Czy istnieje duchowa, psychologiczna i nanocząsteczkowa operacja covid-19 ?!

Kategorie: 

Źródło: popotopie.blogspot.com

Biblia wyraźnie mówi, że ludzie w pewnym okresie historii, albo w pewnych okresach historii, bo mamy cykle, które także wspomina Pismo, uwierzą w jakiś ogromny fałsz ! Z pewnością najpotężniejszą psychomanipulacją jaka do tej pory odniosła sukces jest narzucenie społeczeństwom, całemu światu, wiary w ewolucyjne pochodzenie człowieka ! To jest naprawdę gigantyczny sukces "Księżycowych towarzystw". Wiadomo również o mniejszych, ale istotnych osiągnięciach podległych szatanowi istot: "Wysadzenie wież WTC", "Wygrane wybory 2021 w USA", a potem tzw. "Atak na Biały Dom", czy wreszcie ogromna akcja "PLAN-demi korona wirusa" !

Byty osobowe, mateialne i niematerialne, które to nadzorują, ale i osoby które biorą w tym udział, należą do grupy okupującej planetę Ziemia. Pisaliśmy troszkę o tym w artykule pt.: "Globalna okupacja Władcy Powietrza". Warto również wspomnieć, że określone istoty przybędą na tą planetę, albo już przybyły, i rozpoczną "pożeranie upraw" ! Możliwe jest zaliczenie wielkiej psycho-akcji kowid-19 do początku pożerania przez te istoty biblijnych "traw", choć osobiście uważam, że to się dopiero rozpocznie na globalną skalę w momencie, kiedy cywilizacja iluminacka dojdzie do wielkich, przełomowych wręcz wynalazków, związanych z połączeniem dużych grup ludzkich umysłów (bytów) z globalnym komputerem kwantowym (o czym jest mowa w nowym filmie, ale o tym za chwilkę).

Niektóre biblijne wersety mogą to sugerować ! Oczywiście nie będziemy tu wskazywać na te niezwykłe momenty Biblii, czytają nas zaawansowani iluminaci więc nie ma co im ułatwiać ! Wróćmy do "teraz", chodzi o gigantyczną medyczną psychomanipulację jaka dzieje się na naszych oczach. Już w roku 2012 w Londynie, podczas olipiady, zapowiedziano wydarzenie jakie prowadzi obecnie Rząd Globalny Ordo ab Chao. Tego faktu nie można odrzucić, jednak wiele osób spycha go do podświadomości, wypiera, stosując terminologię psychologii.

Nie to żebyśmy kwestionowali jakieś nieliczne zakażenia korona wirusem, jednak samo przechorowanie tej choroby nie wiąże się z tak wielką psychomanipulacją, jaką widzimy w globalnych mediach lucyfera ! Nikt już nie może przeprowadzić sekcji zwłok tzw. "zmarłych na koronę", co jest sprawnym zacieraniem śladów globalnej akcji towarzystw tajemnicy, potwierdzającym proceder w jakim biorą udział politycy/agentura NWO większości państw.

Wspominamy to wszystko, bo na portalu Bibula.com pojawił się bardzo dobry tekst, który podsumowuje wiele aspektów zaplanowanej wcześniej i prowadzonej obecnie akcji kowid-19. Zacytujemy kilka zdań z tego artykułu, jest to skrót, po resztę odsyłamy na wspomnianą stronę:

"Operacja psychologiczna covid-19. Metody łamania psychiki i tworzenia podporządkowania. Artykuł powstał na podstawie wykładów psychologa Richarda Grannona “Stand up for yourself”. Narracja Covid-19 to profesjonalna operacja psychologiczna zaprojektowana przez sztab psychiatrów i psychologów, mająca na celu całkowite zburzenie obecnej percepcji świata i stworzenie Nowego Ładu. Jest częścią Agendy 2030 realizowanej przez ONZ (New Age Lucis Trust WHO NWO) mającej na celu całkowite przemodelowanie życia i stosunków społecznych.

Żeby to osiągnąć trzeba najpierw skłonić ludzi, żeby zgodzili się na wszystko. To, co się obecnie dzieje i techniki, które są stosowane oparte są na schemacie osaczania ofiary przez psychopatę, tylko że w skali makro. Wszyscy jesteśmy ofiarami. Będziemy ofiarami jeszcze przez kilka lat, dlatego ważne jest, żeby wiedzieć, jakiej psychomanipulacji jesteśmy poddawani a także jak się przed tym bronić. Teraz przedstawię techniki,które są stosowane. W kolejnym artykule remedium. TECHNIKI STOSOWANE W OPERACJI COVID-19. 

