Cylindryczny obiekt wleciał do wnętrza wulkanu Colima w Meksyku

Kategorie: 

Źródlo: Internet

Kamery internetowe śledzące aktywność meksykańskiego wulkanu Colima, zarejestrowały kolejną niewytłumaczalną anomalię. Do wnętrza krateru wleciał jakiś cylindryczny obiekt. Ufolodzy wskazują to jako następny dowód na to, że wnętrza wulkanów mogą prowadzić gdzieś, gdzie ukrywają się przed nami pojazdy UFO.

 

Wcześniej już wielokrotnie obserwowano niezidentyfikowane obiekty w okolicy innego meksykańskiego wulkanu, Popocatepetl, ale i w pobliżu wulkanu Colima widywano niezidentyfikowane pojazdy latające. Najnowsza obserwacja miała miejsce wczoraj, 15 lutego bieżącego roku.

[ibimage==26376==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Jedna z kamer internetowych wycelowanych w stronę wulkanu Colima zarejestrowała obiekt, który akurat wlatywał do wnętrza krateru. Bardzo podobna obserwacja miała miejsce kilka lat temu w obrębie wulkanu Popocatepetl. Wtedy skończyło się to tym, że po kilku tygodniach na kamerze zaobserwowano obiekt wylatujący z krateru. Ciekawe czy w tym wypadku też do tego dojdzie.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Q...

Gwiazdy przemieszczają się w

Gwiazdy przemieszczają się w górę i lekko w prawo czyli mniej więcej widok jest w kierunku wschodnim (widać to gdy przesuwa się ręcznie film w odtwarzaczu na stopklatce (używam "GOM Player"). Otwór krateru ma, w przybliżeniu, średnicę 260 metrów. Z porównania wymiarów, przy chwilowym założeniu że to realne demoniczne ufo albo pojazd potrafiący przenikać przez materię niczym neutrino, wynika że długość widocznej części owej świetlówki ma około 120-130 metrów. To niewiele w porównaniu do ponad 20-kilometrowych cylindrycznych "statków" o jakich czasem się słyszy/ czyta "tu i tam".  Może to jakiś "lądownik"?. Ale raczej nie klasy "Chwała". Prędzej klasy "lucyper" albo "demon".

Portret użytkownika pasjonat

Wiesz ... przez takich jak ty

Wiesz ... przez takich jak ty drozeje internet na swiecie... piszesz glupoty... zuzywajac prad, serwery sie grzeja za to trzeba placic... wez poprostu cyrkiel albo zwykla linijke i zbadaj dleglosc dowolnej gwiazdy od wybranego czubka krateru. Ten glupek ktory to spreparowal tez nie wiedzial ze istnieje cos takiego jak metryka procesow - czyli wnioskowanie z obserwacji = sylogika

Myślę, więc jestem...

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika fantejstrony

Widzę ze oby dwoje jesteście

Widzę ze oby dwoje jesteście specjalistami od obiektów wlatujących i wylatujących z wulkanu.
Gdyby jednak te 3 klatki z kamery internetowej, z których składa się ten cały wybitny film były zrobione w odstępie kilkunastu sekund, to nie trzeba by przesuwać wulkanu, ani gwiazd. No ale oczywiście to absurd

Portret użytkownika pasjonat

Specjalisto od matematyki i

Specjalisto od matematyki i obrazu. Gdzie tu cos wspomniałem o wlatującym obiekcie ?
58-14 = 44 [s] tyle wynosi odstep miedzy kadrami
a tykle wynosi przesuniecie gwiazd po 30 sek
[ibimage==26387==400naszerokoscbeztxt==400naszerokosc==self==null]
Mam nadzieje ze Twoja inteligencja pozwoli Ci wysnuc wlasciwe wnioski.

Myślę, więc jestem...

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika dareczek

Cały ten filmik to złożenie

Cały ten filmik to złożenie ledwie 3 zdjęć z kamerki. Właściwy czas jest widoczny w prawym górnym rogu i to jeszcze ucięto kawałek obrazu. A ów dziwny obiekt może być np metorytem lub światłami samolotu, jeśli czas naswietlania matrycy kamerki jest dość długi to takie kwiatki sie pojawiają.

Strony

Skomentuj