Cudów nie ma są tylko zjawiska nieznane czyli Wielki Zderzacz Hadronów zakończy kluczowy eksperyment 21.12.2012!

Kategorie: 

Źródło: Wikipedia

W ostatnim czasie pojawiło się w Internecie wiele informacji na temat kluczowego eksperymentu naukowego, który ma się zakończyć w dniu słynnego "końca świata" wg kalendarza Majów. Piszą i mówią na ten temat wszystkie media podgrzewając atmosferę do maksimum, wprost proporcjonalnie do pełnej mocy Zderzacza Hadronów aż do piątku, 21 grudnia 2012! Ten eksperyment jest niebezpieczny więc w razie gdyby eksperyment wymknął się spod kontroli zawczasu zabezpieczyli się "końcem świata". Eksperyment ma zasięg globalny więc masowa histeria w różnych częściach świat narasta w związku z Kalendarzem Majów oraz trzema dniami ciemności!

 

Czytając artykuł (załączony poniżej) pomyślałam, że przypomina to stary amerykański film nakręcony bodaj 30 lat temu pt. "Powrót do przyszłości"... Szalony naukowiec - fizyk eksperymentuje aby naprawić błąd z przeszłości. Film jest fikcją, ale pomysł został zaczerpnięty z rzeczywistych eksperymentów naukowych, które trwają od co najmniej 30 lat! "Trzymajmy kciuki" aby wszystko sie udało! Wpływ eksperymentu może mieć duże znaczenie dla przyszłości cywilizacji...

 

Jako wizjonerka zobaczyłam, że zdarzyło się to dzisiaj ok godz. 12.00, a nie jurto, dlatego o tym piszę.  Cudów nie ma są tylko zjawiska niewyjaśnione lub nieznane…

 

Naukowcy pracujący nad znalezieniem dowodu na istnienie bozonu Higgsa, mają nadzieje wytworzyć nowe cząstki, które mogą pojawić się w wyniku eksperymentów wykonywanych w Wielkim Zderzaczu Hadronów (LHC). Okazuje się, że LHC działa teraz z coraz większą mocą i już wkrótce, 21 grudnia 2012 dojdzie tam do kluczowego eksperymentu.

 

CERN uruchamia nową serię eksperymentów, w nadziei na uzyskanie wyników, które pomogą doprowadzić do końca "Model Standardowy" i umożliwią naukowe podstawy do poradzenia sobie z problemem nieskończonej masy. Naukowcy prowadzą raczej obserwacje w formie opisów matematycznych wyników kolizji. Zatem zderzacz zostanie uruchomiony w ciągu najbliższych kilku dni i będzie działał na pełnej mocy aż do piątku, 21 grudnia 2012. W tym czasie zostanie wykonana seria kolizji protonów rozpędzonych w akceleratorze z nukleonami różnych pierwiastków, na przykład ołowiu lub złota. Z tych doświadczeń, naukowcy mają nadzieję dowiedzieć się więcej również o takich rzeczach jak ciemna materia a nawet Wielki Wybuch.

 

Aktualne grudniowe prace w LHC to ostatnie prace przed tym, gdy LHC zostanie wyłączone na 20 miesięcy celem aktualizacji i dołożenia mocy. Praca akceleratora zostanie wznowiona w 2014 roku. LHC budzi sporo kontrowersji w środowisku naukowym i wielu specjalistów twierdzi, że eksperymenty wykonywane tam przy tak dużych mocach mogą prowadzić do powstawania osobliwości kwantowych. Już teraz fizycy sa tam w stanie wytworzyć temperaturę typową dla gwiazdy. Któregoś razu kolejny eksperyment z wykorzystaniem wysokich energii może doprowadzić do tego, że powstanie nie koniecznie to czego oczekują specjaliści.

 

Przypadkiem zdarzy się tak, że Wielki Zderzacz Hadronów będzie wykonywał swoje najważniejsze dotąd doświadczenie dokładnie w dzień końca kalendarza Majów. Wzbudziło to już niemałą sensację w środowisku zwolenników teorii apokalipsy w 2012. Niewątpliwie LHC to największe źródło pola magnetycznego na Ziemi i gdy tylko jest włączany to na pewno musi dochodzić do jakichś fluktuacji między ziemskim polem magnetycznym i polem magnetycznym LHC.