1. Gaslighting – zaburzanie percepcji rzeczywistości. Ta technika polega na wmawianiu ofiarom, że rzeczywistość, którą widzą w telewizji i słyszą w radio jest prawdą i że kwestie oczywistetakie jak ogromna liczba trupów takimi są. 2. Wymuszanie narracji. Zdominowanie dialogu społecznego. Wymuszanie narracji polega na nieustannym bombardowaniu ofiary określonymi informacjami. 3. Przepowiadanie przyszłości – kreowanie wizji świetlanej przyszłości, która nastąpi po pokonaniu wirusa.  4. Obwinianie ofiary. Psychopaci NWO nigdy nie przyznają, że to oni są winni doprowadzenia ofiar do sytuacji bez wyjścia. 5. Izolacja. Izolacja jest najlepszą metodą złamania psychiki.

6. Atakowanie i ośmieszanie osób, które kwestionują status quo. Mamy tutaj do czynienia z ośmieszaniem lekarzy i naukowców dowodzących bezsensu covidowej narracji. 7. Zmuszanie do wychwalania oprawcy i uznawania jego zasług. Podejmowanie prób zmuszenia społeczeństwa do przyznania, że to co się obecnie dzieje to nie porażka a zasługa rządu i osób utrzymujących obecny stan rzeczy." - koniec cytatu.

Jak państwo przeczytali, a cytowaliśmy tylko mały wycinek z tego co się stosuje w zagranicznych i polskojęzycznych mediach (telewizjach i radio). Wszędzie ogromna operacja duchowo psychologiczna z sukcesem trwa ! Ktoś może zapytać po co to wszystko ? Otóż nikt nie wie co się znajduje w "doświadczalnych preparatach biologicznych" wstrzykiwanych tym, którzy uwierzyli w kowidiański koniec świata. Poważne artykuły medyczne, ale i poważni naukowcy, oficjalnie mówią o nano cząstkach, aplikowanych chętnym z wypranymi mózgami, które mogą wpływać na nasze zachowanie, na nasze zdrowie, i kto wie na co jeszcze ! (Więcej w sensacyjnym filmie doklejonym do tego tekstu!)

Spora rzesza Polaków jest już mocno nakrecona, dała sobie wprowadzić duchowy i psychologiczny implant w umysły i dusze ! Jak o tym opowiada profesor dr. hab. ksiądz Tadeusz Guz, jako chrześcijański naród zostaliśmy już mocno spacyfikowani przez obce duchy oraz przez iluminackie ośrodki rządu globalnego Abaddona ! W Polsce, tak jak w innych państwach agentura loży Ordo ab Chao ma całą armię agentów wpływu ! Właśnie tą lucyferiańską agenturę opisuje wspomniany artykuł "Operacja psychologiczna covid-19. Metody łamania psychiki i tworzenia podporządkowania"

W tytule umieściliśmy wyraz "duchowa" - musimy to mocno podkreślić, bo tak ogromna i wcześniej planowana akcja, musiała być jakoś zatwierdzona przez istoty wyższe, inno wymiarowe, anielskie, inaczej by się nie powiodłą z tak wielkim sukcesem ! Przecież spora część samych tzw. elit uwierzyła w miliony trupów na ulicach ! Ludzie widzą już wszędzie tylko trupy, a zagrożenie kowidem urosło do rągi poważnych wirusów typu ebola ! Na nie pewnie też przyjdzie czas, zgodnie z przepowiednią "Świętego chłopca z Rosji", odsyłamy do artykułu o tej przepowieni.

Istoty duchowe które nadzorują także iluminatów, tak jak to przedstawia (wysadzenia wież WTC) Apokalipsa 9:11 „Mają nad sobą króla – anioła Czeluści; imię jego po hebrajsku: ABADDON, a w greckim języku ma imię APOLLYON”, i to on nimi steruje. Polskojęzyczne marionetki muszą wykonywać ich plan, są tylko marionetkami, musimy się z tym pogodzić. To już widać na każdym kroku, gdzodzą się na wszystko, już dawno oddali suwerenność w ręce iluminatów 10-666, jednak sam proces duchowej podległości jest skomplikowany i jeszcze nie rozstrzygnięty !

Ostateczna duchowa historia Narodu Polskiego nie jest jeszcze zatwierdzona, przynajmniej my o tym nic nie wiemy, dlatego mamy cały czas w pamięci słowa Zbawiciela: Polskę szczególnie umiłowałem, a jeżeli posłuszna będzie woli Mojej, wywyższę ją w potędze i świętości. Z niej wyjdzie iskra, która przygotuje świat na ostateczne przyjście Moje (Dz. 1732) – te słowa pod koniec maja 1938 roku, a więc ponad rok przed wybuchem drugiej wojny światowej, usłyszała św. Siostra Faustyna, gdy modliła się za Polskę.

