Czaszka z Rodopów: jedna z niewyjaśnionych zagadek ostatnich lat

Kategorie: 

Internet

Rodopy, to pasmo górskie leżące w południowej części Półwyspu Bałkańskiego. To właśnie tam blisko 15 lat temu odnaleziono czaszkę istoty, którą bez wielkiej przesady można by nazwać nienaturalną. Zgodnie z oficjalną historią została ona odnaleziona przez 38 letniego Bułgara, który jak twierdzi otrzymał instrukcje co do miejsca położenia czaszki od pięciu humanoidów, które nawiedziły go we śnie.

 

Teorii co do pochodzenia czaszki jest wiele. Jedni twierdzą, że jest to rezultat jakiegoś eksperymentu genetycznego, w czasie gdy inni wprost sugerują, że owa czaszka należy do kosmity. Niezależnie jednak od przyjętej przez nas wersji, środowiska naukowe wprost mówią, że nie przypomina ona żadnego stworzenia znanego dzisiejszej nauce.

[ibimage==26553==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Anormalna czaszka waży 250 gramów, posiada sześć otworów mogących pełnić rolę oczu lecz żadnego, który można by uznać za usta. Sceptycy wierzą, że czaszka z Rodopy to jedynie inteligentna bujda, która dzięki internetowi stała się sławna, natomiast już teraz zakładają oni, że o ile czaszka w ogóle istnieje to najpewniej należy do jakiegoś nieznanego zwierzęcia. Całej sprawie nie pomagają słowa profesora antropologii Yordana Yordanova, który stwierdził, że czaszka nie wygląda jak jakikolwiek znany ludzkości przykład czaszki hominidów z ostatnich 30 milionów lat.

[ibimage==26554==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Oczywiście nie można jeszcze odrzucić słów sceptyków. Prawda jest taka, że informacji co do położenia rzekomej czaszki po prostu nie da się znaleźć. Biorąc pod uwagę, że jest to sprawa która miała się wydarzyć jeszcze w 2001 ilość informacji co do jej składu chemicznego, wyników badań oraz różnego rodzaju ekspertyz powinna być ogromna. Tymczasem okazuje się, że nawet obecne położenie czaszki zdaje się być nieznane. Rzekomo została ona sprzedana za ogromną sumę pieniędzy i ślad po niej zaginął. Nie wykluczone że tym razem już na dobre.

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 3.7 (3 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika dd

Nie wiem gdzie Wy widzicie

Nie wiem gdzie Wy widzicie otwory na oczy?
Ani otworu gębowego nie ma gdzie zamocować a nie oczek gdzie utknąć.
Rozumiem że odrzywia się jak wcześniej skomentowano energią kosmosu, porozumiewa telepatycznie, porusza na podstawie echolokacji, a uszy z tego powodu zainstalował sobie na przodku.

Portret użytkownika łololool

To w ogóle nie wygląda jak

To w ogóle nie wygląda jak czaszka, prędzej coś miednicopodobnego. W dodatku dragment kości, który jakby się uprzeć to  przypomina żuchwę, jest nieruchomo prytwierdzony do reszty kości.  Jak dla mnie to jest bardzo naciągane.

Portret użytkownika Homo sapiens

Ta czaszka w przeciwieństwie

Ta czaszka w przeciwieństwie do tej bez otworu na kręgosłup może być autentyczna, zdaje się że jest autentyczna. Ci z państwa którzy się interesują czaszkami mieszańców DNA i istot z UFO wiedzą że tajne stowarzyszenia je kupują lub kradną ! NWO chce pozyskać DNA starożytnych istot i mieszają je na powrót z ludzkim DNA, co zostało wyjaśnione w tym filmie

Technologia starożytnego Babilonu ponownie - McGuire, Marzulli 

https://www.youtube.com/watch?v=pm0tAI0NSZY

UFO istoty to niebezpieczny temat, ostatnio został zaatakowany amerykański badacz UFO i tajnych poczynań NWO Timothy Alberino, chciano zagazować jego i jego rodzinę! Tu jest o tym audycja, zaczyna się od 10 minuty

Steve Quayle & Timothy Alberino - Perilous Times are Here on The Hagmann Report 2/29/16
https://www.youtube.com/watch?v=m_O2i5XcGCU

UFO to genetycy, pracują nad nowym gatunkiem humanoidów, tak samo jak ziemskie NWO

Komentarz Gordona Creightona

wydawcy Flying Saucer Review:

Jeśli chodzi o problem "sobowtórów", nie muszę dodawać, że nie jest to pierwszy przypadek, o jakim słyszeliśmy. Weźmy chociażby przedstawiany już na łamach naszego pisma [Flying Saucer Review] przypadek Antonia Alvesa Ferreiry. Od początku dziejów historii spotkać można przykłady obecności tych demonicznych istot pośród nas, które wyczyniają z nami różne dziwne rzeczy. Czy można się dziwić, biorąc to pod uwagę, tak dużej ilości nieporozumień, porażek i katastrof, od których się roi w naszej historii! Wystarczy tylko rozważyć inne możliwości zdarzeń, aby ujrzeć to wszystko we właściwym świetle!

