Czy na Antarktydzie znajduje się podziemna baza UFO?

Kategorie: 

Źródło: Internet

Tajne bazy niemieckie na Antarktydzie praktycznie od początku były przedstawiane jako coś zupełnie niedorzecznego. Okazuje się jednak, że jest coraz więcej wskazówek świadczących o tym, że Antarktyda nie jest wcale nieciekawym kontynentem, a Nowa Szwabia istniała w rzeczywistości.

 

Gdy w 1945 roku upadał Berlin praktycznie w tym samym czasie pojawiły się doniesienia wskazujące na to, że Naziści ewakuują się na półkulę południową. Część z nich dotarła w istocie do Argentyny, Brazylii czy Urugwaju, ale niektórzy twierdzili, że kierunek obrano również na Antarktydę.

 

Z tą tajemnicą wiąże się stowarzyszenie Ahnenerbe. Była to organizacja, która zajmowała się mistycyzmem, ale i badaniami antropologicznymi, na przykład w Tybecie. Pojawiają się sugestie, że Ahnnenerbe istniało po to, aby zdobyć wiedzę na temat zapomnianych technologii takich jak napęd antygrawitacyjny, który miał umożliwić budowę maszyn latających zupełnie nowego typu.

[ibimage==21900==Oryginalny==Oryginalny==self==null]

Jednym z artefaktów, który bardzo zainteresował Nazistów była odkryta 9 października 1929 roku mapa Piri Reisa. Mapa ta przedstawia linię brzegową Antarktydy przed tysiącami lat. Hitler był pewny, że Antarktyda jest kontynentem, który stanowi pozostałość Atlantydy. Trudno się zatem dziwić, że zlecono poszukiwania zaginionych broni właśnie tam.

 

Hitler nakazał Himmlerowi stworzenie specjalnego zespołu badawczego, który miał za zadanie przeszukanie miejsc znajdujących się na mapie. Bardzo szybko zorientowano się, że to, co przedstawia mapa tureckiego admirała to między innymi linia brzegowa Antarktydy, kontynentu oficjalnie odkrytego dopiero w XIX wieku. Hitler był pewny, że to właśnie Antarktyda jest mityczną Atlantydą.

 

Podobno już w 1943 roku głównodowodzący Kriegsmarine, admirał Karl Doenitz, oświadczył, że zbudowano dla Hitlera fortecę na końcu świata w rejonie znanym jako Ziemia Królowej Maude. Dla Niemców była to Now Szwabia "Neue Schwabenland"

[ibimage==21901==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Statek Schwabenland - źródło: Internet

Na pokładzie specjalnego statku "Schwabenland" znajdowały się nawet specjalne wystrzeliwane z katapulty Było to raczej ewidentne, że samoloty były potrzebne do prowadzenia poszukiwań. Według pewnych doniesień udało się zidentyfikować miejsca, które umożliwiały penetrację tak zwanych jaskiń z Antarktydy.

 

Gdy upadał Berlin pojawiły się doniesienia, że Adolf Hitler ewakuował się w kierunku Antarktydy, gdzie czekała na niego zbbudowana przez Nazistów forteca. Na dodatek dokładnie wtedy pojawiły się pierwsze UFO, czyli Niezidentyfikowane Obiekty Latające. Wielu autorów twierdzi, że te obiekty to nazistowskie spodki, a sama III Rzesza funkcjonuje teraz pod przykrywką i nic nie wygląda tak jak przedstawia to telewizja.

 

 

Przeczytaj jeszcze:

http://innemedium.pl/wiadomosc/tajne-statki-kosmiczne-zdolne-podrozy-miedzyplanetarnych-istnieja-dawna

http://innemedium.pl/wiadomosc/wojna-ufo-antarktydzie-fakty-czy-mity

http://innemedium.pl/wiadomosc/antarktyda-moze-skrywac-nieznana-baze-nazistow

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Płaska ziemia

ziemia jest płaska,biuegun

[ibimage==26411==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]
ziemia jest płaska,biuegun południowy nie istnieje,to nie jest żaden żart ani trolowanie,można samemu sprawdzić te informacje,ciężko to zrozumieć ale wszystko jest inne niż by się nam wydawało

Portret użytkownika sand3r

Jednym z artefaktów, (...)

Jednym z artefaktów, (...) była (...) mapa Piri Reisa. Mapa ta przedstawia linię brzegową Antarktydy przed tysiącami lat.

Interesujące. W szczególności że Piri Reis nakreślił ją w 1513 roku.