CZY ISTNIEJE DUCHOWA, PSYCHOLOGICZNA I NANOCZĄSTECZKOWA OPERACJA COVID-19 ?!

https://www.bitchute.com/video/8R7bclpeFNzE/

Ocena: 

5
Średnio: 5 (5 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Homo sapiens

Dobra audycja !

Wielu ludzi, jak informują zaniżone dane z Anglii, utraciło wzrok. Proszę sobie wyobrazić systuację gdybyście to wy stracili wzrok po wstrzyknięciu ?! Co byście w takiej sytuacji zrobili ? Kto by się wami zaaopiekował ? Kto by was utrzymywał ? Nie tylko finansowo… Przecież straszliwe powikłania mogą wystąpić nawet w dłuższym okresie czasu, po otrzymaniu „strzykawkowego cyklonu B”, co wtedy ? Do tego wszystkiego, do tego horroru, powinniśmy się duchowo przygotować. Wielu ludzi kiedy idzie na szczepienia powinno się długo i dobrze żegnać z rodziną, bo to może być ostatni raz kiedy się widzą ! Pomyślcie, jak ukochana osoba z rodziny, po udaniu się do „punktu dezynfekcji”, o przepraszam, do punktu szczepień, albo do punktu „odwirusowywania”, już nie wraca ! Kto w takiej stytuacji opisze straszliwą mękę po utracie bliskich ?!

http://argonauta.pl/czy-politycy-oraz-tajne-bractwa-rzadu-swiatowego-uwazaja-nas-za-kretynow-matolow-debili-imbecyli-oraz-kowidiotow/

Dobra audycja !

WIELKA AKCJA PLAN DEMI BYŁA OD DAWNA ZAPLANOWANA ! SZATAŃSCY NOWI HITLEROWCY NWO CHCĄ NAS MORDOWAĆ !

https://www.bitchute.com/video/DgHGp1uuMZkj/

Świat już leciał w przepaść. To WSZYSTKO zostało zaplanowane"

https://www.youtube.com/watch?v=V3l4mivPnXY

Jerzy Zięba: Jak Światowa Organizacja Zdrowia globalnie zarządza strachem - jej główny sponsor Gates

https://www.youtube.com/watch?v=FXjdfHo--A4

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika wujek tomek

Apeluję o niepublikowanie

Apeluję o niepublikowanie tekstów tego kolegi. Czytanie tego jest z socjologicznego punktu widzenia fascynujące, ale czytelnicy z IQ<100 mogą to kupić a to już będzie społecznie szkodliwe. 

Portret użytkownika Homo sapiens

Ludzie do tej pory wierzą, że

Ludzie do tej pory wierzą, że kowidowe szaleństwo jest prawdziwą zarazą a nie fałszywą flagą lucyferian z loży iluminackich !

Zastanawiające informacje… Komisja Europejska już od kilku lat pracowała nad paszportem szczepionkowym. 

Komisja Europejska chce wprowadzić w czerwcu paszporty szczepionkowe na terenie całej Unii Europejskiej. Mają umożliwić swobodę przemieszczania się i jeżeli tak zdecydują rządy, również dostęp do szeregu usług. W czwartek zielone światło na wprowadzenie takich paszportów dał Parlament Europejski. Co ciekawe, Bruksela nad takim rozwiązaniem rozpoczęła prace już na kilka lat przed koronawirusowym kryzysem.

Już kilka lat temu Komisja Europejska opublikowała tak zwaną mapę drogową rozbudowywania europejskiego systemu szczepień. Roadmap for the implementation of actions by the European Comission based on the Comission Communication and the Council recommendation on strenghtening cooperation against vaccine preventable diseases, brzmi oficjalny tytuł mapy drogowej mającej wzmocnić współpracę w ramach UE w kwestii chorób, które można zwalczać szczepieniami. Pierwsze działania miały zostać podjęte w roku 2018, a ostatnie – w roku 2022.

Co ciekawe, pierwszy punkt w tabeli dotyczy wprowadzenia… paszportów szczepionkowych. 

„Sprawdzić możliwość rozwinięcia wspólnej szczepionkowej karty/paszportu dla obywateli UE (co bierze pod uwagę możliwe różne narodowe kalendarze szczepień), która będzie kompatybilna z transgranicznym elektronicznym systemem informowania i rozpoznawania immunizacji, tak, by nie dublować pracy na poziomie narodowym” – brzmi treść punktu.

W unijnej rozpisce w latach 2019-2021 miało trwać „sprawdzanie możliwości rozwoju wspólnej karty szczepionkowej UE”. Dopiero w roku 2022 Komisja Europejska miała „zaproponować wspólną szczepionkową kartę/paszport dla obywateli UE”.

Mapa drogowa była ostatni raz aktualizowana w roku 2019. Oznacza to, że pomysł wprowadzenia paszportów szczepionkowych nie został dodany do mapy drogowej dopiero po pojawieniu się kwestii Covid-19, ale już o wiele wczesniej.

