Czy na Antarktydzie znajduje się podziemna baza UFO?

Kategorie: 

Źródło: Internet

Tajne bazy niemieckie na Antarktydzie praktycznie od początku były przedstawiane jako coś zupełnie niedorzecznego. Okazuje się jednak, że jest coraz więcej wskazówek świadczących o tym, że Antarktyda nie jest wcale nieciekawym kontynentem, a Nowa Szwabia istniała w rzeczywistości.

 

Gdy w 1945 roku upadał Berlin praktycznie w tym samym czasie pojawiły się doniesienia wskazujące na to, że Naziści ewakuują się na półkulę południową. Część z nich dotarła w istocie do Argentyny, Brazylii czy Urugwaju, ale niektórzy twierdzili, że kierunek obrano również na Antarktydę.

 

Z tą tajemnicą wiąże się stowarzyszenie Ahnenerbe. Była to organizacja, która zajmowała się mistycyzmem, ale i badaniami antropologicznymi, na przykład w Tybecie. Pojawiają się sugestie, że Ahnnenerbe istniało po to, aby zdobyć wiedzę na temat zapomnianych technologii takich jak napęd antygrawitacyjny, który miał umożliwić budowę maszyn latających zupełnie nowego typu.

Jednym z artefaktów, który bardzo zainteresował Nazistów była odkryta 9 października 1929 roku mapa Piri Reisa. Mapa ta przedstawia linię brzegową Antarktydy przed tysiącami lat. Hitler był pewny, że Antarktyda jest kontynentem, który stanowi pozostałość Atlantydy. Trudno się zatem dziwić, że zlecono poszukiwania zaginionych broni właśnie tam.

 

Hitler nakazał Himmlerowi stworzenie specjalnego zespołu badawczego, który miał za zadanie przeszukanie miejsc znajdujących się na mapie. Bardzo szybko zorientowano się, że to, co przedstawia mapa tureckiego admirała to między innymi linia brzegowa Antarktydy, kontynentu oficjalnie odkrytego dopiero w XIX wieku. Hitler był pewny, że to właśnie Antarktyda jest mityczną Atlantydą.

 

Podobno już w 1943 roku głównodowodzący Kriegsmarine, admirał Karl Doenitz, oświadczył, że zbudowano dla Hitlera fortecę na końcu świata w rejonie znanym jako Ziemia Królowej Maude. Dla Niemców była to Now Szwabia "Neue Schwabenland"

Statek Schwabenland - źródło: Internet

Na pokładzie specjalnego statku "Schwabenland" znajdowały się nawet specjalne wystrzeliwane z katapulty Było to raczej ewidentne, że samoloty były potrzebne do prowadzenia poszukiwań. Według pewnych doniesień udało się zidentyfikować miejsca, które umożliwiały penetrację tak zwanych jaskiń z Antarktydy.

 

Gdy upadał Berlin pojawiły się doniesienia, że Adolf Hitler ewakuował się w kierunku Antarktydy, gdzie czekała na niego zbbudowana przez Nazistów forteca. Na dodatek dokładnie wtedy pojawiły się pierwsze UFO, czyli Niezidentyfikowane Obiekty Latające. Wielu autorów twierdzi, że te obiekty to nazistowskie spodki, a sama III Rzesza funkcjonuje teraz pod przykrywką i nic nie wygląda tak jak przedstawia to telewizja.

 

 

Przeczytaj jeszcze:

//innemedium.pl/wiadomosc/tajne-statki-kosmiczne-zdolne-podrozy-miedzyplanetarnych-istnieja-dawna

//innemedium.pl/wiadomosc/wojna-ufo-antarktydzie-fakty-czy-mity

//innemedium.pl/wiadomosc/antarktyda-moze-skrywac-nieznana-baze-nazistow

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Płaska ziemia

ziemia jest płaska,biuegun


ziemia jest płaska,biuegun południowy nie istnieje,to nie jest żaden żart ani trolowanie,można samemu sprawdzić te informacje,ciężko to zrozumieć ale wszystko jest inne niż by się nam wydawało

Portret użytkownika sand3r

Jednym z artefaktów, (...)

Jednym z artefaktów, (...) była (...) mapa Piri Reisa. Mapa ta przedstawia linię brzegową Antarktydy przed tysiącami lat.

Interesujące. W szczególności że Piri Reis nakreślił ją w 1513 roku.

