Coś dziwnego dzieje się na niebie nad Australią

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Jak donoszą media, coś dziwnego dzieje się nad niebem Australii. Okazuje się, że piloci latający nad tym kontynentem od dawna raportują dziwne obiekty latające, ale większość z tych przypadków zostaje ukryta przed opinią publiczną.

<--break->

 

Przełomowy był pod tym względem incydent z zeszłego roku z 19 marca, gdy doszło do incydentu w ruchu lotniczym, w który był zaangażowany samolot De Havilland DHC-8. Piloci zgłosili, że widzieli światła nieznanego pochodzenia. Australijski urząd do spraw bezpieczeństwa transportu lotniczego - ATSB opublikował report, w którym stwierdzono, że dziwaczny obiekt musiał być jakimś niezarejestrowanym dronem. Wydaje się jednak, że było to po prostu wygodne wytłumaczenie czegoś niewytłumaczalnego.

[ibimage==23931==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Niektórzy badacze zainspirowani tym przypadkiem zwrócili się do odpowiednich australijskich urzędów o informacje na temat obserwowanych w ostatnich czasach niezidentyfikowanych obiektach latających. Okazało się, że nie są to incydenty, tylko zdarzenia występujące regularnie. W ciągu ostatnich 7 lat zaobserwowano aż 13 przypadków incydentów w ruchu lotniczym, które nie doczekały się wytłumaczenia.

 

 

Źródła:

http://www.news.com.au/travel/travel-advice/mysterious-sightings-in-aust...

http://www.atsb.gov.au/publications/investigation_reports/2014/aair/ao-2...

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika bogdan4957

Z tego co mi wiadomo z

Z tego co mi wiadomo z sieci.Obserwując od bardzo dawna wiadomości na temat kompleksu strefy51,którą namierzył ZSRR już przynajmniej kilkanaście lat wcześniej ( jak nie,jeszcze długo wcześniej ) poprzez swoje satelity szpiegowskie i które opublikowano w necie,o już kilka lat temu Amerykanie przenieśli właśnie cały kompleks strefy 51 na teren Australi, znacznie ją rozbudowywując.Oczywiście jest to jak zwykle,owiane tajemnicą.My możemy tylko gdybać i zgadywać,z czym tak naprawdę tam się eksperymentuje,oprócz nowych nieznanych technologi lotniczych,chociaż też nie wiadomo,jakiego pochodzenia jest ta technologia.Nie wiemy czy są to produkty uzyskane za pomocą inżynieri wstecznej opartej na technologi obcych,czy nasze ziemskie produkty.

Portret użytkownika Juszka1980OGL

Dobre dobre normalnie jakieś

Dobre dobre normalnie jakieś rozdwojenie jaźni chyba mam, admin napisał:ale większość z tych przypadków zostaje ukryta przed opinią publiczną a zaraz dodaje że :"Australijski urząd do spraw bezpieczeństwa transportu lotniczego - ATSB opublikował report" oraz na samym końcu dodaje, że jakieś ludziki zwracają się z prośba do urzędu o statystyki i je od ręki dostają, no masakra. Ale tytył no lalunia, wielkie uznanie z tym " Coś dziwnego..." Steven King by się nie powstydził.

Strony

Skomentuj