Jak widać, kryzys koronawirusa nieszczególnie zaskoczył Komisję Europejską – gdy idzie o wprowadzenie szczepionkowych paszportów prace trwały już na dobre kilka lat przed rozpoczęciem kryzysu Covid-19 w początku roku 2020. Teraz okazuje się, że wprowadzenie paszportów – jeżeli ostatecznie do tego dojdzie – zostanie nawet przyspieszone…

Sławomir M. Kozak: Osama zmarł w grudniu 2001 r. a nie w maju 2011 r. "Fałszywe flagi" - nadchodzą!

https://www.youtube.com/watch?v=9DVeJmVqk6c

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Homo sapiens

Wcale nie jestem jakoś

Wcale nie jestem jakoś przeciwko PiSowi ale to zdaje się politycy tego ugrupowania zmienili prawo, teraz każdy może trafić do więzienia za odmowę przyjęcia wstrzyknięcia niebezpiecznych sybstancji biologii molekularnej panów od NWO ! A nawet do zakładu dla obłąkanych, o tym mówią posłowie Konfederacji !

NIE MOŻESZ WYJECHAĆ? Konfederacja pierwsza SPRZECIWIA SIĘ paszportom szczepionkowym!

https://youtu.be/gaZYcCVZXaQ

Kiedyś na innemedium chyba był artykuł o sterowaniu ludzmi poprzez sieć telefonii komórkowej, ale nie pamiętam tytułu. Najciekawszą rzeczą jest instalacja w większości państw Europy tuż przed epidemią sieci 5G ! To nie jest przypadek bo instalowali to tak szybko, że nie robiono żadnych badań odnoście szkodliwości tego promieniowania i dopuszczalnych dawek tego promieniowania ! Ciekawy tekst odnośnie globalnej psychomanipulacji pojawił się na Bibula.com

"Niedzielski pomimo zawiadomień do Prokuratury nie został jeszcze postawiony przed Sądem, a nawet gdyby Ziobro spłatał psikusa starszym i mądrzejszym, to mogłoby się okazać, że pan Niedzielski wykonywał… tylko rozkazy. Wiemy z historii, że wykonywanie „tylko rozkazów” nie wszystkim zaszkodziło i tym być może kierowałaby się przed Sądem obrona Niedzielskiego powołując się na przykład na „wartości transatlantyckie”. O wartościach transatlantyckich mówił Andrzej Duda, a jak niektórzy z nas pamiętają są to takie rzeczy, które pozwalają mniej wartościowe narody poświęcać na ołtarzu Nowego Ładu. Po II Wojnie Światowej Polacy w imię nowej normalności zostali oddani w niewolniczą arendę Stalinowi, który w tym czasie wydawał bardzo dużo rozkazów. Dziś rozkazy zostały wydane z innego zakątka globu. W imię dobrej pogody, powietrza i czystej wody, zdrowia, bezpieczeństwa i porządku publicznego. Kto w ogóle ma czelność, aby czemuś takiemu się sprzeciwiać?

Wracając do tematu konferencji:

W tej chwili w Polsce dominującą postacią koronawirusa jest mutacja brytyjska, zidentyfikowaliśmy mutację południowoafrykańską i mutację nigeryjską – przekazał. Dodał, że nie wykryto w Polsce jeszcze mutacji brazylijskiej. /rynekzdrowia.pl/

Nie wiem czy Czytelnik pamięta, bo ja pamiętam, że kilka m-cy temu minister Niedzielski mówił o mutacji czeskiej. Na szczęście granica z Czechami jest dobrze chroniona w przeciwieństwie do niezbyt  szczelnej granicy z Nigerią. Jeżeli ktoś jeszcze nie czytał o  wariancie z wysp Fidżi, to nie mam nic przeciwko: bardzo proszę.

Było “gwoli precyzji”, a teraz gwoli sprawiedliwości oddam należyty hołd laboratorium mieszczącym się na ulicy Czosnkowej w Warszawie. Pierwszym, który to dziś zrobił był Tomasz Sommer:

Uwaga nowy strach na wróble kowidian: podwójny mutant. Ma nas zaatakować z Indii. Promuje go oczywiście Gazeta Wyborcza. Już widzę jak minister Niedzielski walczy z podwójnym mutantem. Czegoś takiego nie było od czasów Conana barbarzyńcy.

Co jeszcze powiedział minister Niedzielski w radiu ZET?

