Czerwona wiązka światła na tle ciemnego nieba w New Jersey

Kategorie: 

http://planet-today.ru/stati/neobychnye-yavleniya/item/35586-ochevidets-pytaetsya-vyyasnit-svyazan-li-krasnyj-luch-s-nlo

Badaczy zjawisk paranormalnych zajmuje ostatnio zdarzenie, które miało miejsce 20 lutego br. w New Jersey w Stanach Zjednoczonych. Powodem zainteresowania jest pionowa, czerwona wiązka światła na tle ciemnego nieba, podaje Planet Today.

 

Obecnie zbierane są relacje od ludzi, którzy widzieli słup światła, aby rozwikłać tajemnicę. Człowiek, który prosił o zachowanie anonimowości, zaapelował do amerykańskiej UFO Network (MUFON) o zbadanie i ustalenie, czy tą sprawę należy wiązać z UFO.

 

Obecnie MUFON - najbardziej ceniony zespół dochodzeniowy UFO na świecie, dokumentuje na bieżąco globalne obserwacje.

„To się stało dziś rano około 6:45. Nie mogę powiedzieć dokładnie, o której godzinie to było. Widziałem to po raz pierwszy o 6:30 w północno – zachodniej części Pedriktauna w New Jersey. W środku słupa, który pulsował, światło było bardzo intensywne i zwężało się od podstawy ku górze”.

Wiązka światła pojawiła się rano około 6:30 i pulsowała przez około 15 minut, a następnie zniknęła.

 
 
 
 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Tleno

Ten mufon to żałosna

Ten mufon to żałosna organizacja, wnioski jakie wyciągają są na siłę podciągane pod nadnaturalne rzeczy. Kiedy tylko widzę ze w jakieś sprawie występuje mufon to z góry wiem ze będzie to stek bzdur. Wygląda to jak normalniejszy strumień światła jakie mizna spotkać w Barcelonie, Maladze przy dużych dyskotekach.

Skomentuj