State University zespół odkrył, że Departamentowi Obrony i Departamentowi Mieszkalnictwa i Rozwoju Miast brakowało prawie 21 miliardów dolarów. Uważa się, że te pieniądze są wykorzystywane do niezarejestrowanych programów, nad którymi Kongres nie ma kontroli. 

Technologia antygrawitacyjna zdecydowanie należy do tej kategorii wynalazków, które mogłyby zagrozić kontroli elity. Wielu ekspertów i ludzi na wysokich stanowiskach, organizacji wojskowych i uczestników tajnych programów wypowiadało się na tematy, których byli świadkami. Niektórzy z nich to różni dyrektorzy firmy Lockheed Martin zajmującej się technologią kosmiczną i obronnością. Jednym z nich jest Steve Justice. 

 

Otwarcie mówił o technologiach, które widział i z którymi pracował. Według niego wyprzedzają one o kilka pokoleń tych, których znamy dzisiaj. Trwają też intensywne prace nad samolotami podobnymi do UFO. Naśladują możliwości obserwowane w niezidentyfikowanych zjawiskach latających z układem napędowym, który zmienia czasoprzestrzeń.

Trzeba też wspomnieć, że posiadaczami technologii antygrawitacyjnej mieli być również naziści. Rzekomo stworzyli serię pojazdów zwanych Haunebu, które według teorii spiskowych miały zostać zbudowane przez Niemców podczas II wojny światowej. Według tych teorii, pojazdy te były zdolne do lotów w przestrzeni kosmicznej i korzystały z tajemniczej technologii antygrawitacyjnej. Nie ma jednak przekonujących historycznych dowodów na to, że pojazdy te rzeczywiście zostały zbudowane lub używane przez nazistów.

 

Istnieje teoria, że te nazistowskie spodki antygrawitacyjne były de facto nowożytnymi wersjami hinduskich Viman. W tym kontekście trzeba wspomnieć o organizacji Ahnenerbe, która powstała w Niemczech w 1935 roku. Jej nazwa pochodzi od słów "Ahnenerbe" oznaczających "dziedzictwo przodków". Organizacja ta była związana z SS i miała na celu badanie i promowanie niemieckiej kultury, rasologii i archeologii. Ahnenerbe przeprowadziła wiele badań i ekspedycji w różnych częściach Europy, Azji i Afryki, które miały na celu udowodnienie tezy o wyższości rasy aryjskiej. Ci eksperci mieli odnaleźć starożytną vimanę gdzieś w Tybecie i została przetransportowana do Niemiec w celu skopiowania tej technologii jako wunderwaffe.

Vimany to hipotetyczne latające maszyny, które według hinduskiej mitologii i tradycji były używane przez bogów i królów do lotów w powietrzu. Słowo "vimana" pochodzi z języka sanskryckiego i oznacza "pływający w powietrzu". Według tekstów starożytnych, vimany były pojazdami kosmicznymi, które mogły przemieszczać się w powietrzu, w kosmosie i między planetami. Niektórzy twierdzą, że vimany były rzeczywistymi maszynami, które faktycznie istniały w przeszłości, inni uważają je za elementy mitologiczne i nie mające odniesienia do rzeczywistości.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Skomentuj