Cztery niezidentyfikowane obiekty nad Vancouver

Kategorie: 

Źródło: Youtube

Do ciekawej obserwacji UFO doszło nad Kanadą. W okolicy Vancouver nagrano przypadkiem coś, co wygląda na start czterech obiektów poruszających się z niezwykle dużą prędkością.

 

Jasne obiekty zostały nagrane dodatkowo, bo pierwotnym celem był wschód Słońca. Początkowo może to wyglądać na świetliki, ale po pierwsze to nie sezon na te owady a po drugie trajektoria lotu jest inna. Wśród pozostałych hipotez odnośnie tego zjawiska dominuje też taka, że to samoloty i faktycznie jest to prawdopodobne, bo nigdy nie wiadomo, z jaką prędkością powinien być odtwarzany ten film.

Można powiedzieć, że jest to nagranie kandydujące do tego, aby nazywać je hipotetycznym UFO, ale trudno powiedzieć, co przedstawia to nagranie ani jaki kształt mogły mieć te obiekty. Wiadomo, że było to jasne i rzekomo cylindryczny kształt może być efektem smużenia a nie jest to rzeczywisty kształt tego obiektu. Niektóre osoby komentujące to nagranie twierdzą, że obiekty wylatujące z czterech stron kadru zmieniają kształt.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Homo sapiens

Oto kolejna mumia

Oto kolejna mumia "niebiańskiego dziecka" pochodzącego ze zwiąsku Aniołów i ludzi ! Kolejny dowód na to że Biblia jest historycznym dokumentem z Duchowym przesłaniem i zapisem niezwykłych wydarzeń ! Aniołowie byli na Ziemi przed potopem, i byli także po potopie ! I są także w naszych czasach !
Very Strange Ancient Humanoid Mummy From Peru
http://www.youtube.com/watch?v=9eEJUQMwKNk
 

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Zenek

Koniec Świata, zagłada norm

Koniec Świata, zagłada norm moralnych jak i "umysłowych". Jaki jest powszechny objaw zagłady ludzkośći? Wszechobecny nieposkromiony DEBILIZM. W kryminalistyce występuje takie pojecie jak "syndrom Sztokholmski" jak ofiara porwania zaczyna się sama identyfikować z porywaczami pomagając im z całych sił w swoim zniewoleniu. Jak nazywa się religijny "syndrom sztokcholmski"?
 
KATOLICYZM
 
Normalnie patrząc po postach to aż załuje iż pozwolono Jezusowi dawno temu prowadzić tu zakończoną jego bestialskim morderstwem kaznodziejską działalność. Wy nie załsygujecie na aż taką łaskę. Dla was szczęście to niewolnicza obroża, łańcuchy na ręce i nogi i nadzorca poganiający batami do pracy 24h na dobe. Tylko tego potrzebujecie w ramach swojego "człowieczeństwa". Tyrana pod skrzydłami którego moglibyście czuć się bezpieczni. Tyrana dla którego bylibyście tylko biologicznymi śmieciami użytecznymi do prostych prac. Czyż nie tego oczekują "katolicy". Czyż nie jest to wytęsknione czekanie na własną zagładę przerywane czasami radosnym gegotem czemu jeszcze zyjemy? Czemu nas ziemia nie połknęła, ogień nie spalił, choroby nie zmorzyły. Wy juz nie potraficie żyć jak wolni ludzie. Trauma i wyryte działalnością pedofilskich kaznodziejów niewolnicze piętno ukradło wasze dusze. A wybaczcie ale "śmieci" do nieba się nie zabiera. Wasz uikochany yahwe was przygarnie. Jako rozpałke pod swoim kotłem z siarka w jakim odbywa dozywotnią karę. A jego "baza" wedle legend nie jest ani w Polsce, ani na Synaju tylko pod Wezuwiuszem.
 