 

Oficjalnie jednak wpływ ten jest pomijalny, ale wiadomo, że przed trzęsieniem w Japonii z 2011 roku w CERN również prowadzono kluczowy eksperyment w ramach projektu ATLAS. Wtedy też pojawiły się pierwsze podejrzenia co do możliwego wpływu LHC na aktywność sejsmiczną. Jest to jednak teorię trudna do udowodnienia, chociaż informacja o wzmożeniu eksperymentów z kulminacją 21 grudnia można ostrożnie skorelować z dzisiejszą informacją o silnym trzęsieniu ziemi i to uwaga, również w Japonii.

 

Czyżby w tym wypadku mógł mieć miejsce jakiś specyficzny magnetyczny efekt motyla powodujący zmiany pola magnetycznego w okolicy Genewy, które powodując restrukturyzację ziemskiego pola wywołały rozprężenie sesjmiczne w Tohoku? Teoria dobra jak każda inna. Na razie mamy przed sobą uwerturę w wykonaniu LHC a kulminacja nastąpi podobno 21 grudnia 2012.

 

 

Źródła

http://daily.bhaskar.com/article/WOR-TOP-cerns-god-particle-test-date-coincides-...

http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/wielki-zderzacz-hadronow-zakonczy-kluczowy-eksperyment-w-dzien-konca-kalendarza-majow

 

A oto opis i analiza snu, który ma coś wspólnego z ta sprawą i wiele wyjasnia. Proszę zwrócic uwagę na to, że we śnie z ziemi wystrzeliła w kosmos ZŁOTA FLARA... Natomiast w obecnym eksperymencie naukowym użyli cząsteczki ołowiu i złota...                                                                                                                                                                                             https://www.facebook.com/notes/zofia-piepi%C3%B3rka/egzamin-z-fizyki-czy...

TINA

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika jaa

rano napisałem komentarz do

rano napisałem komentarz do bacy i widzę, że później napisane już się ukazały a ten mój jakoś zginął w mrokach niedostępności. Czyżbym naruszył tabu? Z tego wnioskuję, że ten portal to ściema.

Portret użytkownika jaa

 co do złota. Kiedyś

 co do złota. Kiedyś czytałem, że gdy konkwistadorzy przyplynęłi do Ameryki to złoto walało się na ziemi. Było go tyle, że dla Indian nie było niczym innym niż czymś najzwyklejszym. Na mój gust Ziemia produkuje złoto ale nie w procesie geologicznym (chociaż proces geologiczny też ma tu miejsce, ale jako część składowa), a w procesie, że tak powiem, no nie wiem jak to określić. Napiszę inaczej. To co ludzie myślą, robią, mówią, pragną, kochają itp. jest bardzo istotne z tego względu, że ma wpływ na to co się tworzy na Ziemi. Czyli - zasoby Ziemi mają ścisły związek z tym co "produkują" ludzie przez swoje w/w zachowania. Złoto, ropa, węgiel, woda, powietrze i wszystko inne to efekt kreacjonizmu - czy to się komuś podoba czy nie. To, że ludzie dostali Ziemię we władanie nie znaczyło, że mają ją eksploatować, ale, że oprócz ekspoatacji mają ją regenerować. Ziemia to taki system w stylu stoliczku nakryj się. Odpowiednie zachowania ludzi, odpowiednio skumulowane i odpowiednio skonfigurowane wytwarzają różne elementy tej planety. Tyle na razie powinno Wam wystarczyć. A jeżeli ktoś pomysli, że to ściema to nadmienię, że slyszałem w tv, że Majowie mówili, że dzisiaj ma być taki moment, że ludziom będą przychodziły do głowy różne ważne idee itp. i żeby je zapisywać. Więc może to jedna z nich.

Portret użytkownika RaV

Skoro na oficjalnej stronie

Skoro na oficjalnej stronie LHC napisano, że wygaszają akcelerator, to w 100% tak jest - przecież tak napisali.
A czy ktoś widział, jak wyciągnięto wtyczkę z gniazdka? Pewnie to nie jest ważne, bo najważniejsze, że jednak doświadczenia na razie zakończyli...
A może... nie daje się on wygasić?
To na pewno nie może być prawda - przecież by nam powiedzieli a na oficjalnej stonie od razu by się wiadomość ta ukazała...
Ten swiat nie jest taki idealny... 
 niestety, dlatego powstają "teorie spiskowe", bo człowiek ma taką naturę, że dąży do poznania prawdy.
 

