Coś bardzo dziwnego dzieje się pod Antarktydą?

Kategorie: 

źródło: Internet

Z informacji drugiego obiegu wynika, że coś dziwnego dzieje się w okolicy niemieckiej stacji antarktycznej Neumayer. Pod lodem Antarktydy odnaleziono jakieś źródło fal promieniowania mikrofalowego, promieniowania i ciepła?

 

Stacja arktyczna Neumayer jest bardzo częstym świadkiem zdarzeń, które rejestruje jedna z kamer internetowych przekazujących, co dzieje się na Antarktydzie. Zdarzały się już jakieś portale otwierające się w powietrzu i niezliczone ilości UFO, z których zdecydowana większość może być balonami meteorologicznymi często stosowanymi na lodowym kontynencie. Tym razem sprawa jest jeszcze bardziej tajemnicza niż zwykle.

 

Wszystko, co się tam obecnie dzieje jest podobno ściśle tajne, ale jak to zwykle bywa zawsze ktoś coś przekazuje opinii publicznej. Tym razem jest to anonimowy geolog, który został wysłany na stację w celu badania próbek rdzeni lodowych. Okazuje się, że musiał się zmierzyć z czymś zupełnie nieoczekiwanym.

"Jakieś dwa tygodnie temu pojawiły się plotki, że zostało znalezione dziwne promieniowanie mikrofalowe. Ostatecznie okazało się, że odczyty te pochodzą z głębi kontynentu, około 100 metrów pod lodem i mniej więcej 15 km od stacji. Wysłano w tamto miejsce wyprawę rekonesansową. To, co znaleźli to nie tylko transmisje mikrofalowe, ale także radioaktywność, jak również ogromne ilości ciepła, które emanuje pod lodem, co oczywiście przyczynia się do jego topnienia."

To sprawozdanie musiało zrobić na kimś wrażenie, bo dalej sprawa wygląda jeszcze dziwniej.  W ciągu kilku dni na miejsce został wysłany zespół ze Stanów Zjednoczonych. Pojawili się z ciężkim sprzętem do dokonywania odwiertów. Cała operacja odbywała się w tajemnicy, i tylko kilku członków stacji było wtajemniczonych w to, co się dzieje. 

 

Zespół specjalistów wraz z wyposażeniem został wysłany do tego miejsca, prawdopodobnie po to, aby odkopać wszystko, co było pod lodem.  Mniej więcej w 4 godziny później zespół i sprzęt wrócił na stację.  Spośród 18 członków ekspedycji aż 7 musieli zobaczyć lekarze. W stosunku do nich trzeba było przeciwdziałać napromieniowaniu.  Ale to, co było jeszcze bardziej niepokojące to fakt, że wszyscy byli ciężko zszokowani tym, co tam zobaczyli.  Wszyscy wyglądali tak, jakby spotkali ducha. Byli bardzo przestraszeni i działali nielogicznie i chaotycznie.

 

Z najnowszych informacji wynika, że zarówno geolodzy jak i obiekt są obecnie pod ochroną armii USA. Plotka głosi, że oczekuje się, aż przyleci nowy zespół ze Stanów Zjednoczonych w celu ponownego otwarcia dochodzenia. W jego skład mają wchodzić naukowcy pracujący dla armii.

 

 

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika Dumu Diĝir-Ene

Aryana Vaejah to ziemia

Aryana Vaejah to ziemia Pierwszych Ojców…Młodsze dzieci powinny się od niej trzymać z daleka, jej tajemnice są poza waszym pojęciem.
Następcy nie są jeszcze gotowi na wiedzę tam ukrytą…

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

Dodam jeszcze, że gdyby

Dodam jeszcze, że gdyby "działanie siły grawitacji" znajdowałoby punkt zaczepienia w osiach geometrycznych masy bryły, to obrót nie byłby możliwy... Ta siła musi działać mimośrodowo na ośrodki masy by wprawic je w ruch obrotowy....
 Analogicznie przeprowadzałem doświadczenia z namagesowanymi kulami, które sie przyciągają... nie mozna zmusic je do obrotu wokół własnej osi...
 ze sferami jest inaczej... Mozna po wzajemnym wprowadzeniu ich w ruch obrotowy..
 Dlatego planety obracją się w przeciwnym kierunku niż Słońce... za wyjątkiem Venus, która jest wystygniętym i zestalonym słońcem wewnetrznym planety po kosmicznej kolizji, w wyniku inwazji innego ciała z kosmosu...
 Wszystkie słońca wewnetrzne planet obracają się w tym samym kierunku co ich Matka... Nasza gwiazda...

