Czy anioły to przedstawiciele wysoko rozwiniętej cywilizacji z innego wymiaru

Kategorie: 

Źródło: Pixabay.com

Anioły towarzyszą ludzkości od zarania dziejów. Te mityczne skrzydlate istoty na stałe zadomowiły się w religiach i kulturze masowej. Czy to możliwe, że nie są to wytwory wyobraźni człowieka tylko realne byty?

W średniowiecznych pismach Europy często wskazuje się, jak istoty o białych skrzydłach zstąpiły z nieba i zabierały poległych żołnierzy z pola bitwy, próbowały zatrzymać bitwę, a jeśli ludzie nie byli im posłuszni, uderzali ich „złotym piorunem”.

Na przykład w 1426 roku we Włoszech miały miejsce tzw. wojny husyckie. W jednej z głównych bitew niebo otworzyło się, rozświetlone jasnym światłem, a dziesiątki skrzydlatych mężczyzn i kobiet zeszło na pole bitwy i zaczęło krążyć, rozpraszając wojowników. W końcu ludzie wrócili do bitwy, co bardzo rozgniewało tajemniczych posłańców i zaczęli rzucać złotą błyskawicą, uderzając nimi w ludzi.

 

Podobny przypadek znany jest w Szwecji. W 1501 roku rozpoczęła się wojna duńsko-szwedzka. Podczas niej okresowo miały miejsce poważne bitwy, w które interweniowały siły nie z tego świata. Według jednej wersji ożywiali poległych żołnierzy armii duńskiej. Według innego ranni zostali zabrani do nieba. Oba przypadki są opisane w annałach bitew.

Ponadto Afrykanie i Arabowie mają podobne dowody. Co więcej, opisy są do siebie niezwykle podobne, podobnie jak sytuacje, w których pokazywano ludziom anioły. Sugeruje to, że albo te historie zostały przepisane przez różne narody, albo wydarzenia rzeczywiście wydarzyły się w rzeczywistości. Cywilizacja aniołów może być bardzo zaawansowana a te rozwinięte istoty mogą żyć w innym wymiarze i tylko sporadycznie pojawiają się w naszym świecie.

 

Aniołowie ze względu na swój poziom rozwoju praktycznie porzucili środki techniczne. Ich skrzydła i kostiumy to zaawansowana technologia, dzięki której mogą podróżować między światami i w dowolnym miejscu we wszechświecie. Jeśli anioły są wysoko rozwiniętą cywilizacją i naprawdę istnieją, to co z demonami? Czy to także zaawansowani kosmici? Czy mają dostęp do naszej rzeczywistości? Może przedstawiciele tych dwóch cywilizacji po prostu wnoszą do naszego życia to, co uważamy za szczęście, los, cud, przypadek i tak dalej?

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika anioly-nieba.pl

anioly dostrzegalne na pewnym

anioly dostrzegalne na pewnym poziomie niewidzialne dostarczają duszę do ciał tworzą wygląd jak ktoś jest zagrożeniem niższy wzrost
anioly kosmici są tym sekretem ujawnieniem przyznaniem ma nastąpić pełne ujawnienie w 2025 w kolorze jak telewizor przyroda dobre cywilizację pozaziemskie
świat Jezusa kościół wcale nie musi upaść a się uzupełnić od przykrywanej prawdy vitovitulli.blogspot.com
przykrywa się bo wtedy można byłoby dostać od Ashtara Plejadian realną pomoc i kombinowanie rozwijanie tematów co poskutkowało by uzyskanie kontaktowców do lądowania ufo na rok ²⁰²⁵ wyzwolenie ziemi wtedy będą mogli i będzie nowy świat z kosmitami musi się naprawić świat od zła
kręgi zbożowe https://www.bitchute.com/video/L3JaGqWhAOz9/
Cobra Plejadianin aniol starseed 2012portalblogspot przepowiedziane rzeczy o których piszę

Portret użytkownika piotrek

TAK, za czasów panowania na

TAK, za czasów panowania na kole precesji 5 tyś lat temu Thuban wg hindusów serce Krishny inkarnacja Vishnu (nazwa w poprzednim 5 tyś leciu wg. żydów Jahve ) aniołowe mieli inne imiona , królem aniołów był INDRA dzisiaj Arch.Michał.  Vishnu Purana wymienia za każdym razem inne imiona tych samych istot z Boga gdy nastepuje zmiana mędrca keirujacego światem w czasie trwania 26 tyś lat precesji, oraz przy poprzednich kółkach co 26 tyś lat. Vishnu Purana została napisana 132 mln lat temu żebyście wiedzieli. Dzisiaj Gwaizda Polarna (za 80 lat kulminacja!!! w środku punktu pólnocnego ekliptyki skąd wypływa Ganga /Duch Święty) jest wnętrzem serca świętej Marii z Ducha Świętego jak GO/Ją nazywamy dzisiaj ! Przygotowywała sobie swoje rządy przez wcielenie 2000 lat temu jako matka Jezusa i zniosła z nim wspólnie cierpienie w walce z grzechem , który masowo został produkowany już w tamtych czasach na pierwsze 2000 lat rządzenia Marii. Teraz dzieją się rzeczy następne z idziałem tej ofiray oczywiście , grzech musi być cały czas kasowany przez bieżące zdarzenia i modlitwy ludzi i konsekrowanych bo inaczej świat by nie dotrwał jutra !     

Skomentuj