Czarny pierścień rozpłynął się na niebie nad kazachską wsią na oczach przerażonych ludzi

Kategorie: 

Źródło: http://thesame.tv/video/4p547.401211352143d0a5fd6ab414e57e

Przerażeni mieszkańcy jednej z kazachskich wsi wylegli na ulice 08 listopada br., aby oglądać czarny pierścień powoli unoszący się na niebie.

 

 

Wyraźne ciemne kontury dużego owalnego krążka stopniowo przekształcały się w szarą mgłę, aż wreszcie stały się przezroczyste. W jego miejscu utworzyła się biała chmura. Niezwykłe zjawisko spowodowało ogromne zainteresowanie wśród świadków i wydaje się, że odwróciło uwagę od głównego uczestnika zdarzenia.

 

W pierwszych sekundach filmu można zobaczyć pod ciemnym kółkiem dysk w kształcie UFO. To właśnie UFO było najprawdopodobniej przyczyną tej niezwykłej formacji.

 

Podobny czarny owalny pierścień o średnicy około 20 metrów zaobserwowano w 1957 roku w amerykańskiej bazie wojskowej Fort Belvoir w Wirginii. Tam krąg także zniknął na oczach obserwatorów i przekształcił się w śnieżnobiały obłoczek. Dochodzenie, które wówczas prowadzono, wykazało, że chmura mogła powstać w wyniku jonizacji powietrza wokół jakiegoś obiektu latającego. Być może kazachskie zjawisko także należy kojarzyć z wizytą UFO.

Ocena: 

3
Średnio: 3 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika a

Baca i talin! Dwie  gwiazdy

Baca i talin! Dwie  gwiazdy portali. Chyba z jednej wiochy jesteście i w necie bzdury piszecie. Dorośnijcie , kiedyś smarkate lata muszą się skończyć , chyba czas dorosnąć i myśleć logicznie.

Skomentuj