Czy geometria ma związek z innymi wymiarami ?

Kategorie: 

http://www.marsanomalyresearch.com/evidence-reports/2012/217/VLF-station.htm

Przeglądając internet można się natknąć na dziwną działalność ludzi, ludzi agencji rządowych, agencji militarnych. Jak wszyscy wiemy na ich czele stoją często ludzie wysokiej inteligencji, ludzie często obdarzeni niezwykłą intuicją oraz wiedzą naukową niedostępną "zwykłym zjadaczom chleba". Czy w przypadku niezwykłej instalacji opisanej poniżej mamy doczynienia z przykładem zastosowania świętej geometrii w celach skrytych badań aspektów wielowymiarowej rzeczywistości ?

 

Instalacja ta znajduje się w Australii, jest to wojskowa "struktura" marynarki wojennej "Harold E. Holt Comunications Stations Area A" Miejsce to stało się ostatnio super tajnym centrum do badań nad komunikacją kosmiczną (VLF czyli Very Low Frequency-niskie częstotliwości) VLF jest stosowana do komunikacji z łodziami podwodnymi ze wzgldęu na właściwości fali elektromagnetycznej niskiej częstotliwości.

[ibimage==18273==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

Zdjęcie satelitarne tej niesamowitej instalacji...

[ibimage==18274==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

Tajemniczość tej konstrukcji jak widać polega na jej wzorze geometrycznym. Dlaczego armia stosuje taki typ geometrii ? Zdjęcia oraz informacje pochodzą ze strony marsanomalyresearch.com, autor tej strony podejrzewa, że naukowcy tam pracujący robią doświadczenia z plazmą, z polem plazmy generowanym za pomocą tej konstrukcji.

 

 

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika MrNice

Sprostowanie!!! Sam głowiłem

Sprostowanie!!!
Sam głowiłem się nad tym Chrystus!=Lucifer ,bo
Jezus jest jutrzenka:
Ja, Jezus, posłałem mojego anioła, by wam zaświadczyć o tym, co dotyczy Kościołów. Jam jest Odrośl i Potomstwo Dawida, Gwiazda świecąca, poranna (Ap 22:16).
 
a Lucyfer jest jego dziełem:
"O, jakże spadłeś z nieba, ty, gwiazdo jasna, synu jutrzenki! Powalony jesteś na ziemię, pogromco narodów!" (Iz. 14:12).
Z innego forum "Jutrzenka, zwana jest również "gwiazdą poranną" - są to synonimy. Tak więc Jutrzenką, która dała początek Lucyferowi jest Jezus Chrystus. A teraz zagadka: do czego się może przydać ta wiedza? Chyba tylko do jednego - gdy rozmawiacie ze świadkami J., możecie tym wywodem udowodnić, że Jezus i Lucyfer wcale nie są braćmi i nie zostali stworzeni przez Boga Ojca jako równorzędne istoty, należące do tego samego gatunku - aniołów. Można wykazać biblijnie, że to Jezus stworzył Lucyfera. "
 
Z tąd okreslenie nwo illuminati- bo oświeceni przez lucyfera,oko  w pirawidzie, nie przez Boga.
 
A ogólnie czytam sobie was wszystkich i mam różne poglady od mistyki,fizyki,nauki itp pozdrawiam.

Portret użytkownika Meu

na filmie 

na filmie  http://www.youtube.com/watch?v=WlLN_Jcg1pc
począwszy od 7min 13 sek widać jak lecące UFO gwałtownie zawraca i widac energetyczny ślad z Ziemi. To była próba zestrzelenia tego UFO. Teraz nie mogłem tego znależć, ale jak ten filmek z tym strzałem powstał, to zapamiętałem komentarz, że ufolodzy wyliczyli, ze strzał został oddany z tej właśnie bazy w Australii

Portret użytkownika Lucifer

Lucyfer dlatego że wskazuje

Lucyfer dlatego że wskazuje to na planetę Venus która jest władczynią znaku Byk.
W tym roku to właśnie Venus będzie pierwszą gwiazdką która rozpoczyna wieczerzę wigilijną Wink
Venus tajemnicą święta Przemienienia Pańskiego

Czerwony kolor przypisywany na ogół temu ciału niebieskiemu, które związane jest z bliskim sąsiedztwem słońca, które pozwala mu świecić po zmierzchu jaki i o świcie, stanowi Poranna i Wieczorna Gwiazda planeta Venus.

