Czaszka na Marsie na oficjalnych zdjęciach NASA

Kategorie: 

Źródło: NASA

Gdy wirtualni archeologowie obwieszczają kolejne coraz bardziej fantastyczne znaleziska, jakich doszukali się po analizach fotografii powierzchni Marsa. Trzeba przyznać, że to, co odnaleźli teraz jest bardzo intrygujące.

 

Oto na zdjęciu wykonanym przez łazik Spirit widać coś, co wygląda dokładnie jak ludzka czaszka, zagrzebana w marsjańskiej pustynnej glebie. Można to sprawdzić na własne oczy używając poniższego linka prowadzącego do oryginalnego zdjęcia w katalogu NASA.

[ibimage==23275==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Źródlo: NASA

Oczywiście sceptycy powiedzą, że to nie żadna czaszka, tylko dziwnie ukształtowany kamień. W takim razie pozostaje uznać, że to zupełnie normalne, gdy widzi się coś takiego na obcej planecie.

 

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Q...

Odrywając się na chwilę od

Odrywając się na chwilę od surrealistycznej rzeczywistości życia doczesnego, jaka nam ostatnio zapukała w okienka i poddając się dobrowolnie "masowej hipnozie" w ramach  Pareidolii Stosowanej oświadczam, że na zaprezentowanym zdjęciu, na pierwszym planie dostrzegłem fragment skały do złudzenia przypominający, li to fragment dużej "amfory",  li to  "kości miednicowej" jakiegoś źwierza. 
Może nawet marsjańskiego dinożarła?.
A propos dinożarłów. Zejdźmy na Ziemię.
 
Pamiętacie onegdaj zamieszczony tu  artykuł pt. "Dinozaury wymarły dopiero 40 tysięcy lat temu"?.   http://innemedium.pl/wiadomosc/dinozaury-wymarly-dopiero-40-tysiecy-lat-temu    
    
W ostatnim NEXUSIE jest krótkie info o tym, że paleontolog, prof. Mark Armitage z USA,  który odkrył miękkie tkanki w skamieniałym rogu triceratopsa i stosując uznane metody badawcze, wydatował je na około 40 tyś. lat. Po nieopatrznym choć, co logiczne, uprawnionym opublikowaniu swojego odkrycia został... zwolniony z zajmowanego stanowiska!.
I to po trzydziestu latach owocnej pracy badawczej okraszonej licznymi publikacjami co do których nikt nie miał zastrzeżeń!.
Przyczyna zwolnienia?. 
Szef powiedział mu: "Nie będziemy tolerować pańskiej religii na tym wydziale".
Czyli obecność jakiejkolwiek ilości izotopu węgla 14C w próbce która, oficjalnie, liczy kilkadziesiąt milionów lat jest religią?. Ciekawe.
Jaki nasuwa się wniosek?.
Upublicznienie niezgodnych z obowiązującą, marksistowską,  polityką poprawnościową danych podważających ustalenia Wiary Ewolucjonistycznej zagroziło jej stabilności!.
Nie można przecież dopuścić, by nowe pokolenia archeologów/paleontologów i innych naukowców mogły zostać "zarażone" myślą o bezwzględnym poszukiwaniu prawdy.
Jak widać, dla oficjeli prawda może być tylko jedna, ta ustalona.  A ona "musi być niepodważalna"!.
Pozostałe źródła:
"Triceratops Soft Tissue:Mark Armitage fired from university after discovery"
https://www.youtube.com/watch?v=wxk3gts8PuA
Mark Armitage’s Termination From University
http://thebibleistheotherside.wordpress.com/2013/08/08/mark-armitages-termination-from-university/
I na deser: "Jak NWO ukrywa Wyższą Inteligencję (Free Global Energy P 7)"
https://www.youtube.com/watch?v=-9XvY5-Evfg

Portret użytkownika Popiół z feniksa

Nie znajdziecie ani kosteczki

Nie znajdziecie ani kosteczki na powierzchni Marsa.To co widzicie a wygląda na części szkieletów to kamienne elementy zniszczonych obelisków ,a tam gdzie zawrtość została wyrzucona na powierzchnię podczas wysadzania podziemnych pracowni,mogły ocaleć fragmenty modeli ciał projektowanych pierwiastów życia.

Portret użytkownika Heinrich

ja w domu mam drewniana

ja w domu mam drewniana podloge, nie zaden syf parkiet ale dechy, prawdziwe poniemieckie deski i wiecie co?
Sa na nich twarze.. seki, sloje.. ukladaja sie w rozne oblicza, wystarczy lekko zmruzyc oczy:)
I tak tez jest z tym KAMIENIEM.

Portret użytkownika pasjonat

Zadajcie sobie pytanie, Ty

Zadajcie sobie pytanie, Ty też Adminie..
Dlaczego na Marsie wszystko zostało obrócone w pył (nawet największe kiedys foremne kamienie) tylko stosunkowo delikatne czaszki ciagle ukazanują się w niemal nienaruszonym stanie. Czy była to wojna atomowa czy zderzenie z inną planetą, takie kataklizmy nie zostawiły by kości w stanie jaki znamy i możemy rozpoznać jako szczątki.
 
Jeśli ktos sądzi inaczej niech mi to wyjaśni. Baron masz pole do popisu Smile

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika pasjonat

Możesz srać żarem ile wlezie,

Możesz srać żarem ile wlezie, raz że nie robi to kompletnie na mnie wrażenia a wrecz umacnia w przekonaniu że mam do czynienia z jakims obłąkanym mitomanem, testującym granice wytrzymałości innych, a dwa, idź to do Ciebie mówią.
Jeszcze jakieś wspomnienia z holocaustu Marsa ? Smile

Myślę, więc jestem...

Strony

Skomentuj