Czy Baba Wanga przewidziała pojawienie się Władimira Putina 40 lat temu?

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Wybory prezydenckie w Rosji są tematem dyskusji w wielu mediach zagranicznych. Mało kto oczekiwał że ich zwycięzcą będzie ktoś inny niż Władimir Putin, niemniej jednak dziennikarze przy tej okazji przypomnieli słowa bułgarskiej jasnowidzki Baby Wangi. Zgodnie z jedną z interpretacji przypuszczalnie odnoszą się one do Władimira Putina.

Może się to wydawać zaskakujące, ale proroctwo słynnej wróżbitki dotyczące obecnego prezydenta Rosji pojawiły się jeszcze w latach siedemdziesiątych. Wanga przepowiedziała w 1979 roku, że w przyszłości Rosja stanie się potężnym krajem, który będzie zarządzany przez silnego władcę. Ta domniemana osoba miała być „królem”, który podniesie Rosję z kolan - pisze brytyjski Daily Mail.

Zmarła w 1986 jasnowidzka podkreśliła, że Rosja stanie się tak silna, że żaden kraj nie będzie mógł się z nią mierzyć.

„Podobnie jak orzeł, Rosja będzie szybować nad ziemią, a całą Ziemię osłoni skrzydłami. Wszystko, nawet Ameryka, rozpozna jej moralną wyższość. Człowiek, który będzie rządził Rosją, nie będzie słabeuszem i nikt go nie powstrzyma” – powiedziała Wanga.

Obecnie uważa się, że słowa Wangi dotyczą Putina.

„Jego sława na nowo rozbrzmi w Rosji, gdy znowu będą topnieć lody. Nadejdzie czas, że nie ostanie się nic, tylko chwała Władimira i Rosji”- głosiła Wanga.

Warto zauważyć, że w 1979 roku, kiedy Wanga mówiła o „królu Władimirze”, nikt nie mógł sobie nawet wyobrazić, o kogo chodzi. W tym czasie przyszły prezydent Rosji studiował w Wyższej Szkole KGB i zamierzał stać się pracownikiem wywiadu. W ostatni weekend w wyborach prezydenckich w Rosji, Władimir Putin ponownie wygrał, zdobywając ponad 76% głosów. Oznacza to, że to on przez conajmniej najbliższe sześć lat będzie rządził Federacją Rosyjską.

Ocena: 

3
Średnio: 3 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika kolo21

Ale czy ona przewidziała, że

Ale czy ona przewidziała, że on przewidzi że ona przewidzi to czego sama nie widzi. Król Rosji, jeb..m dosłownie. Aż dziw bierze, że nie ma tutaj posta Angelusa maximusa  największego i najbardziej wiernego poddanego,   imperatorowi Wladymirowi Drakuli.

kolo21

Portret użytkownika Pio'76

"Czy Baba Wanga przewidziała

"Czy Baba Wanga przewidziała pojawienie się Władimira Putina 40 lat temu?" a może "Czy Baba Wanga 40 lat temu przewidziała pojawienie się Władimira Putina?".

Bo tak, zdanie nabiera znaczenia, że Putin pojawił się czterdzieści lat temu Blum 3

Portret użytkownika hyh

Centuria 10 Czterowiersz 72

Centuria 10 Czterowiersz 72
W roku 1999 w ósmym miesiącu,
Zaćmienie spowoduje przyjście nowych czasów:
Wskrzesi wielkiego króla d'Angolmois,
W Marsie będzie rządził nieprzerwanie.

Nostradamusa....

Putin pojawil sie w tym czasie...

Skomentuj