Czy Alex Jones zostanie zamordowany?

Kategorie: 

Źródło: popotopie.blogspot.com

Znawcy tematu twierdzą, że Stany Zjednoczone Ameryki powstały jako państwowo będące globalnym strażnikiem tzw. "światowej demokracji”, po tym  jak już wszędzie tzw. "demokracja wygra",  zaprowadzą „Nowy Światowy Porządek”.

Każdy kto przeciwstawia się "globalnym strażnikom" zostanie wcześniej, czy pózniej 'skasowany' ! W poniedziałek, to jest 06/08/2018 roku programy amerykańskiego czołowego anty enwuowca Alexa Jonesa zostały usunięte z wielu cyfrowych monopolistycznych platform, w tym z molocha YouTube, nastąpiła w pewnym sensie blokada permanentna agencji informacyjnej InfoWars. 

Okazuje się, że smartfonowe aplikacje programu InfoWars.com są na pierwszym miejscu pobierania, znacznie prześcignęły w tym względzie lewacki CNN !  Alex Jones jest znany ze swojej nieugiętej postawy wobec planu cywilizacji śmieci, jakim jest wprowadzenie ogólnoświatowego zniewolenia, dla niepoznaki nazywanego "Nowym Wspaniałym Światem", lub po prostu NWO. Szturm koncernów medialnych jaki właśnie ma miejsce w USA na amerykański odpowiednik "Ojca Rydzyka" - przeraża ! 

Wygląda na to, że obserwujemy zmasowany atak na wolność słowa, prowadzony zza kulis przez tajne stowarzyszenia Nowych UFO Volkistów, mające do tej pory w swoich rękach 99% rynku medialnego USA. Nie jest tajemnicą, że większość instytucji tego państwa, albo całe państwo jest w rękach mocy piekielnych sppod znaku kielni i cyrkla, określanych jako iluminaci, stąd można zadać pytanie, czy wróg planu NWO i mafii szczepionkowej, jakim jest bez wątpienia Alex Jones, nie zostanie wkrótce zamordowany ?! 

Tak potężna zawierucha medialna, uruchomienie tak ogromnej psychomanipulacyjnej struktury MkUltra, jaką się obecnie wznosi, wymierzonej przede wszystkim w jednego człowieka, tuż przed kolejną turą prezydenckich wyborów, musi służyć określonemu celowi, może chodzić o wywołanie masowej fali nienawiści, skutkującej wybuchem zamieszek, o które ostatecznie oskarży się "szaleńca Jonesa" i "niezrównoważonego" blond włosego prezydenta ! 

Zresztą od dawna oskarża się go o rozsiewanie "teorii spiskowych" i "mowę nienawiści", a wiemy, że są to główne "maczugi" którymi okłada się niewygodnych patriotów, za czasów polskojęzycznych folksdojczy w Polsce było podobnie. Zapewne któregoś dnia usłyszymy o nieszczęśliwym wypadku Alexa, a to niesprawnej oponie, tak jak to było z Nigelem Farge, a to jakaś betoniarka zjedzie na niewłaściwy pas, albo po prostu Alex Jones któregoś ranka się nie obudzi... Sytuacja potężnego ataku struktur amerykańskiego NWO pokazała nam coś bardzo ważnego. 

Szaleńczo bogate platformy medialne potrafią w ciągu 12 godzin zablokować niewygodne rozgłośnie, może ktoś z państwa powie, że nie używa facebooka, albo nie ogląda YouTuba, ale przecież wielu Żydów nie słuchało Adolfa Hitlera, a jednak przyszło po nich gestapo ! Gdyby wolność słowa przestała w USA funkcjonować, to możemy być pewni, że UE zrobi to samo w eurokołchozie !

Nowy kulturkampf - Alex Jones - 25.02.2017

https://www.youtube.com/watch?v=uQuZNU5OICI

They live 2014 Oni żyją - Alex Jones - polska wersja (napisy) HD

https://www.youtube.com/watch?v=rF7xU0kU24k

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.7 (3 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Polsky

Ciekawe że tą teorię spiskową

Ciekawe że tą teorię spiskową jaką jest NWO każdy już praktycznie zna. Nawet dzieci rozpoznają masonow itd. więc nie jest to juz teoria typowo spiskowa. Jest to bardziej otwarty program najbogatszych tego świata niz teoria spiskowa. Zauważcie jak łatwo przeszli oni z nazwy nwo na zrównoważony rozwój. Znamy plany najbogatszych? znamy! Wystarczy sie przeciwstawić. 

Portret użytkownika baca

nie marudź homoś tylko

nie marudź homoś tylko wyciągaj z poświęconej skrzyni drzeworyt z matką boską z gwadelupy i odmów siedem razy po siedem różańców żeby bozio przywrócił jutuba dla aleksa dżonsa - przecież masz te procedury opanowane

Strony

Skomentuj