Czy istniejemy wewnątrz pola informacyjnego w 12-wymiarowym Wszechświecie?

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Nieżyjący już niemiecki fizyk Burkhard Heim, w tajemnicy przed środowiskiem akademickim opracował rewolucyjną teorię unifikującą wszystkie znane prawa fizyki. Wnioski wypływające z jego koncepcji mogą na zawsze zmienić świat, który znamy.

Burkhard Heim opierając się na wynikach swoich dowodów doszedł do wniosku, że Wszechświat ma 12 wymiarów, a w jego wnętrzu istnieje obejmujące wszystkich i wszystko Pole Informacyjne. Zawiera ono w sobie wzory informacyjne wszystkich procesów fizycznych i mentalnych. Każde nasze działanie, każda myśl oraz każda emocja są zapisane w tym polu. Informacje te stanowią formę niezniszczalnej, wiecznej energii, która po opracowaniu odpowiednich narzędzi, będzie w każdej chwili dostępna dla każdego.

 

W polu zawarte są również informacje pochodzące ze wszystkich systemów kierujących się jakąkolwiek formą świadomości oraz inteligencji. Są tam więc wiedza, doświadczenia i odczucia  zwierząt, roślin, a także wszelkich innych organizmów żywych czy też form świadomej samoorganizacji. To swoista kronika życia całego Wszechświata. Starożytni jogini wiedzieli o jej istnieniu. Nazywali ją Kroniką Akaszy.

 
Teoria Heima prowadzi do połączenia teorii względności z mechaniką kwantową i ma na celu ujednolicenie fizyki. Heim wykorzystując bardzo hermetyczną i awangardową matematykę opracował model wszechświata wielowymiarowego, w którym czas i odległość nie odgrywają znaczącej roli. Postulował istnienie złożonych struktur energii nazywanych przez niego metropleksami.  To one umożliwiają swobodną wymianę informacji między poszczególnymi wymiarami. Obliczenia Heima w sposób logiczny tłumaczą sposób zachodzenia komunikacji z innymi światami.

 

Naukowiec ten wyrażał obawy, iż jego wiedza zostanie wykorzystana w niewłaściwy sposób. Prace nad praktycznymi efektami badań niemieckiego uczonego powoli wychodzą na światło dzienne. Konsekwencje ewentualnego odkrycia metody wglądu w kosmiczne pole informacyjne pod żadnym pozorem nie może zostać utajniona. Nauka nie ma żadnego właściciela i powinna być na równi dostępna dla wszystkich. Zwłaszcza jeśli dzięki niej stanie się możliwe poznanie odpowiedzi na pytania: Kim jesteśmy? Skąd pochodzimy? Dokąd idziemy?

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Skomentuj