Czy koronawirus doprowadzi do wybuchu Wojny Głodowej ?

Kategorie: 

Źródło: popotopie.blogspot.com

Nie ma najmniejszej wątpliwości, że zaraza koronawirusa to zaawansowana broń biologiczna. W audycji z dnia 19 marca 2020, pt.: "Czy wykorzystają koronawirusa do zaprowadzenia królestwa Antychrysta ?", wybitny pastor Tom Horn oraz badacz starożytności Steve Quayle rozmawiali o długoletnich przygotowaniach elity NWO do wydarzenia jakie ma obecnie miejsce na Ziemi, w związku z pandemią COVID. Zresztą wystarczy poszperać w sieci, by dowiedzieć się o doświadczeniach i badaniach elity nad nowymi rodzajami "szczepionek", w których podstawą są nierozpoznane i zaprojektowane wirusy, wykorzystywane również, albo przede wszystkim, do techniki modyfikacji DNA Crispr Cas9.

("Bill Gates mówi wprost, że nowoczesne szczepionki i rozwój medycyny oraz aborcja mają służyć OBNIŻENIU wielkości populacji ludzkiej o 10 do 15 procent" - akurat tyle, co przewidywania skuteczności koronawirusa) Naszym zdaniem obecna sytuacja to wynik prac globalnej elity, która chce zrealizować określony plan, wynikający z ich wiary w to co zapisali starożytni biblijni prorocy. Sytuacja jest cały czas w ruchu, nieprzewidywalna - więc wszystkie scenariusze należy brać pod uwagę. Prawdopodobnie w Europie i w USA, za jakiś czas, nastąpią rozruchy społeczne spowodowane brakiem żywności.

Zresztą to już ma miejsce, media donoszą, że policja i wojsko ochraniają sklepy spożywcze we Włoszech i w Hiszpanii, powstają bojówki wygłodniałych ludzi, są zdesperowani i gotowi na wszystko (patrz tekst pt.: "Dramat w południowych Włoszech: plaga napaści i kradzieży. Policja ochrania sklepy i apteki"). Dlatego polski rząd powinien zapewnić w pierwszej kolejności żywność swoim obywatelom, a potem, ewentualnie, państwom sąsiednim. Zadziwiające, i nie jest to przypadek, ale już od jakiegoś czasu w pośpiechu buduje się fabryki sztucznego "mięsa" !

Dziennikarze przeprowadzili w tym temacie śledztwo, a dokładniej drogę finansowania wynalazku "miesiwa GMO". Tak dotarli do Fundacji filantropów: "Open Philanthropy Project". Rynek "trupiego mięsa GMO" wyceniany jest obecnie na giełdzie na około 7 miliardów dolarów. Wśród jego akcjonariuszy jest Bill Gates, Evan Williams (współzałożyciel Twittera), czy aktor Leonardo DiCaprio. Zbliżamy się do globalnej sytuacji, w której miliardy ludzi pozostaną bez jedzenia. Czy jest to zbieg okoliczności ?

W obecnej sytuacji sklepy spożywcze powinny mieć priorytet w zaopatrzeniu w towar, a rolnicy wszelkie możliwe ulgi produkcyjne. Gdyby sytuacja jeszcze bardziej się zaogniła, co nie jest wykluczone, może dojść do czegoś poważniejszego, niż tylko lokalne zamieszki. Kilka lat temu jasnowidz Jackowski przewidywał w Europie jakieś wielkie ruchy "jednostek", specjalnych grup "szturmowych", przemieszczały się szybko przez całą Europę wzdłuż i w szerz. Nie pamiętam, które to było widzenie, ale można je z pewnością odszukać.

Zgodnie z zaistniałą sytuacją, w temacie ukrytych działań Lucyfera i jego pomocników przypominamy co Maryja Dziewica przekazała w Kerizinen (Bretanii) - Francja, rok 1938 Matka Boska wielokrotnie ukazuje się Jeanne-Louise Ramonct (1910- 1965), mieszkającej w małej wiosce bretońskiej i wypasającej tam swoje krowy. Pod koniec lata, gdy z robótką na drutach siedziała na stoku, ujrzała nagle świetlną kulę, a następnie w tym świetle - Maryję. Uczuła, że jakaś nieznana siła rzuca ją na kolana. Stała się posłusznym narzędziem Maryi, która przekazała jej przesłania o wielkiej głębi i mistyczne doznania o niebiańskiej jasności. W objawieniu z 7 października 1961 roku Maryja mówi:

„Przybywam na ziemię nie tylko po to, by sprawiać cuda, lecz aby sprowadzić łaskę nawrócenia, zdrowia i pokoju. Ludzie nie wiedzą już, co robić. Mimo iż tęsknią za pokojem, jednak nie znajdują drogi, ponieważ szukają jej w oddaleniu od Tego, który sam nazwał się Drogą. Dzisiejsze czasy są poważne i bolesne. Potężne chmury gromadzą się na horyzoncie i wszędzie zrywają się burze, ponieważ dla ocalenia ludzie nie chcą przyjąć tych środków, które Bóg daje im przeze mnie. Jednak przede wszystkim trwa na świecie walka, o której wiele osób nic nie wie. Jest to walka duchowa, gorsza niż wszystkie inne. Rozpoczął się przerażający szturm szatana przeciwko Kościołowi i przeciwko wszystkiemu, co nosi nazwę ,,chrześcijańskie". 

