Czarne chmury nad produkcją filmu o kontaktach Majów z kosmitami

Kategorie: 

mexicotoday.org

Od pewnego czasu informowaliśmy o postępach w produkcji dokumentu dowodzącego kontaktów Majów z Obcymi. Miał tego dokonać podający się za syna słynnego aktora, Raul Julia-Levy. Film o tytule "Objawienia Majów 2012 i ponad" może jednak nie powstać. Raula Julia-Levy oskarża o kradzież materiału i ucieczkę z nagraniami, Elizabeth Thieriot, słynną filantropkę z San Francisco.

 

W sumie wywieziono ponad 20 dysków twardych oraz 10 komputerów zawierających nagrania. Według ustaleń serwisu TheWrap.com nikt nie miał pozwolenia rządu meksykańskiego na publikacje i dlatego Thierot uciekła z materiałem. Film, który już wcześniej został ogłoszony, jako sensacyjny, przedstawiano, jako nakręcony we współpracy z władzami i miał raz na zawsze udowodnić, że cywilizacja Majów weszła w kontakt z pozaziemskimi istotami. Obiecano również deszyfrowanie komunikatów z sekretnego pokoju pod piramidami Majów gdzie rzekomo znajdowały się informacje na temat przyszłości Ziemi.

 

Rząd meksykański domaga się zwrotu nagrań z Calakmul i innych stanowisk archeologicznych w Meksyku. Kręcony film miał przedstawiać nieznane wcześniej artefakty właśnie z Calamkul w Meksyku i z El Mirador w Gwatemali.

 

Sama Thierot to Polka, która wyszła za maż za właściciela wydawnictwa w San Francisco. Zajmuje się działalnością filantropijną. W tej chwili nie ma z nią kontaktu. Współpracownicy Thierot twierdzą, że Raul Julia-Levy to oszust i nie ma wcale nic wspólnego ze słynnym aktorem Raulem Julia i nazywa się Salvador Fuentes.

 

On sam przyznaje, że używał takiego nazwiska w młodości. Stwierdził, że jest nieślubnym dzieckiem Raula Julia i kobiety o nazwisku Margaret Levy. Powiedział również, że to próby dyskredytacji jego osoby a jeśli film nie zostanie wyprodukowany to straty będą liczone w milionach dolarów.

 

Bardzo ciekawe jest to, że z dnia na dzień pojawiają się materiały związane z cywilizacją Majów. Właśnie ogłoszono, że w odkrytym w Gwatemali domu odnaleziono kalendarz majów z 17 baktunami a nie 13 jak do tej pory uważano. Oznaczałoby to, że kalendarz sięga dalej niż 21 grudnia 2012. Ilość informacji mających za zadanie storpedowanie popularnych mitów jest ostatnio zadziwiająco duża.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Homo sapiens

Szanowny panie adminie a

Szanowny panie adminie a dlaczego wychodzi pan z założenia, że to prawda ? To, że są filmy na youtube to nie znaczy, że te artefakty są prawdziwe... Może są..., a może to fałszywki ! Produkcja fałszywych "znalezisk archeologicznych" to bardzo opłacalny przemysł ! Liczy się że fałszywych-spreparowanych dzieł "sztuki" archeologii jest więcej niż oryginałów, szacuje się że fałszywek jest około 90% albo i więcej ! Są one tak dobrze podrobione, że najwybitniejsi profesorowie mają problem z rozpoznaniem czy to prawdziwe czy fałszywe ! A sprzedaje się je za miliony dolarów !  Dlatego trzeba podchodzić do takich doniesień ze sceptycyzmem, tym bardziej że sami zainteresowani twierdzą iż idzie tu o miliony dolarów ! Już wiadomo, że są to miliony dolarów...  Wszyscy interesujący się zjawiskiem ufo są bardzo naiwni jeśli chodzi o  podejście do zagadnienia i tego co się dzieje w obecnych czasach ! A chodzi przecież w ufologii o PRAWDĘ ! W obecnych czasach jest wojna informacyjna i ci którzy dadzą się nabić stają się pdatni coraz bardziej na dezinformację a co za tym idzie oddalają się od zdrowego rozsądku ! W ufologii jak mało gdzie chodzi o prawdę którea jest ukrywana ! Jest ukrywana przez same istoty-ufo ale i ludzi pod wpływem tych istot lub ludzi złej woli.  Jeżeli chodzi o prawdę to Istota Niebiańska przybyła na Ziemię by zaświadczyć o PRAWDZIE opisała siebie iż: "...Królestwo moje nie jest z tego świata. Gdyby królestwo moje było z tego świata, słudzy moi biliby się, abym nie został wydany Żydom. Teraz zaś królestwo moje nie jest stąd..."  "...a świat ich znienawidził za to, że nie są ze świata, jak i Ja nie jestem ze świata.  Nie proszę, abyś ich zabrał ze świata, ale byś ich ustrzegł od złego. Oni nie są ze świata, jak i Ja nie jestem ze świata. Uświęć ich w prawdzie. Słowo Twoje jest prawdą. Jak Ty Mnie posłałeś na świat, tak i Ja ich na świat posłałem..."

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika janusz

To prawda,zamiast o prawdę

To prawda,zamiast o prawdę gra idzie głównie i niezmiennie od już kilku tych tysięcy lat o kasę.Wszystko inne schodzi na dalszy plan.Dlatego i w moim przekonaniu należy podchodzić bardzo ostrożnie do tych rzekomych rewelacji związanych z kulturą Majów.Pozdrawiam.

Skomentuj