Czarna bezwłosa koza z Turcji - anomalia czy zły omen?

Kategorie: 

Źródło: Kadr z Youtube

Mieszkańcy Mersiny w Turcji byli zszokowani dziwnym przypadkiem. Urodziła się tam koza, która jest cała czarna i bez sierści.

Hussein i Aysel Tosun, robotnicy rolni i hodowlani, byli zaskoczeni, widząc, że narodziła się im koza o tak wyjątkowych cechach i nazwali to wydarzenie cudem. Jednak miejscowi raczej nazywają to wydarzenie złym znakiem. 

 

Zwierzę ma czarną pomarszczoną skórę, bez sierści, co było niesamowitym widokiem jak na to miejsce, ponieważ nigdy wcześniej coś takiego nie miało to miejsca. Para bardzo zadbała o tę wyjątkową kozę. Upewnili się, że kozie jest ciepło, ubierając ją w ubrania wnuków i karmiąc ją butelką przez pierwsze kilka dni.

Właściciele zwierzęcia, które stało się popularne, mówili, że opiekują się kozą jak członkiem ich rodziny. „Mam 67 lat i po raz pierwszy spotkałem się z czymś takim. Bóg Wszechmogący zesłał tutaj ten cud. Widzieliśmy dwugłowe zwierzę, ale nigdy nie widzieliśmy czegoś takiego” – wykrzyknął oszołomiony rolnik, który pierwszy raz zobaczył czarną kozę.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Skomentuj