Osoby zakażone – a widzę to po wywiadach, prowadzonych przez sanepid – bardzo często nie potrafią powiedzieć, gdzie doszło do zakażenia

Niektórzy pytani twierdzą, że zarazili się przed telewizorem, ale Sanepid nie uznaje takich odpowiedzi, klasyfikując je jako kpinę. Gdzie zaraziła się cola i chipsy nie wiadomo do dzisiaj, a PCR wykazał, że są pozytywne. Nie mniej jednak maseczki  z nami zostają

Tajemnice Epidemii - Cenzura zamiast debaty?

https://www.youtube.com/watch?v=WZjkbwTOTiI

Pacjenta trzeba wcześniej leczyć w domu lekami, które są uznane za skuteczne, co wynika z literatury medycznej, z ewidencji. (…) hydroksychlorochina, amantadyna, iwermektyna, od samego początku okazywały się skuteczne w praktyce wielu kolegów. Gdyby one były zatwierdzone jako skuteczne, podważyłyby możliwość rejestrowania szczepionek – powiedział dr Zbigniew Hałat, epidemiolog, były Główny Inspektor Sanitarny. Skrytykował on zatwierdzony przez Ministerstwo Zdrowia model postępowania z osobami zakażonymi koronawirusem.

 

Lekarz był gościem audycji „Polski punkt widzenia” na antenie Telewizji Trwam. Skomentował między innymi fakt wzywania przez rzecznika odpowiedzialności zawodowej lekarzy kwestionujących reakcję władz publicznych na covid-19. Rzecznik skierować może wnioski w ich sprawie do sądu branżowego a ten – wymierzyć kary, teoretycznie nawet zakazać wykonywania zawodu.

– 8 grudnia 2020 r. doszło do skandalu w skali światowej. Minister zdrowia stwierdził, że lekarze, którzy mają poglądy wynikające z oczytania w literaturze medycznej, a także naukowcy stanowiący zaplecze lekarzy – jak biologowie molekularni – należą do „kołtuństwa”. Po tym prezes Naczelnej Izby Lekarskiej, prof. Andrzej Matyja, zapowiedział przesłuchania tych lekarzy. W historii medycyny zapewne po raz pierwszy ma miejsce sytuacja, kiedy korporacja lekarska ściga swoich członków, reprezentując interesy funkcjonariuszy szarlatanów. Albo medycyna oparta jest o dowody, albo jest to szarlataneria – ocenił epidemiolog.

– Tak agresywne podejście do zawodu z 8 grudnia 2020 r. wynikało przede wszystkim z potrzeby realizacji programu „wyszczepiania”, czyli było to zastraszenie zawodu lekarskiego przez jego reprezentantów – skomentował.

Doktor Hałat zwrócił uwagę, zastrzeżenia zgłaszane przez medyków krytycznych wobec obecnej polityki sanitarnej są poparte wiarygodnymi publikacjami naukowymi.

– Konkluzje znajdują dzisiaj pełne potwierdzenie w obserwacjach i są ewidencją naukową, spisaną np. w prestiżowym czasopiśmie medycznym „The New England Journal of Medicine”, który od kwietnia zaczął publikować prace dotyczące problemu u osób zaszczepionych, znanego jako poszczepienna immunologiczna małopłytkowość zatorowa – mówił.

– Droga wyznaczona przez lekarzy w swoich stanowiskach, która została potępiona przez ministra zdrowia i prezesa Naczelnej Rady Lekarskiej, była drogą słuszną i znajdującą obecnie potwierdzenie – podkreślał lekarz.

Epidemiolog wspomniał o danych „obciążających ministra zdrowia za nadmiarowe zgony w stosunku do średniej minionego pięciolecia. Wtedy szły one w dziesiątki tysięcy, a teraz sięgają setek tysięcy osób”. Doktor Hałat podkreśla, że śmierci te nie wynikały z covid-19, lecz „z powodu dezorganizacji, chaosu w opiece zdrowotnej, która – mimo opłacania jej ze środków publicznych – nie wypełnia swojej roli”.

– Ludzi teraz się nie leczy, tylko bada z testem uznanym za bezwartościowy, aby odfajkować przebadanie. Wiosną 2020 r. roku mówiłem, że lepiej rzucić monetą, ponieważ wyniki są tak zafałszowane. Zamiast postępować z pacjentem przez SOR, trzyma się człowieka i bada. Mamy liczne zgony z tego powodu, nawet dzieci – alarmował gość TV Trwam.

Jednym z gorących tematów dotyczących polityki zdrowotnej rządu w kontekście epidemii jest zamknięcie znacznych sfer gospodarki oraz życia publicznego. Lekarz zwrócił uwagę na ten kolejny przykład dotkliwych restrykcji nie znajdujących oparcia w wiarygodnych badaniach naukowych.

– Jeżeli mówimy o uzasadnieniu lockdownu, to on nie istnieje w literaturze medycznej. (…) Opinia jednego z najwybitniejszych epidemiologów naszych czasów, który swoimi metodami wykorzenił na świecie ospę czarną, brzmi, że lockdowny w chorobach przenoszonych drogą oddechową nie działają. Od tamtej pory pojawiły się dziesiątki prac, obserwacji epidemiologicznych z różnych krajów, wykazujących, że lockdowny szkodzą, a nie pomagają; nie zabezpieczają przed niczym, tylko zmuszają ludzi do izolacji w zamkniętych pomieszczeniach – relacjonował medyk.

