Czy Greta Thunberg została przewidziana w Simpsonach?

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Wielu użytkowników sieci społecznościowych jest przekonanych, że w serialu animowanym The Simpsons wielokrotnie przewidziano przyszłość. Najnowsza teoria zakłada, że pojawienie się Grety Tunberg, aktywistki klimatycznej, zostało przepowiedziane już przed laty.

 

Niedawno dziewczynka celebrytka globalistów, wygłosiła bardzo płomienną mowę w ONZ. Co zabawne zarzuciła światowym liderom, że nic nie robią, a sytuacja w zakresie zmian klimatu staje się krytyczna. Jak się okazało było to już uzyte w Simpsonach, a między Gretą Thunberg i serialową postacią Lisą Simpson może być bardzo wiele wspólnego. 

 

W jednym z odcinków kreskówki Lisa mówi dosłownie to samo co Greta, czyli pół wieku później miasta dobiegną końca z powodu gwałtownej zmiany klimatu. Córka Homera Simpsona mówiła wtedy również, że poziom oceanów na świecie rośnie i zbyt wiele szkodliwych substancji przedostaje się do atmosfery. Warto zauważyć, że Greta Thunberg właściwie powtórzyła te postulaty strojąc groźne miny.

 

Kreskówka dla dorosłych o nazwie Simpsonowie już wielokrotnie wsławiła się tym, że przewiduje przyszłość. Widzowie zwrócili uwagę na to, że wynalazki takie jak iPad były tam obecne dekadę wcześniej niż zostały udostępnione klientom firmy Apple. Niektórzy zwracają też uwagę, że w jednym z epizodów przewidziano wojnę w Syrii. Okazuje się, że Simpsonowie już 15 lat temu przedstawiali kampanię wyborczą Donalda Trumpa w wyścigu po prezydenturę.

Przypadkowe skojarzenia do zamachów z 11 września? Prawda o 9/11 znana była w połowie lat dziewięćdziesiątych XX wieku?

Prekursor popularnej aplikacji Farmville został  zaproponowany 11 lat wcześniej

Urządzenie do złudzenia przypominające iPada zaprezentowane 5 lat przed jego prezentacją

Zupełnie niezwykłe. Współczesny smartfon przedstawiony 17 lat temu i nawet ma "logo Apple" Smile

Smartwatch zaprezentowany w The Simpsons i to 18 lat wcześniej !!!

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika wojtas

Czemu przewiduje ten serial

Czemu przewiduje ten serial przyszlość? A czy ktoś pomyślał, że to działa też w drugą stronę i twórcy wszystkich tych wynalazków poprostu czerpali z tego serialu pomysły i relizowali je wiadomo, że później

Skomentuj