...Angelus Maximus Rex

Portret użytkownika sowa

te plejadianin a ty wiesz co

te plejadianin a ty wiesz co to ta agharta? pewno ci się myli z szambalą inaczej byś tam nie chciał w chodzić na pewno... agharta to kraina gdzie mieszkają asuiry i prety ot co mówiąc naszym językiem ...coś jak piekło
no zresztą sama lokalizacja o tym świadczy Smile

Portret użytkownika protos

Nawet te opowiastki o tym

Nawet te opowiastki o tym wewnętrzym świecie , o tym słońcu w środku Ziemi , to mi się podobają . Zawsze wierzyłem w krasnoludki, no bo jakżeby inaczej, tam w środku takie malutkie Słoneczko, to i ludziki muszą być takie tycie, malutkie. Brody mają takie długaśne no i mają łyse głowy. Bo to Słoneczko , żeby nawet było takie tycie   malutkie , to jak im wisi nad głowami to i im te włosięta przypala. No chyba że im dalej w głąb to i miara się zmienia. Wszak jeden metr widziany z bliska jest większy od tego samego jednego metra widzianego z daleka. To by znaczyło , że tam mogą żyć olbrzymy.I to by znaczyło , że niektórym z nich udało się z tamtąd zbiec bo ich wielkie kości znajdują tu i ówdzie. A może hmmm... niech pomyślę...

Portret użytkownika protos

Ech Max , mam wrażaenie że

Ech Max , mam wrażaenie że jesteś gorącym zwolennikiem "Paradoksu Zenona z Elei" , gdybyś choć wiedział, w momencie pisania swoich tez  , co to takiego. Pewnie teraz  przeczytasz i dasz odpór, ech  !  No i co spociłeś się ?  Na podstawie tego co sobie założysz, biorąc pod uwagę to co i owszem , to możesz udowodnić co tylko zechcesz. Te Twoje wyprowadzenia to  tylko wybiórczo potraktowana  matematyka i nic więcej. A jeżeli grawitacja to nie siła , tylko efekt innego oddziaływania ? A  jeżeli elektryczny model wszechświata,a jeżeli model 31.... Szukajcie a znajdziecie... Och sorki Ty nie musisz szukać Ty wiesz   !
 
koniec.pl

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

Nawiązując do elektrycznego

Nawiązując do elektrycznego modelu uważam, że wskutek nieznaego impulsu nastapiło powstanie anomalii (punktu) w środowisku magnetycznym wypełniającym przyszła przestrzeń, powodującym blisko nieskończenie gęste skoncentrowanie pola magnetycznego w wyniku którego (indukcja magnetyczna) powstało plazmowe-elektryczne jądro gwiazdy
 Tak z grubsza... Powstamnie materii stalej to czysto ewolucyjna przemiana energetyczna...
 Inne obiekty powstały poprzez indukcję innych anomalii ...
 Wszechśiat tym samym rósł do obecnego wymiaru... Wielkie Pierdnięcie to idiotyzm... Nie zaobserwowano eksplozji innej niż progresywnie entropicznej

...Angelus Maximus Rex

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

.... Ach nie... rzuciłem

.... Ach nie... rzuciłem okiem na to hasło, ale nie drążyłem tematu. Hiperboliczny charakter ruchu nie przekonuje mnie, gdyz wg mnie ruch ma poczatek i koniec. Hiperboliczne sa pewne stałe we Wszechświecie... stałe mas i ich podział. Dlatego nigdy nie mozna wydzielić najmniejszej skończonej jednostki materii
 Nawet bozonu Higsa.... Smile

