Czy faceci w czerni przesłuchują ludzi, którzy słyszeli dziwne dźwięki!

Kategorie: 

Źródło:

Skala problemu jakim zdają się być ostatnie rejestracje dziwnych dźwięków, doprawdy zaskakuje. Jeszcze niedawno mieliśmy doczynienia z niewielkimi obszarami, w których słychać te niezwykłe odgłosy. Potem, do sprawy włączyło się FBI. Natomiast teraz, pojawiają się nawet doniesienia, że część z osób które były świadkami tych tajemniczych wybuchów była przesłuchiwana przez facetów w czerni.

 

Zgodnie z najnowszymi przekazami medialnymi, mieszkanka stanu Pensylwania, usłyszała pukanie do drzwi, za którymi spotkała dwóch nieznajomych mężczyzn. Domniemani agenci, w dość agresywny sposób rozpoczęli przesłuchanie kobiety dopytując się o wszelkie szczegóły tajemniczych grzmotów dźwiękowych słyszanych na tym obszarze. Żaden z nich nie zidentyfikował się imieniem i nazwiskiem, choć kobieta twierdzi iż podczas rozmowy, wyraźnie widać było iż pod płaszczem przechowują swoje odznaki.

Na ten moment trudno stwierdzić czy doszło do większej liczby tego typu przesłuchań, szczególnie że nawet wspomniana kobieta prosiła o zachowanie jej anonimowości. Tym samym, trudno byłoby stwierdzić czy to spotkanie jest  dowodem na to, że legendarni faceci w czerni zainteresowali się fenomenem dziwnych grzmotów dźwiękowych.

 

Może to oznaczać równie dobrze, że byli to poprostu mało kulturalni agenci FBI lub jakiejś innej służby? Jedno jest pewne! Sytuacja w Stanach Zjednoczonych staje się coraz ciekawsza i wiele wskazuje na to, że nawet agencje wywiadowcze nie mają pojęcia co wywołuje te niezwykłe odgłosy. Ewentualnie, że za wszelką cene nie chcą oni, aby odpowiedź na to pytanie dotarła do opinii publicznej.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika replikant3d

na naszej orbicie trwa

na naszej orbicie trwa nawalanka elit NWO. Co prawda zestrzelone statki szybko są lokalizowane i usuwane, lecz nie da się zamaskować dźwięków. Wnosząc z tego że już na całym świecie to słychać walki musza być zajadłe...

Portret użytkownika baca

kobiety mają w Ameryce prawo

kobiety mają w Ameryce prawo do głosu ale to nie oznacza że powinny się odzywać...

"podczas rozmowy, wyraźnie widać było iż pod płaszczem przechowują swoje odznaki" - inteligencja kobiet z Pensylwanii maleje wprost proporcjonalnie wraz z odległością od zlewu...

ciekawe czy faceci w czerni rozchylili chociaż poły płaszcza aby pokazać mieszkance Pensylwanii klejnoty?

Skomentuj