Portret użytkownika aron jasnowidz

Załóżmy że Hitler otrzymał

Załóżmy że Hitler otrzymał wiedzę od istot szarych które rozbiły się przed 2 wojna światowa w Niemczech ,posiadał juz wiedzę od nordykow (albinosow) ,dodał do siebie ta wiedza i wyszło mu ze jedna z ras obcych wciela się w konkretna rasa ludzka i ze chcą przejąć panowanie nad ziemią a co za tym idzie zniszczyć tez tych których jest mniej czyli inne rasy obce ,wiec dostaje zgodę na niszczenie rasy i zaczyna to robić ,niestety zapomniał tak jak ci co go poprosili o niszczenie innej rasy ze ma duszę a ta przy tak potwornych zbrodniach została przejęta i zamiast realizować konsekwentnie plan wymyka się spod kontroli obcych i niszczy wszystkich ludzi i rasę która miał wyeliminować .Wówczas dochodzi do zwrotu w wojnie i zaczyna przegrywać ,ale rasa obcych szara mówi o świecie pod ziemią ,pokazuje mu ten świat ale widzi w nim przejęcie a nie człowieka do wykonania zadania wiec zostawia go z tym co zrobił. Albinosy widząc co się dziej ze była interwencja z góry i wojna będzie przegrana dogaduje się z tymi co teraz rządzą światem z Amerykanami ,ci dostają technologie i używają broni jądrowej ,to nie podoba się ani rasie szarej ani tej która niszczył Hitler wiec pokazują swój świat pilotowi aby ten opowiedzial swoim przełożonym ze nie będzie to tolerowane bo nie są sami na planecie .Hitler ponieważ jednak wykonał w dużej mierze założenia obcych został wywieziony do Ameryki Południowej i tam spędził resztę życia .Amerykanie przyjęli założenia te same co Hitler z tym ze dogadali się z wszystkimi rasami które są na tej planecie oszukując rasy dobre które przybywały na naszą planetę i czasami się rozbijaly o nią .ponieważ rasy dobre nie znają zła wiec nie zakładały oszustwa a do tego oszustwa od ras z którymi same musiały walczyć wiec same musiały ratować swoich i starały się pokazać Amerykanom ze można żyć inaczej .Jednak oni wola żyć i robić dokładnie to co robił Hitler ,z tym ze Hitler się pogubił a amerykanie wciągnęła w to wszystkich możnych tego świata .Co robią obce rasy pod ziemią ano żyją tak jak mu ,mają lepszą technologie dbają o planetę i swój świat i nie walczą z tymi co rządzą nami bo nie są przez nich maltretowani. To tylko założenie aby znów ktoś nie napisał ze próbuje komuś coś wmówić .dodam że w medytacji byłem wiele razy pod ziemią ale o tym już pisałem .

Portret użytkownika Zenek :)

Znaczy na polski   twoi 4

Znaczy na polski
 
twoi 4 metrowi przyjaciele dali rodakowi hitlerowi wiedze i wytyczne by wykonał polecone mu "Drang nach Ost" wymordowywać "rasę z duszą" czyli Słowian.
 
A potem dla zatarcia śladów i żydowskiej odpowiedzialności za HOLOKAUST SŁOWIAN jaki był celem 2 wojny światowej profilaktycznie zamordowano kilku żydków jacy nie dość energicznie rezali "kosmtów z duszą" by teraz piać o zbrodniach żydków na żydkach (aszkenazyjczyków na sefardczykach)?
 
"Rasa szara z spod ziemii" to "brązowe miasto" w Afryce gdzie potomkowie waszego małpoyahwe siedzą. Wiesz o tym czy niekoniechcznie chcesz pamiętać?
 
 

Portret użytkownika krzyś

Aronie po raz pierwszy

Aronie po raz pierwszy zamieściłeś wpis za który nie można Cię atakować. Mam sugestię abyś opracował artykół na jakiś temat być może wtedy czołówka tej strony zmieni zdanie na Twój temat.
Pozdrawiam

Portret użytkownika aron jasnowidz

Już nie muszę ,mamy koniec

Już nie muszę ,mamy koniec czerwca i dowody na to ze zmianą wymiaru dzieje się na naszych oczach a prawda będzie się wylewać ze wsząd .i admin jest od tego aby to wyłapywać i nam to pokazywać ,ja mam inne zadanie na lipiec .