 

Portret użytkownika Zenek

To jak propagowanie

To jak propagowanie autookaleczania. Tak przez całe życie i jeszcze mówienie iż to DOBRE i że BÓG TEGO OCZEKUJE i ponaglanie DO CZĘSTRZEGO I JESZCZE OFIARNIEJSZEGO KRWAWIENIA z najbardziej oczekiwanym SAMOBÓJSTWEM dla yahwe. A wierni podcinają sobie te żyły wierząc iż to im da "zbawienie" bo tak im jakiś pedofilny katabas z ambony powiedział dziwiąc się potem iż zamiast być szcześliwymi cierpią i cierpią coraz bardziej dotkliwie. A kler to juz od dawna jest JUDASZ w tysiącach zmirorowanych wersji. I kazdej jak pierwowzór równie zachłannej na diabelskiego srebrnika.

Portret użytkownika Endor

Lepiej niech pani się nawróci

Lepiej niech pani się nawróci na prawdziwego Boga a nie ośmiesza prawdziwą wiarę. Zbawiciel przysłał na ziemię Ducha Świętego dla tych co potrzebują pociechy dlatego proponuję modlitwe do Ducha Świętego.

Bóg stworzył nieskończone ilości istot rozumnych o różnych szczeblach bytowania. Choć rozumem nie można dowieść istnienia Aniołów, to jednak można wskazać na odpowiedniość ich istnienia.

Portret użytkownika Tina

Endor, widac nie czytasz

Endor, widac nie czytasz Ewangelii w NT oraz Proroctwa Apokalipsy. Jezus kazał się modlić do OJCA, a nie do DUCHA św.! Mówimy - "Ojcze nasz.... święć się Imie Twoje...."  Jeżeli nie znasz Imienia Ojca to do czyjego DUCHA Św. się modlisz? 
W znaku krzyża mówimy; W Imię Ojca ( jakie jest imię OJCA?) i Syna ( jakie jest imie Syna?) i Ducha św. ( czyjego Ducha skoro nie znamy Imienia OJCA?) Jeżeli jest jakis BÓG to może to byc ktokolwie - nawet LUCYFER i jego duch! Czy rozumiesz o czym mówię? Tego nie wyjaśnia żaden ksiądz! DLACZEGO?!
 Moja wiara wyniaka  z wiedzy, a nie z ignorancji i... debilizmu przecietnego katolika. Skoro tej prostej sprawy nie tłumaczą księża ani pobożny papież Framnciszek, to nie jest dla mnie wiarygodnym kapłanem Chrystusa i człowiekiem. Kim jest i komu naprawdę służy? Odpowiedź jest w proroctwie Apokalipsy Rozd. 17 i 18.... ale Ty pewnie nie czytasz, bo za trudne....

Portret użytkownika b@ron

Endor...widać w tobie wiare i

Endor...widać w tobie wiare i to jest dobre...bo jak się w coś wierzy to inaczej świat wygląda i ma sens ...ale...pisząc Tinie żeby nawróciła się do "prawdziwego" boga i nie ośmieszała "prawdziwej" wiary ,powinieneś raczej określić się dlaczego twoja wiara i twój bóg są takie prawdziwe a Tiny nie...nie biorę niczyjej strony bo jestem na etapie życia w którym jeśli mam wierzyć w boga to równie dobrze mogę wierzyć  w mikołaja ...czy tam dziadka mroza...wiara jeśli nie jest fanatyczna jest dobra ale nie znaczy to że tylko twoja...tak na marginesie ...mój odwrót od kościoła nastąpił wtedy ,kiedy w ciężkich chwilach rozmawiałem z księdzem ,ten nie starał mi się wytłumaczyć niczego a jedynie oświecił mnie co mi grozi za moje zwątpienie ...więc po co mi taka wiara w takiego boga ...być może to jest zle ale nikt nie potrafi zmienić wiary dlatego żebyś ty się lepiej poczuł.pozdrawiam

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Strony

Skomentuj