Czy faceci w czerni nadzorują strony o UFO?

Kategorie: 

Źródło: popotopie.blogspot.com

Jednym z najpopularniejszych kanałów YouTube w temacie UFO fenomenu jest amerykański "secureteam10". Jego oglądalność osiągnęła już takie rozmiary, że kierownictwo internetowego molocha przyznało mu nawet nagrodę. Trzeba przyznać, młody Amerykanin robi najsensowniejsze programy dokumentalne w tym temacie. Tak duża oglądalność przyciąga jednak uwagę pewnych niewidocznych środowisk, czy nawet mocy spoza tej rzeczywistości.

 

Pamiętamy jego motorowy wypadek, roztrzaskał sobie poważnie kości, po zabiegu obudził się z kilkoma wielkimi śrubami w nodze. Zanim do tego groznego incydentu doszło, odwiedzili go tzw. "Faceci w Czerni" (ang. Man in Black). Nie tak dawno, bo 23 kwietnia 2018, Tyler Glockner, bo tak zdaje się nazywać, odkrył, bez większego zdziwienia, że jest szpiegowany i nadzorowany przez bliżej nierozpoznanych agentów wpływu. Tym razem jeden z nich popełnił błąd, celowo, albo i nie. W swoim nerwowym komentarzu na jego kanale zaczął oskarżać twórcę o pracę dla rządu, pobieranie pieniędzy za oszukiwanie i celowe manipulacje widzów w stylu operacji psychologicznych (MkUltra czy psyop).

W pewnym momencie zatrzymał się na motorowym wypadku i zasugerował, że doktor Asher, który składał jego kości, powinien umieścić w jego szczęce dodatkowe śruby, tak by przestał kłapać dziobem. Problem w tym, że Tyler nigdzie i nigdy publicznie nie podawał nazwiska doktora, sam nie pamiętał jak się nazywał lekarz, dopiero po tym jak sprawdził w papierach zdał sobie sprawę z ciągłej inwigilacji "Facetów w Czerni", jaką bezpardonowo prowadzą !

Zasadnym wydaje się pytanie: jeżeli fenomen UFO dotyczy przyjaznych "kosmitów", to dlaczego agencje rządowe grożą zwykłym obywatelom, zarywającym noce by wyprodukować filmy dokumentalne dotyczące obcych ?! Stany Zjednoczone jako jedyne nie przyznały się do badania zagadki NOLi, a może oni wcale tego nie badają, ale raczej zacierają ślady jakiegoś procederu, bądz ukrywają pilnie strzeżony plan ?

They Don't Want The Truth Out..

 

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (4 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika ONI TU SĄ

komentarze Pana Kmieciu to

komentarze Pana Kmieciu to jest typowe zagranie tajnych słóżb, 1 krok - ośmieszenie niewygodnego tematu. Może nie odkryłam ameryki teraz ale nie rozumiem dlaczego cała strona ma brzmienie "na jaja" przydałby sie naukowy serwis, gdzie faceci w czerni będą blokowani i skończy się ośmieszanie najważniejszego tematu XXI wieku jakim jest nasz kontakt z obcymi cywilizacjami. 

Portret użytkownika ONI TU SĄ

czemu nie blokujecie tych

czemu nie blokujecie tych debili typu Pana opłacanego za nasze podatki Kmieciu ? Psują totalnie strone, fajnie byłoby podyskutowac tutaj, ale jak mam czytać tego typu komenatrze to aż sie odechciewa wchodzić na jedną z lepszych polskich stron w tej tematyce. Pozdrawiam serdecznie wszystkich Polaków i patriotów, a nie ścierwa co za pieniądze nękają polską elite internetu. 

Portret użytkownika ONI TU SĄ

ONI SĄ TUTAJ CHYBA RÓWNIEŻ. 

ONI SĄ TUTAJ CHYBA RÓWNIEŻ.  EJ ZIOMECZKI BO JA SZUKAM PRACY MOŻE MNIE ZATRUDNICIE DO TEJ ROBOTY, Z CHECIĄ TEŻ POPISZE TAKIE WKURWIAJĄCE KOMENTARZE NAWET ZA MINIMALNĄ KRAJOWĄ. W RAZIE POZYTYWNEGO ROZPATRZENIA MOJEJ KANDYDATURY NA TO STANOWISKO PROSZE DZWONIC 873 938 112

Portret użytkownika Kmieciu

To my, spisek GMO-gigantów

To my, spisek GMO-gigantów Nefilim z UFO! Za szkalowanie NWO i tajnego rządu światowego wszyscy jesteście u pani i w ogóle tajna policja już tu jedzie na InneMedium! Proszę tu popatrzeć, zaraz wyleci ptaszek [click!]...

 

 

εν αρχη ην ο λογος και ο λογος ην προς τον θεον και θεος ην ο λογος ουτος ην εν αρχη προς τον θεον

Strony

Skomentuj