Czy istnieją dowody katastrofy termojądrowej na Marsie?

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Według jednej z teorii w przeszłości na Marsie miała miejsce seria potężnych eksplozji termojądrowych, w wyniku których planeta stała się niezdatna do zamieszkania. Przed tą „wojną kosmiczną” lub dziwnym zjawiskiem naturalnym, Mars był podobny do Ziemi. Możliwe, że nasza obsesja na punkcie Marsa wynika z faktu, że jest to nasz dawny dom. Sami zniszczyliśmy gow przeszłości i byliśmy zmuszeni szukać nowej planety.

John Brandenburg, główny naukowiec w Kepler Aerospace, był znany w latach 80. i 90. jako czołowy ekspert NASA ds. Marsa. Ma 10 patentów, z których wszystkie dotyczą napędu kosmicznego. Jest głównym wynalazcą silnika elektrycznego MET, używanego w co najmniej dwóch sondach Mars Observers w latach 90. Opuścił NASA po tym, jak zauważył, że NASA ignoruje prawdziwą naukę, aby bronić pewnych ustalonych narracji. Odszedł z NASA i pracował nad innymi projektami badawczymi, ale wrócił do NASA, aby wziąć udział w projekcie Mars w 2006 roku.

 

Kontynuował badanie danych z Marsa i stwierdził, że powierzchnia Marsa była nadmiernie pokryta uranem i torem. Doprowadziło to niektórych naukowców, a także samego Johna Brandenburga, do wniosku, że jest bardzo prawdopodobne, że w odległej przeszłości na Marsie miały miejsce DWIE duże anomalne eksplozje nuklearne.

 

Dr Brandenburg stwierdza, że na podstawie nowych danych istnieją dowody na to, że w okresie klimatu na Marsie podobnym do ziemskiego, ewolucja biologiczna ostatecznie wytworzyła humanoidalną cywilizację, która pozostawiła ruiny w kilku miejscach, Cydonia Mensah i Galaxia Chaos to dwie z najbardziej odkrywczych miejsc i jest intensywnie badany. Dane z tych miejsc stanowiły podstawę hipotezy cydońskiej o starożytnej tubylczej cywilizacji na Marsie mniej więcej z epoki brązu.

 

Powszechnie wiadomo, że z biegiem czasu atmosfera planety może ulec poważnej erozji, zwłaszcza na Marsie, gdzie nie ma silnego pola magnetycznego. Kiedy tak się dzieje, lżejsze izotopy są bardziej erodowane niż cięższe, co ostatecznie prowadzi do cięższych izotopów. Dr Brandenburg wyjaśnił, jak ksenon-129 jest produkowany w urządzeniach na Ziemi. Aby zwiększyć moc bomby wodorowej, korpus bomby jest zwykle wykonany z uranu-238 lub toru. W związku z tym ksenon-129 jest produkowany tylko w małych ilościach w podczas zwykłego rozszczepienia, ale podczas eksplozji konwencjonalnej jest on wytwarzany w dużych ilościach w bombie wodorowej.

 

Ponadto dr Brandenburg zbadał wzorce rozmieszczenia uranu i toru na powierzchni czerwonej planety i doszedł do wniosku, że odpowiadają one wybuchy jądrowe, które były skoncentrowane w dwóch określonych punktach na planecie. Wysokie stężenie Xe w atmosferze Marsa jest unikalną cechą atmosfery Marsa i znacznie różni się od izotopowego widma masowego ksenonu w innych częściach Układu Słonecznego.

 

Jednak na Marsie coś się zepsuło… izotopy sprawiły, że lżejsze izotopy stały się bardziej powszechne niż cięższe. Ciekawostką jest, że jednym z miejsc wybuchów nuklearnych jest region Cydonia, to właśnie w tym miejscu widoczna jest najsłynniejsza marsjańska pareidolia znana jako „Twarz”.


Dlaczego tak wiele kultur na całym świecie nazywa Marsa swoim bogiem wojny? Może podświadomie pamiętają tę starożytną wojnę, która spustoszyła planetę i spowodowała naszą migrację na nową planetę - Ziemię.  Według jednej z teorii o tym, że ludzie pochodzą z innej planety świadczy fakt, że ponad 70% ludzi ma problemy z kręgosłupem bez żadnego problemu lub urazu. Być może to dlatego, że Ziemia nie jest naszą rodzimą planetą i nie jesteśmy przystosowani do siły jej grawitacji. Chińczycy, Majowie, Rzymianie, starożytni Babilończycy i plemiona afrykańskie, które twierdzą, że przybyły z „Marsa statkiem”. Mahabharata opisuje wojnę nuklearną, cytowaną przez dr Oppenheimera po pierwszej próbie nuklearnej bomby atomowej Trinity. 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika b@ron

jeżeli istnieją na to dowody,

jeżeli istnieją na to dowody, to my napewno o nich się nie dowiemy... jak odkryli reaktory w Gabonie, to nauka stwierdziła że są ... naturalne... pomimo że jest tam bardzo dużo niejasności, ale co pospolitemu kowalskiemu po takiej wiedzy? ... tym bardziej o marsie ... tym prawdziwym, czy tym kręconym po pustyniach...

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Skomentuj