Cylindryczne UFO zaobserwowane nad Lublinem

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

W zeszłą sobotę, w Lublinie dokonano obserwacji niezidentyfikowanego obiektu latającego. Jednemu ze świadków udało się uchwycić fragment zjawiska. 

 

Na nagraniu widzimy obiekt, który w ciągu dnia, około godziny 7 rano porusza się po niebie nad polskim miastem, Lublinem. Według świadków obiekt poruszał się po czym zatrzymał się, pozostając w jednym miejscu przez krótką chwilę i znowu kontynuował lot. 

 

Jak wynika z doniesień lokalnych lubelskich mediów, obiekt widziało sporo osób. Część z nich twierdziła, że UFO miało owalny kształt. Obiekt przemieszczał się w pobliżu tarczy Księżyca. 

Jak zwykle w takich przypadkach pierwsze wyjaśnienia dla tego fenomenu zakładają, że mógł to być nietypowy dron, albo balon meteorologiczny. Nie stwierdzono jednak czym właściwie był obiekt widziany i uwieczniony nad Lublinem. 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.5 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika b@ron

mógł to być samolot, lekko

mógł to być samolot, lekko przyzoomowany obraz i wszystko jasne tymbardziej że obiekt teoretycznie się zatrzymał, bo na nagraniu widać jednostajne poruszanie się obiektu... tym niemniej zanegować całkiem się tego nie da, kiedyś o zachodzie słońca dało się zaobserwować dwa obiekty z lekką smugą które zachodzące słońce podświetlało na prawie bordowy kolor... pierwsze wrażenie, to samoloty, jednak obiekty poruszały się znacznie wolniej i zbyt pionowo szły w górę... przykuło to moją uwagę, ale ciekawe nastąpiło potem, jak obiekty zatrzymały się w miejscu i to na dobre 10 minut a potem jakby nigdy nic kontynuowały lot ... no dziwne to ale raczej nie nieziemskie

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Skomentuj