Portret użytkownika aron jasnowidz

Załóżmy że Hitler otrzymał

Załóżmy że Hitler otrzymał wiedzę od istot szarych które rozbiły się przed 2 wojna światowa w Niemczech ,posiadał juz wiedzę od nordykow (albinosow) ,dodał do siebie ta wiedza i wyszło mu ze jedna z ras obcych wciela się w konkretna rasa ludzka i ze chcą przejąć panowanie nad ziemią a co za tym idzie zniszczyć tez tych których jest mniej czyli inne rasy obce ,wiec dostaje zgodę na niszczenie rasy i zaczyna to robić ,niestety zapomniał tak jak ci co go poprosili o niszczenie innej rasy ze ma duszę a ta przy tak potwornych zbrodniach została przejęta i zamiast realizować konsekwentnie plan wymyka się spod kontroli obcych i niszczy wszystkich ludzi i rasę która miał wyeliminować .Wówczas dochodzi do zwrotu w wojnie i zaczyna przegrywać ,ale rasa obcych szara mówi o świecie pod ziemią ,pokazuje mu ten świat ale widzi w nim przejęcie a nie człowieka do wykonania zadania wiec zostawia go z tym co zrobił. Albinosy widząc co się dziej ze była interwencja z góry i wojna będzie przegrana dogaduje się z tymi co teraz rządzą światem z Amerykanami ,ci dostają technologie i używają broni jądrowej ,to nie podoba się ani rasie szarej ani tej która niszczył Hitler wiec pokazują swój świat pilotowi aby ten opowiedzial swoim przełożonym ze nie będzie to tolerowane bo nie są sami na planecie .Hitler ponieważ jednak wykonał w dużej mierze założenia obcych został wywieziony do Ameryki Południowej i tam spędził resztę życia .Amerykanie przyjęli założenia te same co Hitler z tym ze dogadali się z wszystkimi rasami które są na tej planecie oszukując rasy dobre które przybywały na naszą planetę i czasami się rozbijaly o nią .ponieważ rasy dobre nie znają zła wiec nie zakładały oszustwa a do tego oszustwa od ras z którymi same musiały walczyć wiec same musiały ratować swoich i starały się pokazać Amerykanom ze można żyć inaczej .Jednak oni wola żyć i robić dokładnie to co robił Hitler ,z tym ze Hitler się pogubił a amerykanie wciągnęła w to wszystkich możnych tego świata .Co robią obce rasy pod ziemią ano żyją tak jak mu ,mają lepszą technologie dbają o planetę i swój świat i nie walczą z tymi co rządzą nami bo nie są przez nich maltretowani. To tylko założenie aby znów ktoś nie napisał ze próbuje komuś coś wmówić .dodam że w medytacji byłem wiele razy pod ziemią ale o tym już pisałem .

Portret użytkownika krzyś

Aronie po raz pierwszy

Aronie po raz pierwszy zamieściłeś wpis za który nie można Cię atakować. Mam sugestię abyś opracował artykół na jakiś temat być może wtedy czołówka tej strony zmieni zdanie na Twój temat.
Pozdrawiam

Portret użytkownika aron jasnowidz

Już nie muszę ,mamy koniec

Już nie muszę ,mamy koniec czerwca i dowody na to ze zmianą wymiaru dzieje się na naszych oczach a prawda będzie się wylewać ze wsząd .i admin jest od tego aby to wyłapywać i nam to pokazywać ,ja mam inne zadanie na lipiec .

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Homo sapiens

"...To, że widziałeś żelazo

"...To, że widziałeś żelazo zmieszane z mulistą gliną oznacza, że zmieszają się ONI przez ludzkie nasienie, ale nie będą się odznaczać spoistością, podobnie jak żelazo nie da pomieszać się z gliną...." Ks. Daniela 2:43
ONI oznacza ufo istoty ! Ktoś się będzie mieszał na końcu czasów z nasieniem ludzkim ! Ten plan już się rozpoczął, jednak wielu naukowców jak i badaczy UFO nie rozumie najważniejszego przesłania dla ludzkości, a pochodzi ono z poza czasu, od Kogoś POTĘŻNEGO, Stwórcy Ziemi !

popotopie.blogspot.com/2013/09/jestesmy-stworzeni.html
Charles Hard Townes
fizyk: 1964 nagroda Nobla w dziedzinie fizyki

"Im więcej wiemy o kosmosie i ewolucyjnej biologii, tym bardziej wydają się one niewytłumaczalne bez jakiegoś aspektu [inteligentnego] projektu. A w moim przypadku jest to natchnieniem dla wiary."

 

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika baca

ONI wcale tam nie oznacza ufo

ONI wcale tam nie oznacza ufo - nieprawidłowo zinterpretowałeś to co powiedział Ksiądz Daniel - chodziło mu pewnie o to, że ONI to koczownicy - oni sa jak najbardziej jak to ładnie nazwano "muliści" - współcześnie oznacza to "przymuły", no nie?

Strony

Skomentuj