Coś uderzyło w Słońce! Instrumenty uchwyciły gwałtowną eksplozję

Kategorie: 

Źródło: NASA

Obserwacje zagadkowych obiektów i zakłóceń w aktywności Słońca, od dawna stanowiły element dyskusji społeczności ufologicznej. Niedawne ujęcia z satelity LASCO, ukazują spontaniczną erupcję słoneczną, która przypominała nagłe załócenia w odbiorze danych z instrumentu.

8 sierpnia 2021 roku, satelita LASCO C2 uchwycił potężną eksplozję na Słońcu, która nie wyglądała jak standardowy rezultat aktywności słonecznej ani też rozbłysk słoneczny. Kierując się danymi z satelity, całe zdarzenie trwało zaledwie godzinę. Chociaż przyczyna jego zajścia nie jest znana, już od dawna mówi się, że pozaziemskie cywilizacje, potrafią gromadzić, przechowywać i ujarzmiać energię Słońca. Być może był to jeden z takich incydentów.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika PędnikNieŁągiewki

 "...Będą znaki na słońcu,

 "...Będą znaki na słońcu, księżycu i gwiazdach, a na ziemi trwoga narodów bezradnych wobec szumu morza i jego nawałnicy. 26 Ludzie mdleć będą ze strachu, w oczekiwaniu wydarzeń zagrażających ziemi. Albowiem moce niebios zostaną wstrząśnięte*. - tyle tzw. przepowiednie... Nasze szczęście że wstrząśnięte-nie zmieszane...
 

"Jeśli chcesz, by dom był ci jako przystań cicha przenigdy doń nie wpuszczaj klechy ani mnicha".

Skomentuj