Portret użytkownika Homo sapiens

"...To, że widziałeś żelazo

"...To, że widziałeś żelazo zmieszane z mulistą gliną oznacza, że zmieszają się ONI przez ludzkie nasienie, ale nie będą się odznaczać spoistością, podobnie jak żelazo nie da pomieszać się z gliną...." Ks. Daniela 2:43
ONI oznacza ufo istoty ! Ktoś się będzie mieszał na końcu czasów z nasieniem ludzkim ! Ten plan już się rozpoczął, jednak wielu naukowców jak i badaczy UFO nie rozumie najważniejszego przesłania dla ludzkości, a pochodzi ono z poza czasu, od Kogoś POTĘŻNEGO, Stwórcy Ziemi !

popotopie.blogspot.com/2013/09/jestesmy-stworzeni.html
Charles Hard Townes
fizyk: 1964 nagroda Nobla w dziedzinie fizyki

"Im więcej wiemy o kosmosie i ewolucyjnej biologii, tym bardziej wydają się one niewytłumaczalne bez jakiegoś aspektu [inteligentnego] projektu. A w moim przypadku jest to natchnieniem dla wiary."

 

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika baca

ONI wcale tam nie oznacza ufo

ONI wcale tam nie oznacza ufo - nieprawidłowo zinterpretowałeś to co powiedział Ksiądz Daniel - chodziło mu pewnie o to, że ONI to koczownicy - oni sa jak najbardziej jak to ładnie nazwano "muliści" - współcześnie oznacza to "przymuły", no nie?

Portret użytkownika Homo sapiens

Czy istoty pozaziemskie są

Czy istoty pozaziemskie są tylko biernymi obserwatorami tego, co dzieje się na Ziemi, czy też posuwają się dalej, prowadząc eksperymenty na ludziach. Są dowody i świadkowie, dzięki którym możemy powiedzieć, że Obcy przeprowadzaja eksperymenty na ludziach.

http://popotopie.blogspot.com/2013/06/kim-sa-istoty-z-innego-wymiaru.html

Wszystko prawdopodobnie zaczęło się od porwania na pokład statku kosmicznego małżeństwa Barneya i Betty Hillów. Z ich relacji wynikało, że obce istoty pobrały od Betty jajeczko, zaś od jej męża nasienie. Od tamtej pory takich historii zanotowano mnóstwo. Wszystkie były do siebie bardzo podobne, mówiły o różnorakich badaniach i wszczepianiu elementów do ucha bądź do mózgu. Jednak pierwszą osobą, która to zeznała, była właśnie Betty Anderson. Podczas jednego z seansów hipnotycznych zeznała, że obce istoty wyciągnęły igłą z jej nosa maleńką kuleczkę pokrytą drobnymi kolcami.  Podejrzenie wszczepienia do mózgu podobnego urządzenia dotyczy także wielu innych uprowadzonych. Wszczepy były wprowadzane głównie na 2 sposoby: przez nos oraz przez ucho.

Do tego problemu dochodzi jeszcze ingerencja w sprawy funkcjonowania państw, ich skryte metody manipulacji umysłami polityków doprowadzają do tak skrajnych sytuacji jak w Polsce gdzie marionetki muszą się słuchać ich wysłanników lub sami jezdzić na spotkania by zostać zaprogramowanymi ! Jestem przekonany, że politycy polskojęzyczni są zaprogramowani do wykonywania poleceń tajnych stowarzyszeń, a te jak wiadomo są kierowane przez demony !
http://popotopie.blogspot.com/2014/02/dzisiejsza-paradyzja.html
Widać to po programach niszczenia umysłów społecznych w postaci degeneracyjnych projektów Gender, homoseksualizmu jako normy czy eutanazji wszelkich rodzajów, nie wspominając o straszliwym GMO ! Zresztą proszę się zastanowić czy ktoś przy zdrowych zmysłach każe przebierać chłopczyków w ciuszki kobiece i odwrotnie ?! Czy to są normalni ludzie ?! Oczywiście, że nie, to są patologie psychiczne, psychiatryczne ! Takie odchylenia występują właśnie często po porwaniach do UFO, po eksperymentach prowadzonych przez istoty demoniczne z pojazdów międzywymiarowych na ludziach ! Stworzenie patologicznego społeczeństwa jest ich celem, po którym hybrydyzacja nie będzie już tak widoczna. Już dzisiaj wielu Polaków jest trute przez GMO dzięki instrukcjom z organizacji cyrkla.
Specjalizujący się w badaniu uprowadzeń Amerykanin Budd Hopkins stwierdza, że dysponuje informacjami o jedenastu przypadkach dokonania wszczepu, które wszystkie badał osobiście. Kolejni badacze opisują inne, bardziej lub mniej przekonujące, wypadki domniemanych implantów tkwiących w ludzkich głowach. Najczęściej mówi się o maleńkich kuleczkach mierzących dwa-trzy milimetry średnicy, wprowadzonych przez nos lub ucho "ofiary" za pomocą długich igieł.

