Czarnoksiężnik znalazł złodzieja dogadując się z wężem!

Kategorie: 

Źródło: https://www.tuko.co.ke/264349-suspected-thief-tracked-by-witchdoctors-snake-uganda.html#264349

Dość ciekawa sytuacja  miała miejsce w mieście Hoima w Ugandzie. Miejscowy czarownik odnalazł tam człowieka podejrzanego o kradzież. Nie zrobił tego jednak poprzez poszukiwania, a raczej dzięki dogadaniu się z wężem. Zgodnie z powielaną historią, zwierze odnalazło złodzieja i zaatakowało go, owijając się wokół jego szyi.

Mieszkańcy miasta Hoima 26 stycznia 2018 roku obserwowali na ulicy dziwnie wyglądającego, prawie nagiego faceta z wężem na szyi. Mężczyzna powoli i ostrożnie kroczył w kierunku posterunku, aby przyznać się do kradzieży u miejscowego fryzjera, dzierżąc w rękach skradziony panel słoneczny. Kradzież nastąpiła 30 września 2017 r. Okradziony fryzjer Aisig zgłosił sprawę na policję. Twierdził, że dwóch nieznanych gości wpadło do salonu, zabrało brzytwę i zdemontowało panel słoneczny, po czym uciekło.

Policja przyjęła zgłoszenie i zaczęła szukać podejrzanych. Minęły tygodnie i nikt nie został znaleziony. Aisiga postanowił więc zwrócić się o pomoc do miejscowego czarnoksiężnika. Czarnoksiężnik wykonał jakieś tajemnicze rytuały, po czym poinformował Aisigę, że udało mu się wytropić jednego ze złodziei.

Na oczach tłumu, niedaleko od komisariatu, pojawił się młody mężczyzna ubrany tylko w szare majtki, trzymający w rękach panel słoneczny. Tymczasem na szyi nieszczęśnika wił się wąż. W pobliżu posterunku policji czekał na niego czarnoksiężnik. Kiedy facet zbliżył się, szaman podszedł do niego i zabrał gada. Podobno czarownik „wysłał" to stworzenie, aby pojmać szabrownika. Nieszczęśnik wyglądał na bardzo przestraszonego. Niedługo potem, mężczyznę przejęli funkcjonariusze policji.

To nie pierwszy raz w Ugandzie, kiedy czarnoksiężnicy znajdują podejrzanych o popełnienie zbrodni. W listopadzie 2017 r. rój pszczół nagle otoczył i wskazał kogoś, kto był winny kradzieży przedmiotów z kilku domostw. Świadkowie twierdzą, że stało się tak za sprawą czarów jakiegoś szamana. Trudno ocenić czy takie niezwykłe zdarzenia wynikają z oddziaływania paranormalnych mocy użytkowanych przez szamanów. Sceptycy mogliby uznać, że wszelkie tego typu incydenty są ustawione i mają za cel zwiększenie prestiżu danego czarownika. Niezależnie od tego jaka jest prawda, nie da się ukryć, że wąż łapiący przestępców to bardzo osobliwy widok.

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.5 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika jaa

Nawet były jakieś programy w

Nawet były jakieś programy w tv o tym, że jacyś tacy ludzie są tam. I, to nic niezwykłego. I, też byli tacy, którym się wydawało, że to bzdury, a potem sami błagali, żeby się odwróciło, gdy coś tam zbroili. Był jakiś reportarz chyba o tym, że ktoś miał jakiś sklep z pamiątkami. A, gdy sobie turyści wchodzili, to niektórym zdarzyło się coś ukraść, bo nikt nie widzi. Potem takie "pamiątki" odsyłali aż ze swojego kraju, bo mieli dosyć wrażeń. A, czarnoksiężnik, to zupełnie ktoś inny niż czarownik. Obaj by się obrazli za takie przyrównanie do dugiego.

Portret użytkownika b@ron

goły facio z panelem

goły facio z panelem słonecznym w ugandzie ... dobrze że po dogadaniu z wężem, zgłosił się osobiście, a nie przyznał się wysyłając e-maila a panelu nie wysłał firmą kurierską na paczkomat  ...

Ewa w raju też rzekomo dogadała się z wężem ... i wyszła na tym ... goła

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika vesolly

Zawsze kiedy patrzę na

Zawsze kiedy patrzę na artykuł tallina (bo czytać je przestałem już dawno), myślę sobie "no, teraz może być już tylko lepiej, bo większego gówna niż TO, nie da się znaleźć w necie"
A za tydzień tallin pokazuje, że jednak się da Smile

Skomentuj