Czaszka obcego znaleziona w Bułgarii może być autentyczna

Kategorie: 

socyberty.com

Niesamowitą czaszkę odnaleziono w maju 2001 roku. Miało to miejsce w bułgarskim paśmie górskim o nazwie Rodopy znajdującym się południowej części Półwyspu Bałkańskiego. Znalezisko przeleżało wiele lat w laboratoriach naukowych, ostatnio zostało jednak zaprezentowane publicznie.

Wygląd czaszki w oczywisty sposób kojarzy się z wyobrażeniami obcego. Z tego powodu od razu ochrzczono ten eksponat dowodem na istnienie obcych i ich obecności na naszej planecie. Czaszka w żadnym stopniu nie przypomina ludzkiej. Trudno też wyobrazić sobie i człowieka takie deformacje. Wraz z czaszką odnaleziono również niewielki metalowy przedmiot w kształcie dysku.

[ibimage==15180==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

Dotychczasowe badania czaszki ujawniły szereg informacji.  Podejrzewa się, że czaszka mogła należeć do dziecka, waży ona około 250 gram, ale jej kości są lżejsze i cieńsze od ludzkich. Zlokalizowano sześć otworów, ale nie ustalono, który z nich to usta. Testy DNA wykluczyły, że to czaszka człowieka, ale nie wiadomo, do jakiego gatunku miałaby ona należeć.

[ibimage==15181==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

 

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika baca

ta czaszka to nie jakiś

ta czaszka to nie jakiś predator tylko zwykły lecz fachowy "przekrój" wykonany po prostu przy pomocy... miecza.
jako że kiedyś te średniowieczne ludki nie mieli tomografi komputerowej a zatem w ten właśnie prosty sposób radzili sobie z leczeniem osób nadmiernie impulsywnych - miecz do dziś zresztą jest najlepszym lekarstwem na ADHD, oraz profilaktyką dla osób z problemem agresji

Portret użytkownika 85r

Żądzą nami potomkowie nefilim

Żądzą nami potomkowie nefilim dzieci aniołów, zasiadali na tronach świata od lat, wystarczy spojrzeć na figurki przedstawiające Neferetiti, jej  wydłużony kształt czaszki lub zwrócić uwagę na pozostawione obrazki na ścianach piramid egipskich i majów i innych cywilizacji starożytnych gdzie widnieje na nich wielki gigant na tronie i przychodzą mu oddać pokłon maluczcy ludzie. Wszystko to można znaleźć w internecie wpisując na youtubie starożytna archeologia lub ukryta archeologia. Jeśli oni w tamtych czasach zasiadali na tronach świata to jak sądzicie kto na nich zasiada obecnie. A plemię żydowskie w biblii jest przedstawiane jako te najlepsze a reszta to bydło. Ciekawe czy czasem żydzi nie są najbliżej z nimi spokrewnieni i dlatego rządzą światem. Wszak rodziny trzymające władze na świecie w tym nad bankami i ropą to są rody wywodzące się od żydów. Ogólnie widzę nieciekawą przyszłość pod rządami tych mieszańców nefilim, a swoje już zrobili ze światem wykorzystując zwierzęcą naturę ludzi odpowiednio ją stymulują przy pomocy mediów i pogłębiają zezwierzęcenie ludzi. Ich inteligencja przerasta ludzką,  Po ich działaniach można jednoznacznie stwierdzić że jesteśmy dla nich uciążliwym bydłem które najchętniej by zlikwidowali i prawdopodobnie w 2012r to nastąpi.

Portret użytkownika matt08

Od razu ta czaszka skojarzyła

Od razu ta czaszka skojarzyła mi się  z  predatorem.
Na pierwszym zdjęciu wyrażnie widać oczodoły wraz z nosem oraz kłami bocznymi.

Bardzo interesujące znalezisko- jestem ciekaw co jeszcze o niej napiszą.

Dysk może być bronią z którą zmarły nie rozstawał się ani na chwilę.

Strony

Skomentuj