Według Raymonda Fowlera jednemu z uprowadzonych - Bobowi Luci coś dziwnego wypadło z ucha i Fowler był przekonany, że to implant. Dał go ponoć do przebadania jednemu ze swoich znajomych Davidowi Pritchardowi ze słynnej uczelni technicznej Massachusetts Institute of Technology (MIT), ale teraz nie może się doprosić wyników. Świadczy to o ukrywaniu tych badań przez rządy krajów, podobnie jak wiele innych spraw związanych z UFO.
Beast Tech with Tom Horn HD
https://www.youtube.com/watch?v=zWfD45GCOm8
(w podanym niżej linku do filmu znajdują sięszokujące najnowsze dane o manipulacji ludzkim  DNA w celu stworzenia potworów ! Profesorowie z uniwersytetów wypowiadają się że są to najgrzniejsze i najstraszniejsze obecnie badania na swiecie prowadzone w ukryciu !)
June 2014 Breaking News Mixing Human DNA with Animal DNA
https://www.youtube.com/watch?v=kvSrg8qT0hY
[...]Te cechy są szczególnie istotne w świetle zeznań osoby, z której ciała usunięto ten UFO wszczep, twierdziła, że słyszy coś, co nazywała "sygnałami" , co przypominało kody alfabetu Morsa. Trwało to przez wiele lat po jej trzecim wzięciu, które miało miejsce 12 lipca 1961 roku w Don Mills w prowincji Ontario. od roku 1961 aż do pewnego okresu przed chirurgicznym usunięciem wszczepu sygnały te stale ją niepokoiły, lecz w coraz mniejszym stopniu, wprost proporcjonalnym do malejącego natężenia tych odgłosów. Twierdziła również, że od czasu do czasu słyszy glosy, lecz nie ma pojęcia w jakim języku są one wypowiadane.{...]

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika zibi1973

Dlaczego miałbym się

Dlaczego miałbym się zastanawiać czy są bazy jak cała ziemia jest ułożona pod dyktando ufo,jak z satelity widać dziwne chmury tak i z ziemi widać malowidła wystarczy się dobrze rozejrzeć

Portret użytkownika Badacz Zjawisk

Naziści, UFO, Antarktyda.

Naziści, UFO, Antarktyda. Sprawę poznaje każdy od razu jak mu instalują internet. Na komunię jak dostają I-fony to od razu włażą na internet i tam szybko znajdują, jak to Byrd latał nad Antarktydą i wleciał do jakiegoś raju, samolot mu się popsuł i zawjózł go tam potem spodek ze swastyką heh he - wleciał do "wnętrza Ziemi"? Może i wleciał. Ja często wlatuję sobie do układu Alfa Centauri i badam tamtejsze planety - nie ma dnia żebym czegoś nie odkrył. A ostatnio byłem na Kapteyn B (planeta wokół gwiazdy o tej samej nazwie). Mówię wam... 11,5 miliarda lat ewolucji (lub stwarzania jak kto woli) zrobiło tam swoje... Goście mają mega-hiper-full-super-wypasioa tjechnikę. Mają tam np. odpowiednik paprykarza, tyle że niebieski ale dobry. Mówię do tego paprykarza "posól się" (bo dla mnie był za mało słony) o następny kęs już jest bardziej słony. ale dla mnie nadal zbyt mało słony, więc mówię paprykarzowi "posól się * 4" No i jest - taki jak lubię. To samo z innymi smakami, czy za oatre, czy za mało octu - whatever...

