Czy dziwaczne "insektoidy" to goście z kosmosu?

Kategorie: 

Źródło: soulsalight.com

Ugruntowany w kulturze masowej wizerunek kosmity to tak zwany "szarak", opisywany jako humanoid niskiego wzrostu, z szarą skórą, dużą głową i wielkimi czarnymi oczami. Innym nieco znanym typem obcych mogą być kosmici przypominający gady lub blond włose istoty zwane nordykami. Jednak mogą również istnieć obcy jam owady, insektoidy.

 

Szaraki są znane przeważnie z porywania i przeprowadzania eksperymentów na ludziach, Nordycy czesto ostrzegają mieszkańców Ziemi przed jakąś wielką katastrofą a gady są według niektórych źródeł agresywnymi drapieżnikami, które żywią się ludzkim strachem. Czym charakteryzują się insektoidy?

 

Owadzi obcy są często nazywani „modliszkami”, ze względu na rzekome podobieństwo do występujących na Ziemi owadów zwanych modliszkami. Zgodnie z opisami naocznych świadków insektoidy te są ich gigantyczną wersją, bo mają około 2 metry wysokości. Posiadają one cienkie, smukłe ciało i liczne chude kończyny.

Świadkowie obserwacji tych istot twierdzą iż mają one trójkątne głowy, małe oczy i małe usta. Nie noszą ubrań, a ich ciało pokryte jest czymś w rodzaju solidnej i podzielonej na segmenty chitynowej skorupy, takiej jak u owadów. Mają się one różnić wyglądem w zależności od płci, ale na zewnątrz różnice te są prawie niezauważalne.

 

Na przestrzeni lat pojawiło się co najmniej kilka wiarygodnych relacji z obserwacji tych istot. Najczęściej, insektoidy są widywane poza statkami kosmicznymi, z tym że nie podczas prób porwań, ale przypadkowo, w parkach lub lasach. Według jednej z hipotez insektoidy mogą być stworzeniami z innego wymiaru.  


Źródło: Casey Parkhurst

W 2002 r. dwóch mieszkańców New Jersey w USA, poszło na ryby w parku stanowym Stephens w pobliżu miasta Hackettstone. Łowili spokojnie na brzegu rzeki, gdy jeden z nich nagle poczuł dziwną wibrację w prawym uchu. Spojrzał w prawo i zobaczył wielkie stworzenie przypominające modliszkę. Insektoid stał wtedy na brzegu, a jego ramiona były zgięte w pozie modlitwy. Warty wspomnienia jest również fakt, że samo stworzenie było czarno-szare i tak jak wiele innych pozaziemskich istot zniknęło tak nagle, jak się pojawiło.W 2004 r. w tym samym obszarze inny rybak widział podobne stworzenie.

„Zauważyłem jego ruch kątem oka, a kiedy się obróciłem, zobaczyłem humanoida. Był wysoki jak mężczyzna, jego nogi były duże, a kolana odwrócone jak u konika polnego. Spojrzał na mnie wielkimi, lekko skośnymi czarnymi oczami na trójkątnej głowie. Cały przypominał mi wyglądem modliszkę.

Jego ciało było w jakiś sposób nieregularne, niezręczne i groteskowe, ale było jasne, że to stworzenie było silne. Oglądałem je tylko przez kilka sekund, a potem zniknęło, jakby wyciekło w inną rzeczywistość. Później przypomniałem sobie, że jego dłonie nie były jak szpony modliszki, ale stworzenie posiadało też ręce z palcami. ”

W 2011 roku, mieszkaniec stanu Connecticut wracając późno do domu, znalazł się niedaleko miasteczka New London, gdzie zobaczył insektoida na poboczu drogi. Było to czerwono-brązowe stworzenie, które wyglądało jak wielki owad. Stwór chodził na dwóch nogach i szybko przebiegł wzdłuż drogi po czym wskoczył do kanału burzowego.

 

Następne spotkanie z tymi obcymi miało miejsce w lipcu 2014 roku. Doszło wtedy do kolejnej obserwacji tej istoty i ponownie na obszarze Parku Stanowego Stephens. Tym razem stworzenie nie znalazło się na brzegu, ale wędrowało w wodzie przy brzegu. Na początku naoczny świadek pomylił go z innym rybakiem. Jednak patrząc z bliska mężczyzna zdał sobie sprawę, że to wcale nie był człowiek tylko monstrualny owad.

Zdaniem tego świadka, stwór był znacznie wyższy niż 2 metry i miał długie, cienkie zwisające ramiona. Kolor jego ciała był zielonkawo-brązowy, a jednocześnie był półprzezroczysty. Świadek twierdził, że mógł nawet zobaczyć szczegóły krajobrazu przez jego ciało!

 

Większość doniesień na temat obserwacji insektoidów jest relatywnie spójna ale udowodnienie którejkolwiek z nich wydaje się trudne a może i nawet niemożliwe. Zdecydowanie nie powinniśmy jednak ignorować świadectw ludzi którzy widzieli te stworzenia tylko dlatego że wydają się nam nieprawdopodobne. Tego typu kolektywne cywilizacje potrafią zadziwić i na Ziemi mamy wiele przykładów niezwykłej działalności mrówek czy termitów. Być może gdzieś w naszym lub innym wszechświecie wyewoluowała również rasa superinteligentnych owadów. 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Plejadian

Nordyccy właśnie Plejadianie

Nordyccy właśnie Plejadianie kontaktują się rozmawiają z Putinem rosyjskim wojskiem kosmicznym dają podarowują wręczają technologię można byłoby też w innych dziedzinach niż tylko wojenną technologię 

wielkie wydarzenie https://pl.sputniknews.com/20160830/Rosja-bron-UFO-3787865.html

W ciągu ostatnich kilku dni przed wybuchem wojny odbyły się pilne spotkania między Plejadanami a najwyższym rosyjskim dowództwem wojskowym, a Plejadanie odradzali rosyjską operację wojskową na Ukrainie na pełną skalę. Z ich punktu widzenia, główne cele mogłyby zostać osiągnięte przez rosyjskie siły pokojowe w Ługańsku i Doniecku, przy odmowie reagowania na jezuickie prowokacje z Zachodu, które chcą wywołać III wojnę światową, aby spełnić swoje proroctwa czasów ostatecznych

http://2012portal.blogspot.com/2022/03/war-and-peace.html

krystal28.wordpress.com

Skomentuj