...Angelus Maximus Rex

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

Witaj... Nie wiem co to jest

Witaj... Nie wiem co to jest "Paradoks Zenona z Elei". Elektryczny model Wszechświata nie wyklucza moich tez... Moje tezy sa niewykluczające elektrycznego charakteru Wszechświata., więc nie mam powodu by sie pocic.. Jak zapewne zauwazyłeś moje rysunki sa jedyne i unikalne. Jesli znajdziesz gdziekolwiek takie stawiam skrzynke Jack Danielsa.
 Domniemania składu gwiazdy nie sa istotne dla tezy... Może byc to cokolwiek np "spolaryzowana elektryczność"... Smile Istotą jest pustka wewnetrzna obiektów niebieskich co nie oznacza prózni.
Grwaitacja nie jest siłą co wyraźnie podkreślam na rysunkach. To co "Uczeni" nazywaja grawitacją to jedynie siła reakcji na zaginającą sie przestrzeń. utrzymującą układ w równowadze.( syndrom napiętej struny)
Celowo uzywam określenia "przestrzeń " a nie czasoprzestrzeń" bo takie określenie jest absurdalne. Czas jest spekulacją myslową. Nie istnieje fizycznie.
Grawitacja to zagięcie przestrzeni wskutek obecności mas. Nic nie udowadniam, tylko  wiem, że planety, gwiazdy i inne sferyczne ciała niebieskie są wewnątrz puste... "Mydlane bańki o cienkoiej grubości swych sfer, niezaleznie co soba stanowią ( plazma, czy materia stała. etc...)
 Wynika to z dąznosci Universum do ekonomi energi wrażanej w masie i objętości tej masy.. pozdrówko
p.s nie wykluczam nie znaczacych dla meritum zagadnienia błędów. Nie jestem naukowcem, tylko zwykłym inzynierem... bez tytułu mgr...

...Angelus Maximus Rex

Portret użytkownika januszek

 Skąd ta data "zmierzchu

 Skąd ta data "zmierzchu bogów" ?.Jeśli już trzymać się mitologii skandynawskiej to to wydarżenie mają poprzedzić trzy straszne  zimy bez jakiegokolwiek lata.Tylko para ludzi ma to przeżyć więć lepiej dać sobie spokój.

Portret użytkownika KrzysQ

Bardzo interesujace, o tym

Bardzo interesujace, o tym wejsciu juz wczesniej slyszalem i wie mze pewne osoby tam juz zagladaly podczas podrózy astralnych. Ale mozliwe ze znajduje sie tam jeden z czakranow ziemi. Tak czy inaczej za 3 lata wydarzy sie cos wielkiego i wyjasni sie sporo tajemnic:)

Portret użytkownika RH+

a za cztery lata nie stanie

a za cztery lata nie stanie się nic spektakularnego, ale wszystkie odkryte tajemnice okażą się kłamstwem. Nawet te wydarzenia za trzy lata. 
Co do zaglądania w czasie podróży astralnych - to gdzie one były w końcu- w astralu (którym??) czy w realu (materialu)? Jeśli w astralu - to mogli być wszędzie - ja na ten przykład w ostatniej swojej podróży byłem w Sashy Grey i Kleopatrze (jednocześnie) i nie znalazłem tam czakramów ziemi. Za to znalazłem co innego. Na szczeście to tylko astal i mimo, że wydaje się być taki realny, taki namacalny... to jednak nie przywiozłem ze sobą HIV ani podobnych niespodzianek. 
Choć kto wie, może za trzy lata okaże się, że to nie była sasha grey i kleopatra tylko bolek wałęsa i dajlaćlamie? I wszystkie tajemnice będą odkryte? 
 
A tak na poważnie - w czasie głębokiego transu możesz się przenieść w każde miejsce, w które chcesz - nawet w to, które nie istnieje...
 
Ziemia jest pusta - w końcu to kobieta. Wszystko jest w środku puste - przecież rozmiar nukleonów w stosunku do rozmiaru całego atomu to.... no właśnie - wszystko w środku jest puste. Kobiety nie musza się czuć urażone (jeśli się jednak czują - zawsze mogą poprosić mężczyznę o wypełnienie). 

