Człowiek cień uderzony na parkingu w Malezji

Kategorie: 

Źródło: YouTube

Kamera telewizji przemysłowej z Malezji nagrała kolizję pojazdu z dziwnym cieniem, który nagle pojawił się z przodu samochodu opuszczającego miejscowy parking.

 

Dziwne jest przede wszystkim to, że istota jakby składająca się z cienia przeszła jakoś przez cały samochód. Kierujący pojazdem twierdzi, że nie widział niczego w co mógłby uderzyć. Auto zatrzymało się po wypadku, a kierowca wraz z pasażerem obeszli pojazd starając się ocenić szkody po kolizji z niewidzialną przeszkodą, niczego jednak nie znaleźli.

 

Wiele religii, legend i mitów, opisywane są istoty, ludzie cienie, których charakterystyczną cechą jest ich ulotność. Podobne cienisteóżne mroczne stwory od dawnna obecne są w przekazach folklorystycznych i w lokalnych opowieściach.

 

To nagranie rzekomego shadow-man zostało wykonane 23 maja 2012 roku, a dla szerszej publiczności udostępnili je badacze z meksykańskiego centrum ufologicznego, Tercermilenio.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika robertus

"...Kierujący pojazdem

"...Kierujący pojazdem twierdzi, że nie widział niczego w co mógłby uderzyć. Auto zatrzymało się po wypadku, a kierowca wraz z pasażerem obeszli pojazd starając się ocenić szkody po kolizji..."
 
No to w końcu widział, czy nie ???

Portret użytkownika baca

to był na bank powracający do

to był na bank powracający do katolików Jezus, chciał dobrze - nawet zaparkował prawidłowo - no ale nie był na bieżąco z kodeksem drogowym więc zrobił parę kroków i od razu wpadł pod auto...
i w ten właśnie sposób opowieść wigilijna kończy sie tak że człowiek cień po przepuszczeniu przez chłodnicę zamienił się w człowieka opłatka...
a teraz módlmy się...

Portret użytkownika Asia

On nie jest dupkiem.to chory

On nie jest dupkiem.to chory człowiek,który nie zdaje sobie sprawy z tego,ze obraza swojego Boga! żal mi jego bo nie wie co czyni.Modlmy sie za niego,moze sie opamięta! ja jemu wybaczam,to co napisał,bo chorych trzeba inaczej traktować,nie zapominajmy o tym:) Jezus nauczył nas miłości i wybaczania. Joanna ,katolik.

Strony

Skomentuj