Cylindryczny obiekt wyleciał z wulkanu Osorno

Kategorie: 

Źródło: MUFON

W pobliżu chilijskiego wulkanu Osorno zaobserwowano niezwykły obiekt. Świadek twierdzi, że niezwykłą anomalię wypatrzył, gdy pływał łodzią w pobliżu wodospadów Petrohue.

 

Na zdjęciu, które udało się wykonać oprócz wulkanu rzeczywiście widać jakiś cylindryczny kształt. Zdaniem niektórych badaczy, tajemniczy obiekt to UFO, które wlatuje do wnętrza wulkanu.

[ibimage==23857==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

 

W 2005 roku również zaobserwowano coś podobnego, a miejscowi farmerzy twierdzą, że na przestrzeni lat w okolicy wulkanu Osorno wielokrotnie widywano dziwne światła, które poruszały się po niebie z nieregularną trajektorią, po czym znikały przy samym wulkanie.

[ibimage==23856==Oryginalny==Oryginalny==self==null]

UFO w okolicy wukanu Osorno w 2005 roku - źródło: rense.com

Trzeba przyznać, że opowieści te są w dużej mierze zbieżne z tym, co zaobserwowano w okolicy wielu innych wulkanów na świecie. Niezidentyfikowane obiekty, wielokrotnie wlatywały i wylatywały z wulkanu Popocatepetl w Meksyku. Wulkan Osorno znajdujący się w południowej części chilijskich Andów, nie jest więc pod tym względem wyjątkowy.

 

Źródła:

http://rense.com/general65/filersfiles22.htm

http://www.mufoncms.com/files_jeud8334j/62936_submitter_file1__PIPA.jpg

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika pasjonat

Mnie zastanawia gdzie jest

Mnie zastanawia gdzie jest otwor z ktorego wylecial, bo zdjecie sugeruje ze nie wylecial ze szczytu.
Ludzie wierza w podobne głupoty i pozniej dorabiaja jeszcze wieksze ze ktos ich oszukuje ... jakies prawdy im tuszuje...

Myślę, więc jestem...

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Strony

Skomentuj