Portret użytkownika aron jasnowidz

witam ,do tej pory uzywałem

witam ,do tej pory uzywałem sojego daru wiedzy od istot wyższych energetycznych dla siebie lub znajomych ale otrzymalem wiadomość ze wkrótce wiedza jaką posiadam będzie potrzebna ludzim do zmiany świadomości i wiedzy stąd pozwoliłem sobie na wypowiedzenie tego co wiem od istot z kórymi mam kontakt i moge czerpać z ich wiedzy.Miałem w medytacji przyjemność 2 krotnego spotkania sie z istotami które zamieszkują dno oceanu i są one najbardziej pokojowymi i rozwiniętymi istotami na ziemi ,natomiast pod ziemią żyje kilka ras i to nie w jednym poziomie ale w 3 ,nas jako najsłabiej rozwiniętych i jako stworzonych przez nich wiele lat temu do pracy niewolniczej dali na sama góre bo nikt po nas nie będzie płakał jak jakiś meteoryt  lub sami siebie zlikiwdujemy,natomiast to co dzieje sie  teraz jest dowodem na to że od stycznia zaczęła się nowa era i będzie tworzony nowy świat i na ziemi są już prawie wszyscy prorocy ,osobiście znam Henocha,Ezekiela,jest Mojżesz,dar Jezusa(enila) został odrzucony przez osobe ale moze On korzystać z reinkarnacji Henocha .Istoty pod ziemią wiedzą że zaczeła sie walka prawdziwego Boga ze złem jakie jest na ziemi we wszystkich rasach i co najfajniejsze to walka zaczyna sie od ludzi czyli istot najmniej szanowanych na Ziemii ,Bóg w swej mądrośći chce udowdnić rasom wyższym ze dla Niego każda rasa jest równa i kochana ,każda ma duszę i to tylko one przebywają z nim w bezpośrednim kontakcie w raju (widziałem poczekalnie dusz w medytacji ,ich radość,przeżycia i proces czyszczenia do kolejnych doświadczeń) żadna istota cielesna nie wchodzi do raju ,po ciele nastepuje byt w posataci istot energetycznych aż do połaczenia wszytkich cząstek jednej duszy w całość i to ona wraca do poczekalni ,oczywiście każdy z nas ma w sobie cząstke wielkiej duszy ,(gdybyśmy mieli całą to pod podpisaniu cyrografu diabeł otrzymywał by całość i juz nie byłoby świata a tak otrzymuje tylko kawałek) stad walka a każdy kawałek duszy ,teraz na Ziemi trwa dematerializacja społeczeństwa ,stąd kryzys ,upadek dużych frim ,przez kolejne klęski żywiołowe upadną ubezpieczalnie ,wszytko co zostało zbudowane na oszustwie runie ,ale do tego potrzebne są narzedzia i nimi są wybrani ludzie którzy zgodili sie na takie poświecenie i prace .Każdy może dowiedzizeć się jak to jest naprawdę iść zgodnie z wola Boga ,mozę otrzymac dar ,jeżeli tylko zacznie medytować ,polecam warsztaty jasnowidz REnaty Engel,ja dzięki nim otrzymałem dar jasnowidzenia i wiedzy ,mój przyjaciel leczenia ludzi ,drugi widzenia i niszczenia demonów ,dlatego zamiast pisać i obrażać się nawzajem zacznijcie rozwijać sie duchowo a będziecie wiedzieć o wszytkich tajemnicach tego swiata ,bo wszytko to co wam wmówiono że nieistnieje to prawdza a to co widzicie to mistyfikacja . 

Portret użytkownika Młody

... a Rozbicki, Rajskie,

... a Rozbicki, Rajskie, Dudziaki, hiperrdzenie, rytułały i ogłupienie ludzi na pieniądze, szamany, szipy i asztary, lajt workersi i cała spółka czanelowa ...
 
było mineło

Portret użytkownika Fanka1

Nie wiem już, czy się śmiać,

Nie wiem już, czy się śmiać, czy płakać po takim wyznaniu o kontaktach z różnymi istotami, zapewne demonicznymi. Szczerze mówiąc, nie chciałabym dematerializacji świata ale szczęśliwego losu dla każdego człowieka, który się na tej ziemi urodził aż do jego naturalnej śmierci. Nie wierzę, by był wolą Boga kryzys, upadek firm, a w tym ZUS, bo nie dostałabym emerytury. Tak jak wojny, katastrofy i wszelkie zło nie jest wolą Boga. Żadna religia ani też Biblia o takim czymś nie mówi. Natomiast mówi o fałszywych prorokach. Mówi też o zwiedzeniach. A o końcu świata mówi Apokalipsa. Nie wierzę Ci nic a nic.