Portret użytkownika fakir

zgadzam się z bacą, że

zgadzam się z bacą, że syjonista Einstein był debilem i nieukiem, zwykłym urzędasem patentowym i prawdopodobnie złodziejem wielu pomysłów... poznał się na nim jedynie fizyk Tesla który od razu okrzyknął go idiotą... sam Einstein zresztą próbował pod koniec życia wytłumaczyć naukofcom że "jego" teoria względności zawiera błędy i chciałby się z niej wycofać! ale już za wiele tzw. autorytetów spierdziało się nad tymi wypocinami i było za późno - po dziś dzień kryje się tą teorię tylko po to, aby nie skompromitować całego środowiska naukowego... cała nasza nauka to jeden wielki fałsz od budowy atomu począwszy a na wnioskach bazujących na błędnych obliczeniach skończywszy... jesteśmy jak dzieci we mgle... a raczej ci naukofcy...

zgadzam się także z bacą, że w Wielkim Ogłupiaczu Muzguf syjoniści próbują syntezować złoto! to jest naprawdę mądre spostrzeżenie... niestety nic im z tego nie wyjdzie bo wspomniany brakujący atom znajduje się w mózgu bacy a z Ogłupiacza może co najwyżej wytrysnąć w niebo struga złocistego moczu, po czym opaść złotym deszczem na łyse łby zwykłych bandytów w białych kitlach nazywających się naukofcami

Portret użytkownika baca

dokladnie tak bylo. kiedy

dokladnie tak bylo. kiedy Tesla, prawdziwy Słowiański Geniusz, ktory dał ludzkosci prawdziwe wynalazki takie jak na przyklad wolną energię lub prąd zmienny obrzucił spojrzeniem Einsteine oraz tę "jego" teorię względnosci, to lnatychmiast stwiedził ze rozmowa z idiotą nie ma najmniejszego sensu. A sam Einstein to przyznał :-)- Tesla do końca życia go ignorował i dlatego obecnie syjonisci "skazali go" na przemilczenie naglasnianjąc za pomocą swojej propagandy wyłacznie jego wrogów czyli włąśnie Einsteina oraz Edisona - kolejnego złodzieja praw autorskich.
gdyby nie niezależny od żydów internet prawdopodobnie nikt by o geniuszu Tesli się nie dowiedział.
śmieszy mnie Fakir najbardziej to że lemingi zagladają tu na inne medium między innymi w poszukiwaniu na przyklad ufo !!!! niepotwierdzonego przecież nigdzie oficjalnie a więc istniejącego tylko wsród zwolenników teorii spiskowych - oni uważają że rządy coś na ten temat ukrywają he he he.
 natomiast jeśli chodzi o zerzacz hardonów, czyli alchemiczną zabawkę do produkowania złota, wierzą jak barany OFICJALNEJ STRONIE ZDERZACZA.
no i sam powiedz czy to nie są historyjki dla debili - te źródła oficjalne?

Portret użytkownika fakir

i znów czysta truth... Tesla

i znów czysta truth... Tesla był rzeczywistym geniuszem, świadczy o tym parę ton notatek i bezcennych pomysłów jakie syjoniści skonfiskowali po jego śmierci! umarł zresztą bez grosza przy duszy i zapomniany przez świat... człowiek który dał nam prąd zmienny oraz np. świetlówkę! że nie wspomnę o całej masie innych wynalazków... podobno nawet HAARP bazuje na rozkminach Tesli... a co dał nam Einstein? totalnie NIC, zero, null.

co do UFO to chwilowo nie rozpiszę się na ten temat - mam swoje zdanie i przemyślenia ale póki co nie będę tego wyciągał bo to jest trochę dużo pisania...

źródła oficjalne oczywiście łżą i zawsze będą łżeć - tak samo jak wszelkiego rodzaju szkoły, a nawet przedszkola... rujnujące psychę maluchom... a potem jest coraz gorzej i tak aż do studiów... nigdzie nie ma nauki myślenia, jest jedynie programowanie umysłów na odbiór spreparowanych treści także nie ma się co dziwić, że jak stronka mówi OFF to leming też mówi: OFF! to jak z telefonem... wyłącza go i myśli, że jest wyłączony i spróbuj durniowi wyjaśnić, że jest inaczej Smile przekłada się to na całą rzeczywistość i jej pojmowanie przez leminga... i taki leming robi następnego leminga i tamten kolejnego... tak właśnie następuje stopniowa degradacja naszej cywilizacji

Strony

Skomentuj