Cuda w czasie wojny – płacząca Matka Boska

Kategorie: 

Źródło: http://rusmir.su/russia/8930-chudesa-v-gody-voyny-plach-bogorodicy.html

„Miejsce, gdzie siedzieliśmy w okopach, wydawało się jakieś wyjątkowe. Jakby ktoś nam pomagał. Niemcy zaatakowali nas przeważającymi siłami, a my ich odparliśmy i straty były zaskakująco małe”.

 

 

Walki były szczególnie gwałtowne w ciągu dnia. Cała ziemia niczyja została pokryta ciałami zmarłych Niemców i Rosjan. Bój cichł tylko w godzinach wieczornych. „Czekaliśmy na to, co nam dostarczą na kolację. Wyjąłem woreczek, zapaliłem papierosa, a mój towarzysz Bożkow odsunął się na bok i nagle wystawił głowę nad wykop”.

 

„Iwan" - krzyczę - "Co robisz? Snajper się czai!”. Bożkow osuwa się do wykopu i mówi cicho: „Pietia, tam jest kobieta, która płacze…”.

 

Niemcy po drugiej stronie też się uspokoili. Wszyscy słyszeliśmy płacz kobiety. Bożkow zasunął hełm na głową i ponownie się wysunął.

 

„Mgła wiruje” – relacjonował. „A we mgle na ziemi niczyjej kobieta pochyla się nad zmarłym … i płacze. O! Boże! Jest podobna do Matki Boskiej. Bracia! Pan wybrał nas w tej ważnej chwili. Jesteśmy świadkami cudu, który dokonuje się na naszych oczach! Przed nami święta wizja! …”.

 

Pozostali żołnierze wychylili się z wykopu i w unoszącej się mgle zobaczyli kobietę w ciemnej sukni, która oparła się o ziemię i krzyczała głośno. Niemcy również na to patrzyli z pokorą.

 

Ktoś powiedział: „Coś jest nie tak. Postać jest dwa razy wyższa niż inne kobiety. Jak płacze, to coś ściska mocno za serce." Potem przestała ronić łzy, "odwróciła się  w naszą stronę i skinęła głową”. Wówczas Bożkow powiedział, że „zwycięstwo będzie nasze”.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Homo sapiens

Nie można badać starożytnych

Nie można badać starożytnych kultur, zagadki UFO bez wsparcia Ducha Świętego Jezusa, jak to opisywał znany wam ufolog Joe Jordan, bez Matki Boskiej Dziewicy Maryi i bez wsparcia Boga YHWH też nie można się obejść, tak jak bez pomocy świętych chrześcijańskich katolikich. Siły duchowe chrześcijan pochodzące od Boga Wszechmogącego są potęgą, dlatego tylko one mogą uratować ludzkość i chrześcijan przed mocami zła, czy jak to określa Biblia: "duchowych pierwiastkach zła na wyżynach niebieskich", a może najcelniej "rządców świata ciemności" Efezjan 6:12

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

Nie ma żadnych pośredników

Nie ma żadnych pośredników Boga. Bóg jest w nas w postaci swojej cząstki- duszy wraz z Wolną Wolą i żaden demon chrystus, czy jego czarna matka maryja nie będą i nie były żadnymi boskimi pośrednikami, tylko pośrednikami Szatana.

...Angelus Maximus Rex

Portret użytkownika ajwaj

"ufolog Joe Jordan, bez Matki

"ufolog Joe Jordan, bez Matki Boskiej Dziewicy Maryi i bez wsparcia Boga YHWH też nie można się obejść, tak jak bez pomocy świętych chrześcijańskich katolikich"
To jeszcze przy bajkach z ufo was nie było? Tu jeszcze zwietrzyliście interes do zrobienia?

Póki uważałem was za świrów, schozofreników ewentualnie nieszkodliwych kretynów - jakoś mi to wisiało: bawią się, modlą, mają swoje odjazdy - trudno, każdy ma jakieś hobby.
Ale od kiedy na własne oczy przekonałem się, że wasze szmaciarstwo zaczyna mieć wpływ na życie innych ludzi, że wasze popierdolone urojenia mogą zablokować komuś drogę do leczenia, że ośmielacie się decydować za innych i szafować innych życiem "w imię boga" - to trafił mnie szlag.
Weźcie, psy niedojechane, zacznijcie się komunikować za pomocą zapisywania pergaminu a nie internetem, miej honor ssynu i wyrzuć telefon komórkowy i każdy inny, bo jeżeli bogu by chciał żebyś rozsiewał swoją parchatą ideolgię - to by ci dał telepatię a nie technikę, wypierdalaj do jaskini a nie mieszkaj w bloku zbudowanym bezbożną technikę, wróć do starych metod torturowania jak żelazna dziewica, ucinanie rąk, topienie, palenie na stosie, wyrywanie jelit, spławiania czarownic i rozpłatywania tych co ośmielali się twierdzić że ziemia krąży wokół słońca - a nie będziesz swoje urojenia rozsiewał za pomocą techniki.
Kurwa, nawiedzeńcom popierdzielonym zatęskniło się za średniowieczem gdzie niewielka banda jakoś wykształconych cwaniaków zabijała każdego kto wiedział więcej i wodziła za nocy miliony ciemnych idiotów padających na kolana.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

Właśnie! Brawo! Rośnie

Właśnie! Brawo! Rośnie świadomość, że tolerancja religijna jest jak tolerancja zboczeń róznego rodzaju. I tylko pozornie nie ma wpoływu na ludzką populację.

Własnie ma! Dezinformacyjny i blokujący świadomość !

...Angelus Maximus Rex

Portret użytkownika ajwaj

"Potem przestała ronić łzy,

"Potem przestała ronić łzy, "odwróciła się  w naszą stronę i skinęła głową”. Wówczas Bożkow powiedział, że „zwycięstwo będzie nasze”."...O! Boże! Jest podobna do Matki Boskiej. Bracia! Pan wybrał nas w tej ważnej chwili. Jesteśmy świadkami cudu, który dokonuje się na naszych oczach! Przed nami święta wizja! …”.

Tak - to ewidentnie musiał być znak dany przez bozię, że jedni kretyni mogą dziarsko mordować drugich kretynów bo bozia jest po ich stronie. Zjebanie mózgowe ludzi od wieków przekracza wszelkie granice tak, że nawet wszechmogąca bozia jest zdumiona.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

"...Niemcy zaatakowali nas

"...Niemcy zaatakowali nas przeważającymi siłami, a my ich odparliśmy i straty były zaskakująco małe”... Małe, bo małe, widać krwiożercza bestia nie była zbyt głodna...

 Albo płakała z głodu, że tak mało zginęło...

...Angelus Maximus Rex

Strony

Skomentuj