Portret użytkownika zrejestrowany

dematerializacja - znaczy

dematerializacja - znaczy przejście w stan duchowy bez śmierci, wniebowstąpienie, a mówiac dokłądniej to rozrzedzenie materi, bo niebawem nasz świat awansuje wraz z tymi co na to zasłuża (osiągną odpowiednie wibracje) natomiast skąd kataklizmy ? a no ziemia tez jest organizmem żywym, na tym organiźnie żyjemy, nazbieraliśmy wiele złej karmy dla siebie jaki i dla naszej matki ziemi która znosiął to dzielnie, ale teraz nadchodzi tego kres , mama musi się oczyścić, stąd będą włąśnei kataklizmy, nei wiem jak to prościej wyjaśniać, dostaliśmy wolną wolę i czyniliśmy zło, teraz nadszedł czas rozliczenia, zło sie zgromadzilo i trzeba je odrogić, albo kataklizmem albo porprostu za nei przepraszając Smile
polecam każdemu jakąś medytację, modlitwę, w skupieniu mozna poprosić Boga o przebaczenie za wszystkie błędy, i poprosić go o energiemiłości dla siebie i dla wszystkich co jej potrzebują, oraz o podniesienie wibracji, jak sie poczuje ciepełko to znaczy ze zadziałało Smile

Portret użytkownika mlodyrob

nastepna teoria na temat

nastepna teoria na temat antarktydy.Dla mnie osobiscie jest ciekawa ta która mówiła ze odbyla sie przynajmniej jedna bitwa zienmian i kosmitów tylko nie dowiedzialem sie o co te bitwy byly toczone.

Portret użytkownika maniek

...10.04.10 - szukając

...10.04.10 - szukając wyposażenia awionicznego - TU-154M - wlazłem  niechcącyna strone Air Force One - gdzie były rozmowy pilotów mysliwców/zapisy/...jeden z nich powiedział,że...."chmura dymu i pary wodnej nad Antarktydą - ma ok/więcej/ 100km kwadratowych"....za pare minut stronka znikła!...na marginesie wszystkie linki/odnośnie Tu- 154M - "gryzły" - tzn włączał mi sie antywirus/...potem trafiłem na strone gdzie adm.Byrd /uznany za wariata i zamkniety w "wariatkowie/ - pózniej przywrócony do słuzby!:D/- opisał swoją podróz do Agharty -       
http://www.youtube.com/watch?v=Z2zBz2Nj0k0&list=PLMZ7d9docwLuDGc0x2KVGfwxt7EZrxxlD
w koncu  trafiłem na to...     
http://www.youtube.com/watch?v=c4_mpdloGxo
/pozostałe czesci jak Cie interesują - znajdz sam!/...dziwna rzecz - bo kiedyś - jakis tydzien temu wrzuciłe to na onet/o dziwi przeszło!...:D ...właze tam - bo mam konto.../...nie polecam tego portal bo to - ściek!!/  ...ale teraz link był w innym miejscu...
na marginesie - Antarktyda - to NO FLY ZONE!! - gdzie trwa permanentna WOJNA/z kim??/ - od "zakończenia" II WS...
 

Portret użytkownika Deus

Teoria, jest bardziej niż

Teoria, jest bardziej niż ciekawa.
Jest tylko jedno ALE, brak jej podstaw naukowych. Ta teoria to poprostu bajka dla dorosłych.
Już widzę jak się na mnie rzuca wataha tych "oświeconych inaczej", ale pomyślcie - jak niby miałoby się wszystko tam utrzymać na powierzchni tej wewnętrznej ziemi. Przecież środek ciężkości tego "pustaka" wychodziłby dokładnie we wnętrzu wewnętrznego słońca, a nie w narysowanych Centrach Grawitacji. Nawet gdyby tak było, to te centra znosiłyby się nawzajem. Że co, niby utrzymuje ich siła odśrodkowa? To w takim wypadku, to co jest na powierzchni zewnętrznej powinno ulecieć w przestrzeń kosmiczną.
Uwierzcie, że też bym chciał, żeby było tak fajnie, ale jak by nie kombinował to taki stan rzeczy nie ma prawa istnieć, z przyczyn naturalnych. Zresztą, czy nie sądzicie, że gdyby na biegunach były faktycznie wejścia do Agharty to Jasiek Mela by ich nie zauważył? No chyba, że są to małe "dziurki" i on razem z Markiem Kamińskim je przeoczyli. Zresztą, jak to już ktoś w tym temacie sugerował, że tam strzelają do szwędających się w tym rejonie polarników, naszych nikt nie ostrzeliwał ani nie przeganiał. Przynajmniej nic o tym nie wspominają.

