Czy kamera przemysłowa zarejestrowała lądowanie UFO?

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

Materiał opublikowany w serwisie YouTube przedstawia tajemniczy incydent, który zdaniem niektórych użytkowników mógł być lądowaniem niezidentyfikowanego obiektu latającego.

Interesujący film pojawił się dwa tygodnie temu w serwisie YouTube i otrzymał dość oryginalny tytuł: Statek UFO z kosmitami na pokładzie rozbił się na stosie piasku na moim podjeździe. Pomijając ten dość surrealistyczny i groteskowy opis, o pochodzeniu nagrania wiadomo tylko tyle, że materiał rzekomo nakręcono w brytyjskim mieście Doncaster.

Na filmie widać jasny, jarzący się obiekt, schodzący coraz niżej i ostatecznie ladujący na podjeździe domu. Następnie obiekt przebywa w tym miejscu i migocze przez około dziesięć sekund, zanim scena się urywa, nie dając nam odpowiedzi o zakończeniu zdarzenia. Dzięki sensacyjnemu tytułowi oraz interesującej zawartości film szybko zwrócił uwagę wielu użytkowników YouTube'a, specjalizujących się w zjawiskach nadprzyrodzonych.

 

Znaczna część internautów sceptycznie nastawionych do nagrania, zwróciła uwagę, że obiekt lądujący na podjeździe nie jest "statkiem UFO z obcymi na pokładzie", lecz lampionem lub dronem, który spadł, a następnie się zapalił, co potwierdzałoby widoczne na filmie migotanie. Jakie jest wasze zdanie na temat zjawiska? Dajcie znać w komentarzach.

 

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika docent

Na 200% ściemka! Myślałem, że

Na 200% ściemka! Myślałem, że będzie to nagranie bezpośrednie z kamery przemysłowej a tu widać osobę, która nagrywa to telefonem. Ta osoba nie ma co robić w pracy i nagrywa przez cały czas będąc w pracy! A obiekt to silnie oświetlony dron! Siadać na filmie jak przy lądowaniu jest niestabilny i hibocze się na boki.
Siema!!!

Skomentuj