Czy Jezus ukazał się podczas pożaru katedry Notre Dame?

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

Niektórzy świadkowie niedawnego pożaru katedry Notre Dame zwrócili uwagę, że w płomieniach dostrzegli postać Jezusa. Fascynujące zdjęcie, mogące potwierdzać objawienie się Chrystusa, zostało rozpowszechnione w mediach społecznościowych.

Kiedy w zeszłym tygodniu świat obiegła informacja o pożarze katedry Notre Dame, miliony ludzi zjednoczyły się w wyrażaniu swojego smutku i składania Francuzom kondolencji. Podczas gdy strażacy próbowali ratować budynek przed całkowitym zniszczeniem, kilku świadków zauważyło, że w szalejących płomieniach ukazało się oblicze samego Jezusa Chrystusa. Jedna z kobiet zdała relację na łamach szkockiego Daily Record:

Kiedy spojrzałam na to zdjęcie zeszłej nocy, byłam naprawdę zdumiona tym, co zobaczyłam. Na fotografii wyraźnie widać sylwetkę Jezusa. Naprawdę widzę klarowny obraz.

Pomimo iż na zdjęciu wyraźnie widać kształty postaci w płomieniach, eksperci zwrócili uwagę, że możemy mieć do czynienia ze zjawiskiem pareidolii, a więc tendencji ludzkiego mózgu do dostrzegania znanych nam kształtów w przypadkowych i abstrakcyjnych wzorach.

Niektórzy uważają jednak, że mogła to być wiadomość od Boga, która miała uspokoić ludzi. W takich sytuacjach ostateczne znaczenie obrazu zależy zawsze od punktu widzenia i przekonań obserwatora.

 

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Homo sapiens

Szanowni państwo, od momentu

Szanowni państwo, od momentu publikacji artykułu i filmu o tajnych bractwach dwóch trójkątów i wysadzenia Wież WTC oraz Szatańskiej Grupie z Sant Gallen portal Argonauta.pl ma problemy, co chwila jesteśmy wyłączani ! Wygląda na to że moce piekielne satanistów 10666 zostały uruchomione ! Do tego dziś zaatakowano telewizję WRealu24, te same środowiska są wściekłe, że ujawnia się wielką grabież 447 ! Polacy dowiadują się o prawdziwych okupantach i mocach Abaddona, które są do tego stosowane, a to nie na rękę Dwóm Trójkątom !

Wielkie zwiedzenia organizacji Dwóch Trójkątów - Musimy się obronić przed iluminatami

https://youtu.be/fJvCCd5sS9Q

Szatański Klub z Sant Gallen oraz tajne grupy uderzeniowe SS-Lucyfera w Polsce

https://youtu.be/UywTlIZx-5Q

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika DJDKGRKS...

To...2005 i... Wcześniej,

To...2005 i... Wcześniej, później jak i zawsze było mi Wiadomo Notre-Dame także i w tym roku na terenie gminy dokładnie na odwrót od razu paliły się w grupie te same co mnie czeka na was... znajduje się w tym temacie.

Portret użytkownika scatognostycyzm ka ka ka ka

zamiast pisać te bzdury o

zamiast pisać te bzdury o postaci jezusa w płomieniach, której tam nie ma lepiej zróbcie artykuł o tym ,ze zawalenie sie tej katedry jest ewidentnie pokazane w animowanym filmiku I PET GOAT sprzed lat, identycznie na nim zawala sie iglica kościoła jak również nad drzwiami jest postać gargulca, który jest identyczny z rzeźbami gargulców  na elewacji Notre Dame, wiec to na pewno o ta katedre chodziło, czemu innemedium o tym milczy to 10x wieksza sensacja niż kolejne bzdury o teslach i czupakabrach mordujacych kury w amazoni.

Portret użytkownika mordulec

Ludzka ciemnota nigdy nie

Ludzka ciemnota nigdy nie zawodzi i dostarcza zabawy oraz powodów do śmiechu Smile Akurat jezus nie miał co robić, tylko z nudów objawił się barankom w płomieniach masońskiej czy tam jezuickiej katedry, no co za trol Biggrin 

Strony

Skomentuj