Czy faceci w czerni wpływają na amerykańskich prezydentów?

Kategorie: 

Źródło:

Tak zwani faceci w czerni, byli obiektem zainteresowania społeczności ufologicznych, już od wielu lat. Informacje na ich temat są dość nieliczne, ale zdaniem internautów, w ostatnim wywiadzie udzielonym przez rosyjskiego prezydenta Władimira Putina, dowiedzieliśmy się o nich nieco więcej albo przynajmniej potwierdzono ich istnienie.

   
Zgodnie ze szczególnie kontrowersyjną wypowiedzią prezydenta Rosji:

Rozmawiałem już z trzema prezydentami Stanów Zjednoczonych. Przychodzą i odchodzą, ale polityka pozostaje zawsze taka sama. Wiesz dlaczego? Ze względu na potężną biurokrację. Kiedy osoba zostaje wybrana, może mieć pewne pomysły. Wtedy przyjeżdżają ludzie z teczkami, dobrze ubrani, noszący ciemne garnitury, takie jak mój, z wyjątkiem czerwonego krawata, ponieważ noszą czarne lub ciemnoniebieskie. Ci ludzie zaczynają wyjaśniać, jak to się robi. I nagle, wszystko się zmienia. Tak się dzieje z każdą administracją.

Photos by Chip Somodevilla/Getty Images, Lintao Zhang/Getty Images.

Czy oznacza to, że zdaniem Putina, obce cywilizacje pod postacią facetów w czerni, bezpośrednio wpływają na politykę Stanów Zjednoczonych? Najprawdopodobniej nie chodziło mu o tych samych facetów w czerni o jakich myśli większość ufologów, a raczej o podwładnych wybitnie wpływowych osób, które poprzez wywieranie nacisku na światowe rynki finansowe, szantaże oraz pozbywanie się niewygodnych im osób kontrolują proces decyzyjny Waszyngtonu. Niezależnie od tego czy nazywamy ich Iluminatami, Masonami, Grupą Bilderberg czy Komisją trójstronną ich metody zawsze pozostają takie same. Oczywiście o tym co tak napawdę miał na myśli Władimir Putin wie tylko on sam.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika art

Z wielkiego prezydenta Trump

Z wielkiego prezydenta Trump stał sie Trampkiem poczciwym butem. I tyle zostało z wielkiego TRUMPA I Z JEGO ZAPOWIEDZIAMI ZMIAN. I tak wielki został małym prezydentem sługusem bez własnego zdania. cia te kurew.e ścierwo useaela wysyła gówno w czerni i oby ludzie się ocknęli, zrozumieli i wybili usmańskie gówno by nie śmierdziało. Trampek już śmierdzi i jest bezwładny.

Portret użytkownika Siusiak

Ja pierdziu. Artykuł taki

Ja pierdziu. Artykuł taki długi,że moźna się go nauczyć na pamięć po kilku przeczytaniach Biggrin

Chyba już wolę 15 metrowe akapity Bacy.

A tak w ogóle komu tu trzeba wyturlać dropsa aby dostać maila aktywującego profil? 3 razy próbowałem założyć konto. 4lata,2 i rok temu. Za każdym razem zatrzymało się na tym samym etapie. Wy tu macie jakieś zamknięte kółko wzajemnej adoracji czy ki hóij.

Strony

Skomentuj