– Zamknięcie ludzi to sytuacja straszna. Potem wypuszcza się człowieka na ulicę w masce i wymiana gazowa, niezbędna w przemianie materii w postaci głównie dwutlenku węgla, nie może się odbyć, bo nie mogą być wydalone produktu przemiany materii, tylko są one z powrotem wdychane zamiast tlenu – opisywał.

Doktor Zbigniew Hałat zrecenzował forsowany przez najwyższe czynniki medyczne w Polsce model postępowania wobec zakażonych koronawirusem.

– Według dyrektyw ministra zdrowia pacjent z objawami jest trzymany w domu, dostaje zalecenie brania panadolu do chwili, aż na syrenie zostanie zawieziony do szpitala, gdzie – po nieudanej próbie natleniania nieinwazyjnego – oddawany jest inwazyjnej wentylacji za pomocą respiratora. (…) – opisywał.

– Pacjenta trzeba wcześniej leczyć w domu lekami, które są uznane za skuteczne, co wynika z literatury medycznej, z ewidencji. Lekarze w Piemoncie wygrali proces z ministrem zdrowia o wczesne leczenie pacjentów w domu, żeby unikać ryzykownego dla każdego postępu choroby. (…) Leki takie, jak hydroksychlorochina, amantadyna, iwermektyna, od samego początku okazywały się skuteczne w praktyce wielu kolegów. Gdyby one były zatwierdzone jako skuteczne, podważyłyby możliwość rejestrowania szczepionek – zauważył.

Dr Zbigniew Hałat z ogromnym dystansem wyrażał się o masowo aplikowanych chętnym specyfikach Pfizera, Moderny czy AstryZeneki, które określił jako „eksperymenty, preparaty wprowadzone w trybie awaryjnym”.

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Homo sapiens

Pisałem już o resecie waluty

Pisałem już o resecie waluty i innych cechach technokratycznej przyszłości czającej się za rogiem. – Nowe poziomy widocznego nadzoru, system zaufania (kredytu) społecznego, powszechny dochód gwarantowany, Internet rzeczy, limity zużycia energii, inteligentne miasta.

– Wybiegając do przodu, wydarzenia mogą przebiegać w kilku kierunkach. W tym artykule badam jeden z tych kierunków.

Okazją jest ta fałszywa pandemia; wielki młot to szczepionka przeciwko fałszywemu covid.

Jak wspomniał Fauci kilka miesięcy temu, może to być szczepionka DNA – nowa technologia – co oznacza, że jest to tak naprawdę terapia genowa. Zsyntetyzowane geny są wstrzykiwane do organizmu. Podobno ma dawać odporność. W rzeczywistości TRWALE zmienia genom biorcy.

Jak można sobie wyobrazić, stwarza to możliwość wprowadzenia wielu różnych genów do organizmu człowieka. Próbują wymyślić „nowych ludzi”.

To tak zwane świadectwa odporności, o których teraz mówi Fauci? Będą wydawane osobom, które uzyskają pozytywny wynik w nowych testach przeciwciał przeciwko covid-19 – co jest interesującą zmianą, ponieważ od 1984 r. pozytywne wyniki testów są na ogół traktowane jako „zakażone”. Dlaczego ta zmiana?

Ponieważ istnieje potrzeba tych certyfikatów odporności – jako INTRO, aby uzależnić populację od IDEI.

Jeśli i kiedy nadejdzie szczepionka covid, certyfikaty zostaną użyte do oznaczenia odporności dla wszystkich, którzy ją przyjmą.

Funkcjonowałoby to jako licencja. Twój paszport do Nowego Wspaniałego Świata. Jesteś „odporny”, więc możesz wyjść z trybu strachu. I krążyć, podróżować i wchodzić do szkół…

W przypadku szczepionek DNA, odniesieniem jest New York Times, 15 marca 2015 r., „Ochrona bez szczepionki”. Opisuje granice badań. Oto kluczowe cytaty, które ilustrują użycie syntetycznych genów do „ochrony przed chorobami”, zmieniając jednocześnie strukturę genetyczną człowieka. To nie jest science fiction: 

„Dostarczając syntetyczne geny do mięśni [eksperymentalnych] małp, naukowcy zasadniczo przeprojektowują zwierzęta tak, aby były odporne na choroby”.

“‘The sky’s the limit‘- powiedział Michael Farzan, immunolog w Scripps i główny autor nowych badań.”

