Czy coś zablokowało tęczę na niebie nad USA

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

W sieci pojawiło się ciekawe nagranie przedstawiające coś, co wygląda na bardzo dziwną tęczę. Chodzi o to, że coś, przesłania to zjawisko, co zwykle w przyrodzie nie występuje.

Tęcza powstaje przy odpowiednich warunkach atmosferycznych i przeważnie prezentuje się zaczynając i kończąc na horyzoncie. Ta niezwykłą tęcza wystąpiła 17 maja bieżącego roku.

 

Świadek zdarzenia był bardzo zaskoczony tym co widzi i uwiecznił całe zjawisko za pomocą telefonu komórkowego, a potem opublikował nagranie w popularnych serwisach społecznościowych. 

 

Rzeczywiście wygląda to dziwnie. Kawałek tęczy zza czegoś wystaje. Kształt ten jest dość ciemny i regularny. Jednak nie można wykluczyć, że to też jakaś chmura znajdująca się w tle. Skąd zatem tęcza?

 

Prawdopodobnie jest to rozszczepione widmo słoneczne powodowane zjawiskiem iryzacji. Taka iryzująca chmura może być łatwo wzięta za tęczę, ale tęczą nie jest. 

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (3 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Kmieciu

Przeż od razu widać, że to

Przeż od razu widać, że to co tak zasłania to gigant-Nefilim - prosto z Biblii - próbujący zastawić drogę powrotną na Ziemię Panu Naszemu I Zbawicielu Jezusu Chytrusu, któren zasuwa do nas na Armageddon kryształowym miastem-królestwem Jaruzelemu z Plejad, że z tego aż żydomasoneria programy Star Wars organizuje pod pozorem obrony przeciwmeteorytowej, coby Onegoż z niebiesiech utrącić i do Zbawienia nie dopuścić Blum 3

 

Portret użytkownika baca

zbocze góry przysłoniło tęczę

zbocze góry przysłoniło tęczę a niziołki w USA zawsze góry biorą za UFO... ich cykl zyciowy to przecież ruch wahadłowy od macdonalda do toalety - na wózku inwalidzkim i po płaskim... na otwartej przestrzeni wpadają w popłoch i przerażenie...

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

przecież to naturalne

przecież to naturalne zaćmienie tęczy przez Nibiru... Smile

 A tak na poważnie, to jakś chmura przesłoniła srebrzysty obłoczek zawierający kryształki lodu osiadłe na chemitralowych nanocząstkach...

 Wszystkich katoli mnie minusujących, uznających tęczówkę za znak od ich demona serdecznie pozdrawiam... Smile

...Angelus Maximus Rex

Skomentuj