Czy helikopter NASA na Marsie "nawiązał kontakt" z UFO?

Kategorie: 

Źródło: popotopie.blogspot.com

W pierwszych dniach grudnia roku 2021 "śmigłowiec" agencji NASA nawiązał "kontakt" z obcymi na Marsie ! Zanim do tego dojdziemy przypomnijmy czym jest NASA.

 

Zacznijmy od grafiki, albo symbolu jaki sobie wybrała ta okultystyczna organizacja. Okrągłe czerwono-biało-niebieskie insygnia, nazywane „klopsem”, zostały zaprojektowane przez okultystę Jamesa Modarelli w 1959 roku, w drugim roku istnienia NASA. Projekt oficjalnie zawiera odniesienia do różnych aspektów misji Narodowej Agencji Aeronautyki i Przestrzeni Kosmicznej. Okrągły kształt insygniów przedstawia planetę. Gwiazdy reprezentują przestrzeń. Zostało tam umieszczone coś bardzo dziwnego i niepozornego, chodzi o czerwone "skrzydło", albo coś w kształcie wygiętej litery V, co nieoficjalnie reprezentuje aeronautykę istot UFO. Okrągła orbita wokół nazwy agencji reprezentuje podróże kosmiczne. W całym tym symbolu najważniejszy jest czerwony znak "V". Wśród ufologów i okultystów UFO jest to znany symbol i przedstawia "formację ufo obiektów" w jakich często, albo prawie zawsze przemieszczają się po niebie, obiektów istot które wyglądają dokładnie jak "czerwony symbol", materializujących się w takiej formie oraz pojazdów w kształcie "V", jak ten z roku 1997 w miejscowości Phoenix, w USA! Ten sam znak jest również symbolem "federacji planet" w filmie Star Trek.

Wracając do Marsa z początku roku 2022, to możemy z całą pewnością napisać o inteligencjach UFO, które oficjalnie nadzorują pobyt łazika Perseverance na Czerwonej planecie. Na zamieszczonych poniżej zdjęciach, jakie przesłał mikro helikopter NASA widać pojazd obcych, kontrolujący/obserwujący lot drona. Dron ten nazywa się "Ingenuity" (pol. „Pomysłowość”), jest to zrobotyzowany wiropłat, mały śmigłowiec wysłany na Marsa w misji NASA pod nazwą Mars 2020. Po wylądowaniu łazika Perseverance na powierzchni Marsa 18 lutego 2021 r. został od niego odłączony 3 kwietnia 2021 r. Wykonuje samodzielne loty z napędem śmigłowym, a zdjęcia i dane z lotu przesyła do łazika. Używa się go do wykrywania interesujących obiektów na Marsie i w planowaniu najlepszej trasy dla łazika marsjańskiego. Jak napisaliśmy na początku, niedawno przesłał interesujące nagranie, na którym widzimy cień obiektu UFO, kontrolującego działalność Amerykanów w kosmosie.

Obiekt UFO nadleciał z niewiadomego kierunku, przynajmniej dla nas, obserwatorów poczynań okultystów z NASA. Wykonał prawdopodobnie kilka okrążeń nad lecącym dronem. Coś musiało inteligencję UFO zainteresować. Może nie chcą by nagrał jakieś marsjańskie instalacje ? Lub po prostu jest dla nich jak coś "z technologicznego średniowiecza" cywilizacji istot "gliniastych" (stosując terminologię Biblii).

Naszym zdaniem okultyści z NASA nie dopatrzyli, albo przeoczyli cień UFO obiektu. Zdarzenie jest wielkiej wagi, bo oficjalnie udowadnia istnienie wysoko rozwiniętych istot, czyli ufonautów ! Nagrania są niepodważalnym dowodem, choć zapewne mogą być uznane przez wynajętych sceptyków tajnych bractw za jakieś zjawisko naturalne.

Tego typu zaprzeczanie jest na porządku dziennym, przecież należy utrzymywać społeczeństwo w ciągłej niewiedzy, inaczej mogło by zacząć zadawać niewygodne pytania: kim są ufo istoty, kto je stworzył, czy zamieszkują Układ Słoneczny, czy są na Ziemi, czy rządy o nich wiedzą, jak długo to ukrywają, czy są materialni, albo częściowo materialni, czy zamieszkują inne wymiary.., itp, itd...Tyle wstępem, teraz przejdzmy do głównej części tego artykułu...(całość w linku)

UFO na Marsie nagrane przez helikopter NASA okultystów znaku "V" istot obcych TAJEMNICY na czole

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
loading...

Komentarze

Skomentuj