Znanych jest z historii kilka przypadków, kiedy na jej scenie pojawiały się ni stąd, ni zowąd nie tylko "sobowtóry", ale także różni nieznani osobnicy, odgrywając czasami decydujące role w punktach zwrotnych naszych dziejów. I to nie zawsze z pożytkiem dla nas.
Więcej o przypadku Xaviera znaleść można pod tym adresem:

Prawdziwa tajemnicza historia ludzkosci - Ewolucja Urojona HD 

https://www.youtube.com/watch?v=DNBUQGdZ8Qg

"...Jako mały przełożony grupy najmłodszych seminarzystów nie zauważyłem, że po wieczornym błogosławieństwie, jakie Ojciec dawał nam wszystkim, oni zatrzymali się jeszcze, prosząc o następne. Szczerze się poskarżyłem im i samemu Ojcu, twierdząc, że uważam za bezużyteczne i obłudne domaganie się drugiego błogosławieństwa. Ojciec obruszył się trochę i prosił mnie, bym złagodził osąd, ponieważ mogę tego pożałować. Nie ustąpiłem wobec jego kilkakrotnych próśb i również obruszony odszedłem, kierując się do celi, dziś zamieszkałej przez przełożonego klasztoru, aby położyć się spać. Ale zdarzyła się dziwna rzecz jak na piętnastoletniego chłopaka, gdyż nie mogłem zasnąć. Ojciec przychodził dwukrotnie, aby mnie odwiedzić, stale zalecając mi, bym się modlił. Mimo tych jego ojcowskich przestróg, dalej nie mogłem zasnąć. O północy, gdy zegar umieszczony na końcu głównego korytarza wybił godzinę dwunastą, zauważyłem dziwne zjawisko. Ogromne i duszące ciepło, mdlący smród, kroki gołych stóp oraz przyspieszony i sapiący oddech. Chciałem krzyknąć i poruszyć się, ale ze strachu nie byłem w stanie ani krzyczeć, ani ruszyć się z zajętego miejsca. To zjawisko trwało ponad dziesięć minut. Wyraźnie słyszałem drapanie pazurami w pobliżu łóżka. Nie przesadzam: nic nie widziałem, ale wszystko mogłem czuć. Jakaś niewidzialna ręka wzięła obrazek Matki Bożej z Pompejów, który otrzymałem od Ojca, i rzuciła go o okiennicę małego okna mojej celi. Poczułem uderzenie, a rano w obecności Ojca Pio skonstatowałem, co się wydarzyło w nocy. Przerażony nie miałem odwagi wyjść z celi i nie ruszyłem się z łóżka, dopóki nie nastał dzień i nie usłyszałem pierwszych kroków na korytarzu.  Nie ubierając się, w majtkach i podkoszulku, pobiegłem do celi Ojca, drżąc, płacząc i krzycząc, aby opowiedzieć o tym, co się wydarzyło, i aby prosić go, by odesłał mnie natychmiast do domu rodzinnego. Ojciec nie dał mi nic powiedzieć. Zrozumiał wszystko. Wstał i powiedział mi te słowa: „Dobrze, że tylko słyszałeś, a nie widziałeś". Dotknął mi głowy i nadgarstka i nie odsyłając mnie do mojej celi, posadził mnie na swoim łóżku. Zasnąłem od razu. On sam przyszedł mnie obudzić po śniadaniu. Kazał mi obiecać, że żadnemu z kolegów nie powiem o straszliwej i przerażającej nocy, i zapewnił mnie, że przeprowadzi mnie z celi do pokoiku, jak się trochę uspokoję. Od tamtej nocy pierwszym, który prosił o dwa błogosławieństwa, byłem ja..." Możliwe że na Ojca Pio były nasyłane te istoty, które są opisane w licznych artykułach na blogu popotopie, dotyczących również hybryd, jak czytamy pojawił się mdlący smród i kroki gołych stóp !

[ciach]
 
edit: skasowano
 zakaz reklamowania stron internetowych
§ 6 pkt 6 regulaminu serwisu

/mod/

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Sarmata

Ty to powinienes wykladac na

Ty to powinienes wykladac na Uniwersytecie oczywiscie z tytulem PROFESORA ZWYCZAJNEGO homos.
Twoja wiedza i fakty naukowe na temat ufo istot oraz, biblii i tam czego jeszcze chcesz jest naprawde powalajaca.
 
Mam takiego znajomego co tez poczytal troche biblii, deko pogooglowal i tez jest ekspertem od starozytnosci , wspolczesnosci.
Powinniscie zalozyc Uniwersytet Wiedzy Zbedbej i Zaklamanej.
 
Nie masz pojecia o rzeczywistosci wiec nawracaj ludzi na tym swym blogu wspanialym, nic nowego nie wnosisz do rozmowy od tak dawna ze juz od dos dlugiego czasu nawet nie czytam co piszesz bo to w oko te same brednie.
 
Znawco , homosiu przestan nas meczyc tymi wypocinami , naprawde masz we lbie tylko ufo i nic wiecej?????
jaki by temat nie byl to pleciesz tylko o tym. Ktos zapoda np temat greenpeace uratowal szczura z laboratorium to homos juz podnieconyze to demoniczne ufo istoy pracowaly nad tym szurem bo byl ufo hybryda homosia z koza z nosa.
Przez ciebie coraz mniej tu zagladam tam meczysz tymi smieciami.
jestes opetany to ulzyj sobie na swoim blogu nie tu.
chyba ze chcesz sam tu pozostac i do siebie czlowieku pisac.
 
jeszcze jak bys mial naprawde cos do powiedzenia w tym temacie to spoko, ale ty piepszysz w kolo to samo i to TYLE   L  A  T !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Strony

Skomentuj