Portret użytkownika Homo sapiens

Na zmianach naziemi pojawił

Na zmianach naziemi pojawił się ciekawy tekst i chyba powinien znaleść się tu na innymedium...?
cytat:
[...]
Niebezpieczne bakterie dostały się do krwi i zaatakowały mięśnie i inne tkanki wewnętrzne. Młody nowojorczyk był umówiony ze swoim dentystą na prosty zabieg, bo uskarżał się na ból związany z zębem mądrości.  Lekarz zapewnił chłopaka, że ból ósemki to powszechny problem, a jego leczenie nie ma sensu. Wykonano więc ekstrakcję i odesłano pacjenta do domu. Dwa dni później młodzieniec zmarł w ramionach swojej matki. Do jego organizmu dostały się bardzo niebezpieczne bakterie – pisze The Independent

Bakterie, które powodują „zjadanie tkanek”, dostały się do krwi podczas zabiegu lub chwilę po usunięciu zęba. Rozpoznanie choroby jest trudne, ponieważ można łatwo pomylić ją z innymi infekcjami. Groźne bakterie rozprzestrzeniają się w ciele człowieka w ciągu kilku godzin, pozostawiając w szybkim tempie mało szans na wyzdrowienie.

Po właściwym rozpoznaniu leczenie wydaje się proste. Identyfikuje się bakterie przez analizę krwi i przepisuje antybiotyk. Według statystyk w wyniku choroby umiera od 3 do 5 % zakażonych

W amerykańskiej prasie trwają jednak spekulacje w związku z wyżej opisanym przypadkiem. W Stanach Zjednoczonych doszło ponoć do wycieku z broni bakteriologicznej. Tą sensacyjną wiadomość opublikowało kilka dzienników. Dziennikarze twierdzą, że Ameryce, a co za tym idzie także całemu światu, grozi śmiertelna epidemia, której przyczyną mają być sztuczne bakterie wyhodowane w tajnych laboratoriach USA.

Bakteria, znana pod nazwą Cynthia, została stworzona przy okazji walki z wyciekiem ropy w Zatoce Meksykańskiej. Z jakiegoś powodu przenosi się na zwierzęta i na ludzi. Na brzegu w stanie Wirginia w ciągu jednej nocy znaleziono ciała kilkunastu delfinów. Skórę ssaków pokrywały szare, ohydne plamy. Podejrzewano, że zwierzęta zostały zainfekowane Cynthią.[...]

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika NEUTRINO

A gdyby wybuchła 3 wojna i

A gdyby wybuchła 3 wojna i atomowa apokalipsa to prawdopodobnie część ludzkości zaszyła by się głęboko pod ziemią. Na powierzchni nastąpiła by epoka lodowcowa. Populacja pod ziemią musiała by sie zmodyfikować genetycznie by przetrwać w innych warunkach min. bez słońca. Po wielu tysiącach lat taka populacja nie była by w stanie przetrwać na powierzchni np. w aktualnych warunkach. Co najwyżej mogli by klonować swoich przodków i wysłać na powierzchnie. Czy to możliwe. Dla nas możliwe , a dla tych po nas bajki o ufo. Czy byśmy sie kontaktowali z ludzmi z powierzchni. Nie. Przecież znamy samych siebie. To taka hipoteza ale bardzo prawdopodobna . A może już tak kiedyś było. Może była wojna pomiędzy Ziemią Marsem i Wenus.W końcu te planety teoretycznie powinny wyglądać podobnie do Ziemi. Nic nie wiemy. Nawet nie wiemy co spowodowało początek i koniec ostatniej epoki lodowcowej.Tak nieodległa przeszłość. Pozdrawiam

Portret użytkownika pasjonat

Gleboko pod ziemia jest

Gleboko pod ziemia jest gleboko goraco do tego CO2 nie wznosi sie w powietrzu.. teraz pomysl jeszcze raz i odpisz...
 
spedzam w bunkrze ok 3 h tygodniowo  ok 25 m pod ziemia. nie masz pojecia co to znaczy siedziec w bunkrze gleboko pod ziamia np 110 m jak w Nevadzie.

