Czy Alex Jones zostanie zamordowany?

Kategorie: 

Źródło: popotopie.blogspot.com

Znawcy tematu twierdzą, że Stany Zjednoczone Ameryki powstały jako państwowo będące globalnym strażnikiem tzw. "światowej demokracji”, po tym  jak już wszędzie tzw. "demokracja wygra",  zaprowadzą „Nowy Światowy Porządek”.

Każdy kto przeciwstawia się "globalnym strażnikom" zostanie wcześniej, czy pózniej 'skasowany' ! W poniedziałek, to jest 06/08/2018 roku programy amerykańskiego czołowego anty enwuowca Alexa Jonesa zostały usunięte z wielu cyfrowych monopolistycznych platform, w tym z molocha YouTube, nastąpiła w pewnym sensie blokada permanentna agencji informacyjnej InfoWars. 

Okazuje się, że smartfonowe aplikacje programu InfoWars.com są na pierwszym miejscu pobierania, znacznie prześcignęły w tym względzie lewacki CNN !  Alex Jones jest znany ze swojej nieugiętej postawy wobec planu cywilizacji śmieci, jakim jest wprowadzenie ogólnoświatowego zniewolenia, dla niepoznaki nazywanego "Nowym Wspaniałym Światem", lub po prostu NWO. Szturm koncernów medialnych jaki właśnie ma miejsce w USA na amerykański odpowiednik "Ojca Rydzyka" - przeraża ! 

Wygląda na to, że obserwujemy zmasowany atak na wolność słowa, prowadzony zza kulis przez tajne stowarzyszenia Nowych UFO Volkistów, mające do tej pory w swoich rękach 99% rynku medialnego USA. Nie jest tajemnicą, że większość instytucji tego państwa, albo całe państwo jest w rękach mocy piekielnych sppod znaku kielni i cyrkla, określanych jako iluminaci, stąd można zadać pytanie, czy wróg planu NWO i mafii szczepionkowej, jakim jest bez wątpienia Alex Jones, nie zostanie wkrótce zamordowany ?! 

Tak potężna zawierucha medialna, uruchomienie tak ogromnej psychomanipulacyjnej struktury MkUltra, jaką się obecnie wznosi, wymierzonej przede wszystkim w jednego człowieka, tuż przed kolejną turą prezydenckich wyborów, musi służyć określonemu celowi, może chodzić o wywołanie masowej fali nienawiści, skutkującej wybuchem zamieszek, o które ostatecznie oskarży się "szaleńca Jonesa" i "niezrównoważonego" blond włosego prezydenta ! 

Zresztą od dawna oskarża się go o rozsiewanie "teorii spiskowych" i "mowę nienawiści", a wiemy, że są to główne "maczugi" którymi okłada się niewygodnych patriotów, za czasów polskojęzycznych folksdojczy w Polsce było podobnie. Zapewne któregoś dnia usłyszymy o nieszczęśliwym wypadku Alexa, a to niesprawnej oponie, tak jak to było z Nigelem Farge, a to jakaś betoniarka zjedzie na niewłaściwy pas, albo po prostu Alex Jones któregoś ranka się nie obudzi... Sytuacja potężnego ataku struktur amerykańskiego NWO pokazała nam coś bardzo ważnego. 

Szaleńczo bogate platformy medialne potrafią w ciągu 12 godzin zablokować niewygodne rozgłośnie, może ktoś z państwa powie, że nie używa facebooka, albo nie ogląda YouTuba, ale przecież wielu Żydów nie słuchało Adolfa Hitlera, a jednak przyszło po nich gestapo ! Gdyby wolność słowa przestała w USA funkcjonować, to możemy być pewni, że UE zrobi to samo w eurokołchozie !

Nowy kulturkampf - Alex Jones - 25.02.2017

https://www.youtube.com/watch?v=uQuZNU5OICI

They live 2014 Oni żyją - Alex Jones - polska wersja (napisy) HD

https://www.youtube.com/watch?v=rF7xU0kU24k

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.7 (3 votes)

Komentarze

Portret użytkownika Polsky

Ciekawe że tą teorię spiskową

Ciekawe że tą teorię spiskową jaką jest NWO każdy już praktycznie zna. Nawet dzieci rozpoznają masonow itd. więc nie jest to juz teoria typowo spiskowa. Jest to bardziej otwarty program najbogatszych tego świata niz teoria spiskowa. Zauważcie jak łatwo przeszli oni z nazwy nwo na zrównoważony rozwój. Znamy plany najbogatszych? znamy! Wystarczy sie przeciwstawić. 

