Cud Słońca w Nigerii! Nikt nie wie dlaczego gwiazda mrugała zamiast świecić jednostajnie

Kategorie: 

Źródło: facebook.com

W Afryce doszło do niezwykłej anomalii, którą można nawet nazywać cudem Słońca. Co ciekawe wystąpiło to niemal dokładnie 100 lat po tum, gdy podobną dziwną anomalię obserwowano w Fatimie. Tak samo tamto zjawisko, jak i to, które pojawiło się 13 października 2017 r. w mieście Benin w prowincji Edo w Nigerii, miało związek z masową modlitwą.

Nasza dzienna gwiazda, Słońce, przeważnie świeci jednostajnym światłem. Ewentualne zmiany jej jasności wynikają z takich czynników jak obecność chmur, ewentualnie wyjątkowo rzadkie zjawiska astronomiczne takie jak zaćmienia Słońca. Jednak w nigeryjskim mieście doszło do niezwykłej obserwacji, pulsującego Słońca.

Uczestnicy nigeryjskiego Katolickiego Kongresu Narodowego, którzy byli świadkami tego rzekomego "cudu Słońca" są pewni, że doświadczyli cudu maryjnego. Porównują to do tak zwanego cudu Słońca, który wystąpił 12 października 1917 roku. Rzeczywiście zdumiewa niemal sto lat odstępu między tymi bardzo podobnymi anomaliami. Ciekawe jest też to, że i wtedy i teraz świadkami zdarzenia była grupa modlących się ludzi.

 

Zjawisko to może nie wywołałoby tak dużego zainteresowania, gdyby nie jego data, tak bardzo korespondująca ze zjawiskiem sprzed 100 lat. Czy to oznacza, że do takiego dziwnego zjawiska dochodzi co 100 lat? Trudno się zate mdziwić, że dla wielu religijnych osób wygląda to tak, że mamy do czynienia z powtórką tych wydarzeń. 

Podobieństwo między oboma zjawiskami wydaje się oczywiste. Czy jednak Kościół katolicki uzna to jako nowe objawienia? Nie da się ukryć, że wielu ludzi już teraz podchodzi do tych wydarzeń z dużą dozą sceptycyzmu. Niewątpliwie podobieństwo zdarzeń jest i trudno wyjaśnić je w jakiś sensowny sposób.

Zastanawiające jest też to, że bardzo podobne zjawisko zanotowali 14 października tego roku ludzie modlący się podczas nabożeństwa zorganizowanego przez kontrowersyjnego księdza Piotra Natanka. Czy oznacza to, że modlitwa jest elementem koniecznym "cudu Słońca", a już zwłaszcza rożaniec? Kto wie, może tę sekwencję zdarzeń z "cudami Słońca" zapoczątkowali Polacy gromadząc się tłumnie w ramach akcji "Różaniec do granic", która odbyła się 7 października bieżącego roku.

 

 

Źródło:
https://gossip.naij.com/1130413-holy-mary-appears-edo-state-catholic-national-congress-photos.html#1130413
https://www.olisa.tv/2017/10/video-of-virgin-mary-appears-in-benin-stirs-mixed-reactions-watch/

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika art

tallinn słoneczko mruga dla

tallinn słoneczko mruga dla takich dziwolągów jak Ty, bo cały świat tego nie widział tylko wyznawcy tallinna i tym podobne niedouczone sekty. Kłania się okulista a bardziej w temacie to psychiara jest potrzebny Tobie i tym podobnym. Piszesz chłopie takie bajki, że zastanawiam się ile masz lat.

Wszyscy jadą po Tobie i po Twoich durny artykułach a Ty jak pisałeś tak piszesz.

Musi nadejść koniec świata by debilizm się nie szerzył.

 

 

Portret użytkownika Kmieciu

Koziojebka to masz na

Koziojebka to masz na Wacykanie. Przynajmniej wnosząc z jego majaczeń, jak to islamiści - bombermeni są jak Pan Jezus z apostołamy, jak to Europejki powinny dawać d... "biednym kobietom z dziećmi i jedną reklamówką" i 40-letnim 12-latkom z brodą i spuchniętymi jajami, i urodzić im po setce g*wnolicych kundli, a nawet jak to kochany Pan Jezusek jest "głupkiem" i "wężem". I do tego TW Bolka Hameryki Południowej. P.S.: Jakby co to w internetach to wszycko jest, wystarczy zapytać Wujka Gugla.
 

 

Strony

Skomentuj