Cylindryczne UFO widziane na plaży w Kalifornii

Kategorie: 

Źródlo: Internet

Do niezwykłej obserwacji niezidentyfikowanych świateł doszło 31 marca 2015 roku na plaży La Jolla w Kalifornii. Wyglądało to jak cztery UFO, które jednak mogą być częścią jednego cylindrycznego obiektu.

 

Zdjęcia zostały wykonane za pomocą dobrej jakości aparatu Canon D70 ze statywem, ponieważ kobieta wykonująca je zajmuje się amatorską fotografią. Celem fotografii był zachód Słońca, ale okazało się, że widać coś jeszcze. W rzędzie znajdowały się 4 punkty, które wyraźnie poruszały się wspólnie.

W sumie wykonano trzy zdjęcia tego niezwykłego zjawiska w czasie 10 minut jego obserwacji. Widać na nich wyraźnie, że obiekt porusza się, a dystans między punktami jest zachowany i nie wygląda na swobodny lot. To oznacza, że mogą to być światła jakiegoś większego obiektu. Tylko jakiego? Oficjalnie nic tak wielkiego i o tak nietypowych światłach, po prostu nie istnieje.

 

 

Źródła:

http://www.mufoncms.com/files_jeud8334j/64526_submitter_file1__IMG7879.JPG

http://www.mufoncms.com/files_jeud8334j/64526_submitter_file2__IMG7880.JPG

http://www.mufoncms.com/files_jeud8334j/64526_submitter_file3__IMG7881.JPG

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika KoFiPL

Widzę że tu wszyscy tak

Widzę że tu wszyscy tak wierzą w ufo aż flaki skręca : /
Do niedowiarków: póki nie zobaczysz na własne oczy czegoś podobnego i nie przeleci to nad twoją głową ze światłami i prędkościami niedostępnymi w technice ludzi, to żadne zdjęcie i żaden film nigdy nie będzie dla ciebie dowodem... Ja widziałem coś podobnego a i mam na własnych zdjęciach rzeczy które nigdy wcześniej nie widziałem i z nikim się tymi materiałami nie podzielę bo to nie ma sensu szarpać się z ludźmi którzy w nic nie wierzą i tracić na tym zdrowie...

Portret użytkownika Nieważny

 W miarę poruszania się

 W miarę poruszania się czterech światełek na górze, ubywa jednego serfera na dole (fali).Zachodu Słońca nie widac
 klimaty arktyczne.Juefo na bank bo po drodze łykneło jednego gościa na desce(Keanu Reeves może Patyk Swayze)
            no co mamy wymarzony piątek miłego weekendu początek.:)

Portret użytkownika pasjonat

Jak zwykle samo zdjęcie

Jak zwykle samo zdjęcie zamyka sprawę...
Jesli w ogole sa to 3 zdjecia po ~ 3 min w co watpie, to jakim cudem widać te swiatła bez rozmycia ? nawet przy 20 sek, a tu mowa o 3 minutach kazdy ruchomy punkt przy tej przyslonie i iso - zapewne sporym, jest romazany. A tu tylko woda rozmazana. Ufo ktore pokonalo dystans jest ostre. WTF ?
 
 

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika pasjonat

To ze sa chmury nie oznacza

To ze sa chmury nie oznacza ze zachod przestal istniec...  Ale w fotografii termin "zachod słonca" to okreslone warunki swiatla i ekspozycji a nie proces chowania gwiazdy za horyzontem.

Myślę, więc jestem...

Skomentuj