Dopóki nie skorzys­tałem z In­terne­tu, nie wie­działem, że na świecie jest ty­lu idiotów. Stanisław Lem
 

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

"jak niby miałoby się

"jak niby miałoby się wszystko tam utrzymać na powierzchni tej wewnętrznej ziemi. Przecież środek ciężkości tego "pustaka" wychodziłby dokładnie we wnętrzu wewnętrznego słońca, a nie w narysowanych Centrach Grawitacji"....
Otóż nie ma definicji grawitacji, w związku z tym nie można  zdefiniować "Centrów Grawitacji. Wimy jedno na pewno, że grawitacja związana jest za masą. Jedynie domniemaniem jest przyjmowanie, że siła grawitacji zalezy od położenia ciała od środka ciężkości masy. Tak nie jest. Jeśli uzna się za oczywistą zalezność pomiędzy masą  a masą to przyjmując, że grawitacja jest to zniekształcenie przestrzeni obiektem materii  a siła jaka potrzebna by była do stabilizacji tego odkształcenia, grawitacją to jest sytuacja taka, że potrzebna jest ona zarówno na zewnątrz układu jak i wewnątrz układu. Czyli człowiek znajdujcy się wewnątrz Ziemi zagina wspólnie przestrzeń z masą lądu, czy oceanu wewnętrznego od strony wystepowania mas..  Na zewnątrz występuje zjawisko jest identyczne.
Powiem więcej, że Siła ta proporcjonalnie maleje z kwadratem odległosci styku mas od wspólnego ich środka ciężkości... Spróbuj udowodnić, że to jest bzdura...
"Nawet gdyby tak było, to te centra znosiłyby się nawzajem."...  Błąd w definicji centra grwaitacji, bo one nigdy nie mogą się znieść nawzajem zgodnie z moją definicją. Dzięki temu Wszechświat sie jako tako trzyma kupy...
"Że co, niby utrzymuje ich siła odśrodkowa? To w takim wypadku, to co jest na powierzchni zewnętrznej powinno ulecieć w przestrzeń kosmiczną."...
Nie tak do końca... Równowaga sił wystepuje dopiero na orbicie geostacjonarnej...:), poza tym g"grawitacja" oddziaływuje również na zewnątrz masy płaszcza Ziemi.
"Zresztą, czy nie sądzicie, że gdyby na biegunach były faktycznie wejścia do Agharty to Jasiek Mela by ich nie zauważył? No chyba, że są to małe "dziurki" i on razem z Markiem Kamińskim je przeoczyli"....
 Te "dziury" są w poziomie dna oceanu, który łączy się z oceanem wewnetrznym. W środku masy płaszcza (dosłownie w środku płaszcza a nie kuli ziemskiej) Ziemi jest .... nieważkość, która powoduje utrzymanie w równowadze ocean zewnetrzny i wewnętrzny, jak również działa tu zjawisko "wznoszenia" wskutek siły odśrodkowej dążącej do zera ( zjawisko wznoszenia występuje podczas wykonywania np wyrobów garnarskich z gliny na obrotowym kole... Smile ).
 Najprawdopodobniej własnie w środku masy płaszcza Ziemi występuje warstwa gorąca ( ciekła lawa i żelowata struktura skalna i mineralna w oddzielnych komorach "plastra pszczelego" )z indukcji elektromagnetycznej wewnetrznego słońca.

 

...Angelus Maximus Rex

Portret użytkownika obiba

Z ta grawitacja to jest

Z ta grawitacja to jest ciekawie, ostatnio znajomy naukowiec powiedzial mi ze jezeli by nie bylo azotu w powietrzu to grawitacji by nie bylo i bysmy sobie latali po powierzchni...