„Pierwsza próba na ludziach oparta na tej strategii – zwana immunoprofilaktyką przez transfer genów lub I.G.T. – jest w toku i planowanych jest kilka nowych”. [To było pięć lat temu.]

„IGT całkowicie różni się od tradycyjnych szczepień. Zamiast tego jest formą terapii genowej. Naukowcy izolują geny, które wytwarzają silne przeciwciała przeciwko niektórym chorobom, a następnie syntetyzują ich sztuczne wersje. Geny są umieszczane w wirusach i wstrzykiwane do ludzkiej tkanki, zwykle mięśni.”

Oto puenta: „Wirusy atakują ludzkie komórki swoimi ładunkami DNA, a syntetyczny gen jest włączany do własnego DNA biorcy. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, nowe geny instruują komórki, aby rozpoczęły produkcję silnych przeciwciał”.

Przeczytaj to jeszcze raz: „syntetyczny gen jest włączony do własnego DNA odbiorcy”. 

Artykuł NYTimes zwraca się do dra Davida Baltimore o opinię:

„Mimo to dr Baltimore mówi, że przewiduje, że niektórzy ludzie mogą obawiać się strategii szczepień, która oznacza zmianę ich własnego DNA, nawet jeśli zapobiega to potencjalnie śmiertelnej chorobie”.

Tak, niektórzy ludzie mogą być nieufni. Jeśli mają dwie lub trzy działające komórki mózgowe.

To genetyczna ruletka z naładowaną bronią.

Dalsze konsekwencje są jasne. Szczepionki mogą być używane jako przykrywka dla zastrzyków z jakichkolwiek genów, których rzeczywisty cel jest niezapowiedziany.

Mistrzowie szczepionek mają problem. Wiedzą, że ich technologia genetyczna jest daleka od doskonałości. Plany przeprojektowania rasy ludzkiej nie są proste jak raz, dwa, trzy.

Weźmy na przykład pod uwagę najnowsze i najlepsze narzędzie genetyczne o nazwie CRISPR.

Oto tło, które opisałem rok temu.

Nowa edycja genów CRISPR: ekstremalne niebezpieczeństwa

Technologynetworks.com (26.06.2017): „Edycja genów CRISPR szturmem zdobywa badania biomedyczne. Zapewniając najlepszy zestaw narzędzi do manipulacji genetycznej, badanych i opracowywanych jest obecnie wiele nowych zastosowań tej technologii. Systemy CRISPR już teraz dostarczają doskonałe genetyczne modele dla podstawowych badań nad chorobami, badań przesiewowych leków i rozwoju terapii, szybkiej diagnostyki, edycji in vivo i korygowania chorób dziedzicznych, a teraz pierwsze badania kliniczne CRISPR na ludziach”.

Hurra! Niech żyje!

Nazywa się CRISPR, znacznie szybsza, dokładniejsza i tańsza technika edycji genów. Badacze są w niej zakochani. Możesz znaleźć setki artykułów i opracowań pochwalających tę innowację.

Jednak na phys.org mamy to, ekhem, ostrzeżenie (29.05.2017): „… nowe badanie opublikowane w Nature Methods wykazało, że technologia edycji genów może wprowadzić setki niezamierzonych mutacji do genomu.” 

„W nowym badaniu naukowcy zsekwencjonowali cały genom myszy, które przeszły edycję genu CRISPR w poprzednim badaniu zespołu i szukali wszystkich mutacji, w tym tych, które zmieniły tylko jeden nukleotyd”.

„Naukowcy ustalili, że CRISPR z powodzeniem skorygował gen powodujący ślepotę, ale Kellie Schaefer, doktorantka w laboratorium dr med. Vinita Mahajana, profesora okulistyki na Uniwersytecie Stanforda i współautorka badania, stwierdziła że genomy dwóch niezależnych biorców terapii genowej [myszy] WYTRZYMAŁY PONAD 1500 MUTACJI POJEDYNCZEGO NUKLEOTYDU I PONAD 100 WIĘKSZYCH GENETYCZNYCH DELECJI I INSERCJI. Żadna z tych mutacji DNA nie została przewidziana przez algorytmy komputerowe, które są szeroko stosowane przez naukowców do szukania efektów niecelowych ”. (podkreślenie autora)

„Naukowcom, którzy nie używają sekwencjonowania całego genomu w celu wykrycia efektów poza celem, może brakować potencjalnie ważnych mutacji” – mówi dr Tsang. „Nawet pojedyncza zmiana nukleotydu może mieć ogromny wpływ”. 

Ruletka genetyczna żyje i ma się dobrze.

Zakręć kołem, zobacz, jakie wypadną liczby. Dobre efekty, złe efekty, kto wie? Śmiało! Nie wstydź się i wykorzystaj swoją szansę.

Oczywiście badacze, którzy przyznają się do tych ogromnych problemów, pozostają optymistami. Nie mogą się doczekać „udoskonalenia metody”. To przykrywka dla: „naprawdę nie wiemy, co teraz robimy”.

