Cud w Ugandzie gdzie rzekomo pojawiła się Matka Boska

Kategorie: 

Źródło: https://www.redpepper.co.ug/2020/05/thousands-throng-maracha-for-suspected-virgin-mary-apparition/

Niesamowite wydarzenie miało miejsce w ugandyjskiej wiosce, gdzie jedna z mieszkanek ujrzała postać, którą uważa za Matkę Boską.

 

Teraz tysiące ludzi odwiedzają miejsce, w którym ukazała się Maryja. Wielu zaczęło martwić się, że takie zgrupowanie ludzi w jednym miescu może spowodować rozprzestrzenianie się modnego w tym roku koronawirusa.

 

Niesamowite wydarzenie miało miejsce w wiosce Maracha, która wcześniej była nikomu nieznana. Dziś jeździ tam ogromna liczba pielgrzymów. Peregrynują oni nie tylko z pobliskich miast i wsi, ale także z sąsiedniej Republiki Konga.

 

Według doniesień lokalnych mediów, Filistera Lekuru, mieszkanka wioski Marachi 2 maja tego roku, widziała Matkę Boską obok swojego domu pod drzewem awokado, a nawet rozmawiała z nią przez moment. Zjawa nakazała kobiecie pościć przez dwa tygodnie, a pod koniec miesiąca czekać na pojawienie się innego zjawiska, przy którym wyda nowe instrukcje.

 

Lekuru twierdzi, że nie powiedziała nikomu o tym, co się stało, ale w niewytłumaczalny sposób plotki same się rozeszły. Tłumy ludzi natychmiast zaczęły przychodzić do domu kobiety. Wierni chcieli zobaczyć drzewo, pod którym odbyło się to niesamowite spotkanie.

 

Po pewnym czasie część pielgrzymów zaczęła mówić, że widzieli także wizerunek Matki Boskiej pośród liści. Powiedzieli, że Dziewica Maryja odwróciła się twarzą do nich i rozłożyła szeroko ręce, jakby była gotowa uściskać ich w tym samym momencie. Niektórzy pielgrzymi twierdzą, że w dniu, w którym Lekuru zobaczyła Dziewicę, wokół Słońca znajdowały się dziwne żółte pierścienie.

 

W tej chwili policja obstawiła dom Lekuru. Władze obawiają się, że pielgrzymi mogą spowodować drugi wybuch koronawirusa. To jednak nie powstrzymuje ludzi i nadal przybywają do „świętego” miejsca. Wierzącym nie podoba się fakt, że policja ich przepędza. Doszło już do zamieszek. Samochody policyjne zostały obrzucone kamieniami.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Skomentuj