Człowiek teleportuje się przez zamknięte drzwi

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

W internecie pojawił się dziwny film przedstawiający rzekomo nocny zapis z monitoringu CCTV przed jednym ze sklepów w USA. Widać na nim mężczyznę, który nagle dosłownie przenika przez ścianę dostając się do środka.

Po chwili mężczyzna "wychodzi" z budynkuw podobny sposób. Wszystko to dzieje się nie tylko w towarzystwie kamery telewizji przemysłowej, ale tez na oczach bezdomnego, który ułożył się do snu w pobliżu wejścia do sklepu. Nie wygląda jednak, aby zauważył to co widać na nagraniu. Jednocześnie widać, że data naniesiona na obraz dziwnie się zmienia przeskakując 3 lata do przodu.

 

Oczywiście w dzisiejszych czasach wykonanie takiego filmu nie jest niczym trudnym. Wystarczy tylko któryś z popularnych programów do obróbki wideo. Z tego powodu bardzo trudno jest ponad wszelką wątpliwość ustalić czy w tym przypadku jest to oszustwo czy też wręcz przeciwnie, coś niewyjaśnionego.

W przeszłości przynajmniej kilkukrotnie dochodziło do zadziwiających zjawisk, które były przez niektórych interpretowane jako dowody na fizyczną teleportację.

 

 

Ocena: 

3
Średnio: 2.5 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Lobo

Fajnie zrobiony filmik, ale

Fajnie zrobiony filmik, ale widać, że wyreżyserowany Wink Z tych amatorskich nagrań, tylko pierwsze z pojawiającym się znikąd samochodem jest najbardziej autentyczne, reszta to lipa. No i ten pies wygląda ciekawie - ale to pewnie błąd Matrixa.

Strony

Skomentuj