Niestety, często nauka działa w ten sposób. Uruchom nową technologię i przymknij oko na konsekwencje. Na przykład umieść rtęć, niszczycielską neurotoksynę, w szczepionkach. Jakie szkody mogą wyniknąć – oprócz zniszczenia mózgów dzieci.

Oto bardziej wybuchowy PR, znany również jako metoda prób i błędów: „Co tydzień pojawiają się komunikaty prasowe i aktualizacje dotyczące nowych osiągnięć [w CRISPR] i odkryć możliwych dzięki tej technologii; teraz pojawiają się pierwsze dowody na to, że CRISPR -Cas9 może zapewnić lekarstwa na poważne choroby, w tym raka i niszczące ludzkie wirusy, takie jak HIV-1. (technologynetworks.com) 

Pociąg już ruszył.

I na wypadek, gdybyś uważał, że tylko najbardziej ostrożne i kompetentne czołowe tuzy społeczności badaczy genetycznych mogłyby zbliżyć się choćby na milę od CRISPR, oto więcej informacji z technologynetworks.com:

„Systemy, narzędzia i podstawowa metodologia CRISPR-Cas9 są łatwo dostępne jako gotowe do użycia zestawy narzędzi, które każdy, kto ma przestrzeń laboratoryjną i pomysł, może odebrać i rozpocząć z nimi pracę… W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie, firmy takie jak Desktop Genetics opracowały oprogramowanie o otwartym dostępie w celu przyspieszenia eksperymentów i analiz CRISPR”.

Dobrze wiedzieć. „Każdy, kto ma miejsce w laboratorium i ma pomysł”, może wskoczyć na pokład i się tym zająć.

Wykonaj samemu krzyżowanie tych brzemiennych fraz, „Co może pójść nie tak” i „Nie ma tu nic do oglądania, przejdź dalej” i podsumowałeś sytuację.

„Mówią, że wyleczyli moją anemię, ale teraz zmieniam kolor na zielony i fioletowy i czuję się coraz gorzej”.

Jeśli to wszystko nie wystarczy, aby dostrzec niebezpieczeństwa CRISPR, rozważ to stwierdzenie o inżynierii ludzkich komórek odpornościowych (limfocytów T) w „bezpieczniejszy” sposób. Ze statnews.com (23 czerwca 2013):

„Eksperyment zmieniłby limfocyty T układu odpornościowego dopiero po ich usunięciu z organizmu pacjenta. To daje naukowcom szansę na przebadanie komórek CRISPR, aby upewnić się, że tylko trzy zamierzone geny, wszystkie zaangażowane w sprawianie, że komórki T znajdują i niszczą komórki nowotworowe – ulegają zmianie. Jednak po podaniu tych komórek T pacjentowi w celu zwalczania czerniaka, mięsaka lub szpiczaka, system CRISPR może kontynuować edycję DNA, a śledzenie takich zmian przypomina śledzenie niedźwiedzia polarnego podczas burzy śnieżnej ”.

Niezbyt pocieszające. Po uruchomieniu, nawet w najbardziej chronionych i ograniczonych warunkach, CRISPR może dalej działać, mieszając geny w nieznany sposób.

Więc… jeśli chodzi o szczepionki DNA, czyli terapię genową, plan precyzyjnego przeprojektowania ludzi może łatwo popaść w niekontrolowany chaos.

Wiedzą o tym kontrolerzy i elitarni fundatorzy szczepionki.

Co robić? 

Ponieważ światowa populacja jest dla nich świnkami morskimi, być może zaczęliby od minimum. Wprowadziliby najmniejszą możliwą zmianę genów, cofnęli się i zobaczyli, co się stanie. Wypróbowaliby gen, co normalnie – miejmy nadzieję – nie dałoby prawie nic. Następnie spróbowaliby określić wyniki.

Patrząc z jednego punktu widzenia, cała fałszywa epidemia jest przygotowaniem pod szczepionkę i obowiązkowe szczepienia.

Pisałem o specjalnym zwolnieniu z odpowiedzialności wydanym niedawno przez Departament Zdrowia i Opieki Społecznej Stanów Zjednoczonych. Zasadniczo nie można pozwać kogokolwiek związanego ze strategiami farmaceutycznymi podejmowanymi „przeciwko koronawirusowi”, niezależnie od „negatywnych skutków” leków lub szczepionek.

Sprzeciwianie się obowiązkowym szczepieniom – wszystkim szczepieniom – jest ważniejsze niż kiedykolwiek.

Marcin Hagmajer: Nowa normalność to psychologiczna wojna psychopatów i degenratów przeciwko ludziom

https://www.youtube.com/watch?v=DE8CL9x7pas

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Skomentuj