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

 Lepeij niech ten znajomy

 Lepeij niech ten znajomy idzie na konsultacje do psychologa... Na Księżycu jest mnogość azotu w glebie księzycowej a grawitacja jakaś słaba jest....
 Co prawda azot jest bardzo powszechnym pierwiastkiem w Kosmosie, jednak posądzanie go o przyczynę grawitacji jest idiotyzmem ... Wybacz.., chyba, że jest katalizatorem dla indukcji magnetycznej w kosmosie...

...Angelus Maximus Rex

Portret użytkownika januszek

 Jest konkretna definicja

 Jest konkretna definicja siły grawitacji,jest to siła z jaką środek masy danego ciała przyciąga inną masę: F=g*M*m/r^2,gdzie M to powiedzmy masa Ziemi,m to masa innego ciała ,r to odległość między środkami ich mas a g to stała grawitacji wyznaczana doświadczalnie.Ta zależność siły grawitacji odwrotnie proporcjonalnie do kwadratu odległośći skutkuje tym że jeśli umieścilibyśmy jakąś masę we wnętrzu Ziemi to przyciąganie od warstw leżących nad tą masą się znośi i przyciąga tylko ta warstwa wewnętrzna.Jeśli nasza planeta była by w środku pusta to siła grawitacji oddziaływująca na jakiekolwiek ciało znajdujące się w jej pustym wnętrzu wynosiła by dokładnie zero,wobec tego jak ktokolwiek mógłby tam żyć.Siła odśrodkowa ma za małą wartość aby ktokolwiek był w stanie utrzymać się na tej wewnętrznej powierzchni tej pustki.Pomysł z pustą Ziemią pobudzał wielu autorów począwszy od Juliusza Verne i Barrougsa(autora Tarzana),ale to tylko fantastyka nie mająca nic wspólnego z rzeczywistoscią.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

... No nie jest tak, że się

... No nie jest tak, że się znoszą... Jesli grawitacja nie jest zdefiniowana poprawnie, lecz jest zjawiskiem napinającej się jak guma odkształconej porzestrzeni to działanie jest przypisane środkowi masy w każdym obszarze zagięcia przestrzeni, czyli działa mimośrodowo i jest tak jak pokazałem na poniższym rysunku. Udowodnij, że nie jest to możliwe.
pozdrawiam

...Angelus Maximus Rex

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

Wzór , który podałeś jest o

Wzór , który podałeś jest o tyle prawdziwy o ile przyjęte założenia do jego wyprowadzenia sa prawdziwe. Wprowadzenie pojęcia "stała grawitacji wyznaczona empirycznie" jest słuszne tylko dla lokalnych zastosowań praktycznych i nie wyjaśnia czym jest grawitacja o czym rozprawię następnego dnia.
Nie rozumiejąc jej pojęcia nigdy nie będziemy potrafili manipulować przestrzenią.
A bez tej umiejetności zawsze pozostaniemy w granicach swojego układu słonecznego
Dobranoc.
 

...Angelus Maximus Rex

Portret użytkownika januszek

 Tu nie chodzi tyle o

 Tu nie chodzi tyle o żałożenia przy których ten wzór został wyprowadzony,tu nie trzeba się odwoływać do OTW czy STW,tylko o fakty doświadczalne które ten wzór potwierdzają.Tych masa cała.Doskonale wiadomo czym w mechanice klasycznej jest grawitacja.W fizyce każda teoria nie poparta warstwą doświadczalną jest tylko czczym wymysłem i niczym więcej.Dobranoc.

Portret użytkownika Deus

Wiemy Angelus, że Ty wiesz

Wiemy Angelus, że Ty wiesz jak to działa. Ale sorry, mnie nie przekonałeś twoimi wyjaśnieniami.
Pozwolisz, że pozostanę jednak przy tym co mówi nauka i odkrycia polarników.
I tu niema nic do rzeczy, to czy mam czy też nie, otwarty umysł. Bo nawet najbardziej otwarty umysł nie otworzy tej Ziemi, jeżeli jej tam nie ma.
Nie mam nic do ciebie, po prostu twoje wyjaśnienia do mnie nie trafiają.

Dopóki nie skorzys­tałem z In­terne­tu, nie wie­działem, że na świecie jest ty­lu idiotów. Stanisław Lem