Planeta ta uchodziła za symbol każdej inicjacji dotyczącej wszelkiego przejścia z mroków ciemności do Iluminacji i Oświecenia. To właśnie Venus , będąc Gwiazdą Poranną i Wieczorną, anonsuje na przemian dzień i noc, wschód słońca lub początek panowania Gwiazdy Polarnej.

W gnostycyzmie planeta Venus – Nosicielka Światła pośredniczka pomiędzy nocą a dniem reprezentowała drogę poznania, Strażniczkę inicjacji. Toteż Venus przedstawiano jako Gwiazdę Ośmioramienną lub Ośmioramienny kamień w kolorze czerwonych węgli.
Być może ku zaskoczeniu wielu, tajemnicę Venus celebrowano we wczesnym chrześcijaństwie a ślady tej praktyki odnajdujemy w jednym z kanonicznych listów Św. Piotra Apostoła;
 
W łacińskim przekładzie Biblii
W nomenklaturze chrześcijańskiej imię to pojawiło się najprawdopodobniej po raz pierwszy w łacińskim przekładzie Biblii dokonanym pod koniec IV w. n.e. przez św. Hieronima ze Strydonu, zwanym Wulgatą. Znajduje się ono w:

Księdze Izajasza 14,12. W oryginalnym tekście hebrajskim występuje ono jako helel ben-szachar (הילל בן שחר po hebrajsku). Helel oznacza planetę Wenus, zaś ben-szachar to świetlisty syn poranka.
2 Piotr 1:19 "I mamy mocniejszą mowę prorocką, której pilnując jako świecy w ciemnem miejscu świecącej, dobrze czynicie, ażby dzień oświtnął, i jutrzenka (lucyfer) weszła w sercach waszych."

Święto Przemienienia Pańskiego, nieobecne w rzymskim kalendarzu liturgicznym obchodzone było uroczyście 6 sierpnia w Bizancjum i w Kościele Koptyjskim pod znamienną nazwą „Metamorfozy”. Na zachodzie czekać trzeba było aż do roku 1456, kiedy to Papież Kalikast rehabilitując Joannę D’Arc uznał ten kult za oficjalnie obowiązujący w całym świecie chrześcijańskim. Niemniej jeszcze zanim do tego doszło w V wieku Akwitańczyk Prosper |Trio (403-465) historyk i poeta łaciński, w gniewie przeciw gnostycznej tradycji zrobił z gwiazdy Venus „księcia ciemności”. Bowiem Jutrzenka po łacinie brzmi Lucyfer (tłum. nosiciel światła)
 
Informacja ta ludziom nieznającym łaciny może wydawać się szokująca i wręcz nieprawdopodobna, ale w tym właśnie języku miał wymawiać mszę kapłan 6 sierpnia tuż o poranku kiedy świeciła jeszcze Jutrzenka (Lucifer) zanim słońce, zgodnie z regułą zaczęło oświecać ołtarz w czasie konsekracji lub przeistoczenia.
Tajemnica Przemienienia Pańskiego stała się wedle słów Św. Piotra jednego ze świadków cudu;

….Lampą Jaśniejącą w ciemnym miejscu, aż dzień zaświta, a Lucifer (wersja łacińska) pojawi się w Waszych Sercach…

Dla gnostyków to ostatnie światełko nocy na czerwonym niebie zapowiadającym słońce było zwiastunem oświecenia jaźni i wewnętrznej iluminacji.

Portret użytkownika Zenek

Kolejne posty "zaginęły" w

Kolejne posty "zaginęły" w post-cenzurze. Normalnie jak za komuny copy-paste strony trza robić by coś wartościowego zachować w pamięci.
 
To ile godzin zostało do kontaktu z wkurzonymi twórcami ludzkości po którym judeo-"cywilizacja" zamieni się tylko w stertę śmierdzącego ajwajującego popiołu?
 
 
 
PS. thx

Portret użytkownika mały chłopiec,czyli malutki budda

Witam serdecznie. Witaj

Witam serdecznie.
Witaj piękny Zenku. Szukaj mnie u dziecka z gwiazd, czyli Jestem. Wiesz dlaczego nie podaje linka do strony. Nie znoszę ignorantów.
Dobra cudowna wiadomość. Cudowny przepełniony mądrością Zenku.
Wyłączyłem trzy główne piramidy.
Pozdrawiam Nowym nagrodzonym Życiem.
Alfa i Omega.

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Strony

Skomentuj