Czaszka kolejnego gwiezdnego dziecka ?

Kategorie: 

http://popotopie.blogspot.com/

Daleka starożytność ciągle jest tematem mało poznanym. Każde nowe odkrycie nieznanej historii ludzkości wprawia wielu z nas w zachwyt, a innych w zakłopotanie. Standardowe akademickie wyjaśnienia niezliczonych prehistorycznych anomalii są niezadawalające. Wiemy już z nieoficjalnych badań (liczba mnoga) genetyków, że wielkie i wydłużone czaszki z Ameryki Południowej należą do innej, nieznanej rasy "ludzi". Pojawia się więc z tematem tych stworzeń mnóstwo domysłów.

 

[ibimage==24944==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Badacze tacy jak L.A. Marzulli dostarczyli dodatkowe dowody, które pokazują, iż te istoty już w łonie kobiet posiadały pełne uzębienie oraz inny kształt kości czaszki (patrz rycina [litografia] mumii płodu z wydłużoną czaszką, wykonana przez antropologa, pochodzi z roku 1842, litografia ta ukazała się w tym też roku w pewnym magazynie), co jak widzimy z wielu egzemplarzy anormalnych czaszek gwiezdnych dzieci ma swoje potwierdzenie. W tym artykule chciałbym zaprezentować państwu czaszkę takiego właśnie osobnika. Znajduje się ona w zbiorach Uniwersytetu Pansylwania, USA.

 

[ibimage==24945==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

 

 

[ibimage==24946==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Na filmie widać znanego odkrywcę zagadek megalitycznych Hugh Newmana, który wypytuje Paula Mithela studenta antropologii, w temacie nietypowych artefaktów jakie są w posiadaniu tej instytucji. Zdaniem Mitchela śmierć dziecka była spowodowana zbyt wielką deformacją czaszki, w jej wyniku nastąpiły tak duże zmiany wewnętrznych układów, że miało to doprowadzić do zgonu. Można by zaakceptować takie tłumaczenie gdybyśmy nie mieli wspomnianych wyników badań genetyków. (patrz film pt.: "Prawda o 12 planetach Sitchina")

 

[ibimage==24947==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Czy istoty posiadającą odmienną budowę genetyczną od ludzkiej należały do tzw. istot wyższych ? Czy ich moralność i zachowanie pochodziły od Stwórcy ? Czy wspierały ludzkość swoją wiedzą, a może były efektem działań kosmicznych anielskich genetyków, w ich miedzy wymiarowej i duchowej wojnie ? Odpowiedzi na te pytania mogą dostarczyć nam przyszłe zaawansowane badania.

 

[ibimage==24948==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Dodatkowo proszę zobaczyć na znaczną różnicę układu szczęka-łuska czołowa w porównaniu do czaszki dorosłego człowieka, leżącej tuż obok - linie zielone (dodałem odległość brakującej dolnej żuchwy). Czy jest to różnica budowy anatomicznej powodowana przez odmienną informację DNA ? Możliwe że pełną naukową odpowiedz poznamy w przyszłości, kiedy ktoś kompetentny, bez uprzedzeń, z odpowiednim zapleczem pochyli się nad tymi znaleziskami i zaprezentuje je szerokiej opinii publicznej.

 

[ibimage==24949==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Moje własne subiektywne odczucia są takie, że czaszka tego dziecka ma 'odmiennie' umieszczone oczodoły względem czaszki standardowego człowieka homo sapiens. Są one po pierwsze za duże w stosunku do powierzchni twarzy (uwzględniając to, że dzieci mają mniej więcej taki stosunek 'wielkości' tych elementów) i znacznie przesunięte na zewnątrz. Dodatkowo wydają się płytsze niż u ludzi, ich kształt również wydaje się dziwny.

 

[ibimage==24950==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Sprawa jest niezwykle tajemnicza. Czasy starożytne w których wznoszono bardzo zagadkowe budowle mogą wskazywać na istnienie nieznanej rasy gwiezdnych ludzi, którzy najpewniej mieli odmienną świadomość od naszej. Głowimy się nad zasadą i celem tych konstrukcji, których nie tylko działania nie możemy zrozumieć, ale i technologii, za pomocą której je wznosili.

 

[ibimage==24951==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

 

[ibimage==24952==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Chciałbym w tym miejscu dodać, że bardzo poważnie podchodzę to hipotezy istnienia Atlantydy. Muszę jednak zaznaczyć, że rozpatruję kilka możliwości. Najpoważniejszą z nich jest oczywiście ta, że zaginiona cywilizacja Atlantów to przedpotopowa cywilizacja Noego, która została zniszczona przez globalny kataklizm około 3200 lat temu.

 

[ibimage==24953==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Wśród wielu dziwnych teorii na temat tego co się działo w czasach dinozaurów, gdy ludzie z nimi koegzystowali, uznaję koncepcję Atlantydy jako jednego geograficznie miejsca ,w którym były tworzone i wymyślane najdziwniejsze rzeczy zaginionej ludzkości, było zgrupowaniem wszelkiej nieznanej technologii, dlatego jej zatopienie bądz zagłada zakończyło prawdopodobnie działalność Viman i ich pilotów.

 

W tym jakże kontrowersyjnym temacie odsyłam państwa na stronę mojego bloga gdzie zbieram wszelkie takie dane:

http://popotopie.blogspot.com/2013/06/analiza-anatomiczna-czaszek-nefilim.html

 

Ancient Elongated Skulls Hidden in American Museum's Basement   

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Olo

Zaiste, epokowe odkrycie.

Zaiste, epokowe odkrycie. Płód z pełnym kośćcem i stałymi zębami. Noworodki (dzieci?) Przybyszów vel Bogów, z popsutymi zębami (bynajmniej nie chodzi o ubytki). Pewnie im technika stomatologiczna szwankowała jak ruskim kosmonautom.

Portret użytkownika zLo3000

troszke żal mi ludzi którzy

troszke żal mi ludzi którzy okaleczali własne dzieci wierząc w bajki - przecież to najszybsza droga do upośledzenia a w wielu przypadkach prowadziło do śmierci potomków - pisałem o tym od samego początku i jedynie na to są dowody w postaci czaszek a nie na ich nieziemskie pochodzenia czy nadludzkie zdolności

Portret użytkownika Homo sapiens

Starożytność jest tak

Starożytność jest tak niezwykła, że trudno ją zaakceptować nam, którzy przez lata, od początku naszej edukacji, byliśmy indoktrynowani pod kątem tylko jednego pogląd odnośnie pradawnej historii ! Zrobiono nam za pomocą teorii Darwina krzywdę !

W artykule nastąpił mały błąd, zdanie które powinno być poprawione:
"Najpoważniejszą z nich jest oczywiście ta, że zaginiona cywilizacja Atlantów to przedpotopowa cywilizacja Noego, która została zniszczona przez globalny kataklizm około roku 3200 p.n.e.", a nie 3200 lat temu, przepraszam państwa.

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Homo sapiens

Prezentuję państwu czaszkę

Prezentuję państwu czaszkę nieznanego zwierzęcia, możliwe iż jest to dinozaur, lub coś sztucznie ulepionego by wywołać internetową sensację, pewności nie mam, nie wiem co to za gatunek zwierza uznając, iż jest to prawdziwe znalezisko.

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika El Koto

Jak to co? Taki znafca i nie

Jak to co? Taki znafca i nie umie rozpoznać jednorożca jaskiniowego? One te jednorożce pozaciągały kredyty u narodu bankowego jeszcze za poprzedniej cywilizacji przedpotoopowej i ukrywają się przed komornikami aż do dziś.

Skomentuj