Człowiek cień uderzony na parkingu w Malezji

Kategorie: 

Źródło: YouTube

Kamera telewizji przemysłowej z Malezji nagrała kolizję pojazdu z dziwnym cieniem, który nagle pojawił się z przodu samochodu opuszczającego miejscowy parking.

 

Dziwne jest przede wszystkim to, że istota jakby składająca się z cienia przeszła jakoś przez cały samochód. Kierujący pojazdem twierdzi, że nie widział niczego w co mógłby uderzyć. Auto zatrzymało się po wypadku, a kierowca wraz z pasażerem obeszli pojazd starając się ocenić szkody po kolizji z niewidzialną przeszkodą, niczego jednak nie znaleźli.

 

Wiele religii, legend i mitów, opisywane są istoty, ludzie cienie, których charakterystyczną cechą jest ich ulotność. Podobne cienisteóżne mroczne stwory od dawnna obecne są w przekazach folklorystycznych i w lokalnych opowieściach.

 

To nagranie rzekomego shadow-man zostało wykonane 23 maja 2012 roku, a dla szerszej publiczności udostępnili je badacze z meksykańskiego centrum ufologicznego, Tercermilenio.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika robertus

"...Kierujący pojazdem

"...Kierujący pojazdem twierdzi, że nie widział niczego w co mógłby uderzyć. Auto zatrzymało się po wypadku, a kierowca wraz z pasażerem obeszli pojazd starając się ocenić szkody po kolizji..."
 
No to w końcu widział, czy nie ???

Portret użytkownika baca

to był na bank powracający do

to był na bank powracający do katolików Jezus, chciał dobrze - nawet zaparkował prawidłowo - no ale nie był na bieżąco z kodeksem drogowym więc zrobił parę kroków i od razu wpadł pod auto...
i w ten właśnie sposób opowieść wigilijna kończy sie tak że człowiek cień po przepuszczeniu przez chłodnicę zamienił się w człowieka opłatka...
a teraz módlmy się...

Portret użytkownika Asia

On nie jest dupkiem.to chory

On nie jest dupkiem.to chory człowiek,który nie zdaje sobie sprawy z tego,ze obraza swojego Boga! żal mi jego bo nie wie co czyni.Modlmy sie za niego,moze sie opamięta! ja jemu wybaczam,to co napisał,bo chorych trzeba inaczej traktować,nie zapominajmy o tym:) Jezus nauczył nas miłości i wybaczania. Joanna ,katolik.

Portret użytkownika Heinrich

Fajnie masz,  ja za to nie

Fajnie masz,  ja za to nie mam, zaden za mna nie chodzi.. no ale kozanki z pracy powiedzialy, ze jestem wampirem bo nic nie jem w ciagu dnia, malo mowie i ubieram sie na czarno.
 
Maja baby zagwozdke.
 

Portret użytkownika Heinrich

Chlopie w helmoarbuzie,

Chlopie w helmoarbuzie, kocie.. czytaj ze zrozumieniem, pisalem o cieniu!;)
A czy ja napisalem choc slowo, ze mi to nie pasuje? Nie.
No bo jak mozna:
- nie zrec iles razy dziennie
- nie pieprzyc o niczym
Jestę wampiłę.

Portret użytkownika informacja_z_prawej_ręki

widze ,że ośmiu debili dało

widze ,że ośmiu debili dało ci plusa... błąd matrycy można podnieść ? Bo pasażer to podniusł ....a wyraźnie widać ,ze tego wszcześniej nie było. Więc sprawa jest prosta... cień nie znikną tylko zmienił się w to "płutno".Mogę się założyć ,że jakby to wziął do domu to ciekawe rzeczy by zobaczył

Skomentuj