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika Terenia z Torunia

Hitler nie uciekł z Berlina,

Hitler nie uciekł z Berlina, gdyż do ostatniego momentu wierzył w cud. Wierzył w nieistniejące oddziały, które lada chwila przyjdą mu z odsieczą. Hitler nie strzelił sobie w głowę - tak jak to jest lansowane w mass mediach (w materiałach fotograficznych zarówno Rosjan jak i Stanów nie widać śladów krwi na ścianie) tylko zażył (bądź ktoś mu w tym pomógł) fiolkę z cyjankiem, którą wcześniej dał mu jego osobisty lekarz. Z bunkra uciekli: Martin Borman, Artur Axman, Himmler, H. Goring, Heinz Linge oraz..... Ewa Braun. Ewa Braun uciekła do swojej siostry do Austrii lekkim samolotem, który wylądował na ulicy tuż przy Kancelarii Rzeszy.... Hitler w Argentynie, Hitler na Biegunie czy Hitler na Księżycu to powojenne mity tworzone przez wywiady byłych sojuszników (W.Brytania, Stany i ZSRR) celem wzajemnej dyskredytacji....

Portret użytkownika karwo

Nie jest tak że sam wierzę w

Nie jest tak że sam wierzę w konkretną wersję, ale czy nie uważasz iż każdy z tych dowodów który dziś oceniasz za właściwy nie ma całkiem sporego prawdopodobieństwa bycia właśnie podróbką? :> Co do Hitlera i jego osoby zakładam że wiem że nic nie wiem - zbyt duże siły w to wchodzą aby nie zakładać iż zwycięzca po prostu pisał swoją historię Wink

Portret użytkownika Terenie z Torunia

Dowodami są zeznania

Dowodami są zeznania świadków, w tym bardzo ważne zeznania wysokich funkcjonariuszy grupy operacyjnej "Smiersz", która zajęła bunkier. Drugim bardzo ważnym dowodem są opublikowane w latach 60- i 90- protokoły z sekcji zwłok, które potwierdzają, że ciało kobiety odnalezione w leju tuż przy bunkrze nie było ciałem Ewy Braun. Moim zdaniem losy Ewy Braun stanowią klucz do rozwiązania całej zagadki. Wysoką rangą hitlerowcy potwierdzali śmierć Hitlera natomiast omijali temat Ewy Braun...

Portret użytkownika pasjonat

powrot zlupionego statku pod

powrot zlupionego statku pod bandera USA nigdy nie zostal udowodniony mimo ze ponoc general zostal zdegradowany i uznany za czuba.  jedyna szwabia jaka istnieje to ta w umyslach niedoinformowanych.  moj sasiad budowal stacje Arctowskiego, komusza armia zjezdzila ten kontynent wzdluz i wszez. to samo naukowcy starajacy powstrzymac topnienie lodow .
duze gowno jesli macie inne dowody poprosze, ja moge wstawc zdjecia. zadnej bazy tam nie ma. sa dowody ze gdyby tam istnialy bazy dawno by je wychwycono satelitarnie.... cuda

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika baca

Pasjonat a jak się

Pasjonat a jak się "udowadnia" powrót statku?
Przypłynięcie z powrotem zdziesiatkowanych niedobitków i zeznania głównodowodzącego nimi admirała ani tobie ani twojemu sąsiadowi nie wystarczają?

Portret użytkownika pasjonat

Mi wystarczaja zimne tyskacze

Mi wystarczaja zimne tyskacze i seeex Smile
Wspomnialem o powrocie zlupiego statku - innymi slowy w kronikach NAVY nie ma slowa o tym incydencie. Sprawdzilem w Waszyngtonie w dniu weterana.  (podobnie jak projekt Filadelfia - wielka niewiadoma)
Od 1991 roku masz dostepna tzw podczerwien inwazyjna, mowiac krotko gdyby spod powierzchni lodow wydobywala sie chociaz won baka niemieckiego zbereznika, to dawno satelita wykryla by ta aktywnosc termiczna, tak amerykanie szukaja talibow dziesiatki metrow pod skalami Afganistanu... jak znajda to ...
https://www.youtube.com/watch?v=s-3dir8h8WY
Obecnie satelita potrafi wykryc straty ze spoin kontenerow stacji arktycznej i sa one widoczne jako jasno pomaranczowa linia z 450 km nad ziemia. (podczas II wojny zar z papierosa widziano z 8 km nad ziemia)
 
Sasiad budowal stacje i opowiedzial o tym co widzial a nie o tym czego nie widzial Smile
 
 
 

Myślę, więc jestem...

Kto bez zgody globalnej „elity” udostępnia informacje dla wszystkich, staje się najbardziej niebezpiecznym przestępcą świata” –  Gottfrid Svartholm

Skomentuj