Portret użytkownika baca

nie marudź homoś tylko

nie marudź homoś tylko wyciągaj z poświęconej skrzyni drzeworyt z matką boską z gwadelupy i odmów siedem razy po siedem różańców żeby bozio przywrócił jutuba dla aleksa dżonsa - przecież masz te procedury opanowane

Portret użytkownika NoNie4000

Pan Homo kiedyś przez te

Pan Homo kiedyś przez te komentarze się wyhuśta co zrobi z niego męczennika, ofiarę seryjnego samobójstwa. Oczywiście narodzi się teoria o zamordowaniu mówcy prawdy i tego typu gówien co w natężeniu spowoduje cierpienie jego najbliższych i onanizm ludzi chorych umysłowo wierzących w annunaki, nibiru i rasę jaszczuroludzi.

Portret użytkownika NoNie4000

Baca ma nasrane? Zdajesz

Baca ma nasrane? Zdajesz sobie sprawę z tego, że pan Homo jest osobą bardzo potrzebującą opieki a poprzez popieranie jego pierdół tylko bardziej pogłębia się go w szaleństwie, z którym ostatecznie nie da sobie rady? Wyobraź sobie jak musi wyglądać jego codzienne życie. Ile czasu spędza na pisaniu tego wszystkiego i co z tego ma. Nic? Czytam te jego pobłogosławione kosmiczne dyrdymały i zrozumiałem, że on faktycznie wierzy w jakąś misję głoszenia prawdy. Problem w tym, że głosi prawdę, której komplenie nieprzeanazlizował. Łyka dosłownie wszystko co zobaczy w internecie i ma złowieszczy wydźwięk. Nie dostrzega tego, że jego idole, którzy rzekomo głoszą prawdę i zwalczają NWO zarabiają krocie na ludzkim strachu i naiwności - co z tego, że ludzie wiedzą o globalnym "spisku" skoro informacje, które łykneli od takiego proroka sprawią, że będą jeszcze bardziej bać się systemu. Spotkałem już ludzi, którzy uczestniczą w cudacznych konwentach, spędzają czas na oglądaniu filmików z yt, które nawet nie mają podawanych źródeł informacji i wiecie co? Oni są kompletnie zagubieni. Boją się dosłownie wszystkiego. Odwracają się od rodzin, znajomych, bo tamci nie wspierają ich poglądów - zatem są lemingami lub wrogami. 
Ta nabyta wiedza o planach NWO kompletnie do niczego im się nie przydaje. Posłuchają, poczytają pseudo-naukowe bzdury, pokrzyczą a następnie wracają do codziennej szarej rzeczywistości - może to i dobrze, bo nie ma chociaż scenariusza, że się gdzieś detonują w imię tego, by "ludzkość powstała z kolan". Naprawdę bardzo współczuje, każdemu przypadkowi tak głębokiego zakorzenienia w tym całym spiskowym gównie i piszę to ja - osoba, która niegdyś wierzyła w roswell, jasnowidzów, chemtrails i demony. Kurwa szkoda czasu na walkę z nieistniejącym wrogiem. Homo ogarnij się. Nie jesteś rycerzem prawdy. Nikt nim nie jest. Jeśli lubisz pisać to przerzuć się na powieści fantasy, bo widzę, żę pióro potrafi cie ponieść - czemu z tego nie skorzystać w taki sposób? Nie strasz już ludzi swoimi artykułami, bo zamiast ich oświecać to sprawiasz, że wielce prawdopodobnym jest to, że skończą w kącie ssając swój kciuk, stracą kobietę, pracę albo skończą w... no może nie w szpitalu psychiatrycznym ale śmietnik/ulica jest bardzo prawdopodobną opcją. 

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Skomentuj