Ogarnie on świat będący ofiarą szatańskiego opętania. Najszlachetniejsze dążenie do wolności, sprawiedliwości i braterstwa powstające wciąż z zaczynu chrześcijaństwa - które zdaje się jak nowa wiosna przenikać w nowy, pełen nadziei świat - niszczone jest przez ducha zła, gmatwane, aby w końcu wyrodzić się w wojnę, zniewolenie i zhańbienie. Ponieważ dzisiaj na świecie istnieje także dążenie do dobra, duch zła wziął się do dzieła. Usiłuje on wpłynąć na dobro i skierować je w złym kierunku. Wobec tego niebezpieczeństwa jestem i pozostanę Królową Świętego Różańca, zwyciężczynią we wszystkich wielkich bitwach chrześcijaństwa. Nigdy nie będziecie mnie wzywać nadaremnie. Czy uwierzycie mi wreszcie, że mój powrót na ziemię jest zrządzony przez Boga, by przezwyciężyć ten duchowy upadek i aby przygotować drogę dla Ducha Świętego? Duch Święty odniesie zwycięstwo nad duchem zła."

Tom Horn & Steve Quayle: Will Coronavirus Be Used to Establish Antichrist’s Final Kingdom? 3/19/20

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (4 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Jaroslaw

Jako uduchowieni Polacy

Jako uduchowieni Polacy chrześcijanie powinniśmy zgodnie z nauką Króla Jezusa Chrystusa
zaprzestac bałwochwalczego kultu królowej nieba bedącego przekleństwem dla Polski.

Drugie przykazanie dekalogu zabrania klękania przed obrazami :
"Nie czyń sobie obrazu rytego, ani żadnego podobieństwa rzeczy tych, które są na niebie (...)
Nie będziesz się im kłaniał i nie będziesz im służył," Ks wyj 20:4 BG

"Miasta i narody, które poświęcają się czy poddają innym istotom niż Pan Jezus, pogrążają się w duchowej ciemności, ponieważ cześć oddawana każdej innej istocie poza

Bogiem jest pokłonem wobec Szatana. Rezultatem jest ruina, często nie tylko duchowa, ale i ekonomiczna. Polska wydaje się niefortunną ofiarą tej strategii.
 Prorok Jeremiasz powiedział ludziom, którzy czcili Królową Niebios, utrzymując przy tym, że nie przeszkadza im to wciąż wierzyć w prawdziwego Boga:
"Pan nie mógł już znieść niegodziwości waszych postępków ani ohydnych czynów, jakie popełniliście. Dlatego kraj wasz został obrócony w pustkowie, stał się przedmiotem

klątwy." (Jer. 44:22-23).
Zastanawia fakt, że największa dekadencja przypada na czas, gdy król polski Jan II Kazimierz (1648-68) ogłosił Królowę Niebios "Królową Polski". Historyk katolicki

Malachi Martin napisał, że zawarty z nią pakt "nigdy nie został odwołany, ani odrzucony przez naród polski, rząd polski, katolicki czy komunistyczny, od 1655 roku."

Odtąd, na Polskę spadły trzy rozbiory, przetoczyły się przez nią dwie światowe wojny, dotknęły ją nazistowskie zbrodnie, stalinowskie czystki i inne plagi.

Przestępowanie przykazań, w tym II przykazania biblijnego Dekalogu, które zakazuje oddawania czci stworzeniu (Wj. 20:4-5) otwiera przed królestwem ciemności dodatkowe

możliwości ściągania nieszczęść i zaślepiania ludzi na Ewangelię. "

Demon zwany królową niebios:
http://eliasz.dekalog.pl/goscie/palla/krolowa.htm

Kult królowej niebios, przekleństwo nad Polską – pastor Andrzej Cyrikas
https://www.youtube.com/watch?v=lyf1BUxt5h4
Maria - czy zawsze dziewica?
https://www.facebook.com/notes/krzyjahu/maria-czy-zawsze-dziewica/820216534825281/
Tożsamość Królowej Niebios:
http://www.zbawienie.com/krolowa-niebios.htm
http://www.proroctwa.com/krolowa-niebios.htm

Pierwsi chrześcijanie nie odmawiali różańca a Pan Jezus zakazał czcych, pustych  powtórzeń jakie sa wypowiadane w różańcu:

"A modląc się, nie używajcie pustych powtórzeń jak ci, którzy są z narodów; bowiem oni mniemają, że zostaną wysłuchani z powodu swego wielomówstwa." Mat 6:7 NBG

Kto wymyślił różaniec?:
https://www.facebook.com/notes/krzyjahu/r%C3%B3%C5%BCaniec-pochodzenie/820147871498814/

Czy Maria matka Pana Jezusa ma swoje czarne oblicze w częstochowie?

Prezydent modlił się na Jasnej Górze przed obliczem Matki Bożej o oddalenie szalejącej pandemii koronawirusa :
https://czestochowa.wyborcza.pl/czestochowa/7,48725,25824044,prezydent-andrzej-duda-odwiedzil-jasna-gore.html
Czy modlitwa do  "obrazu królowej nieba" oddali epidemie i czy "królowa niebios" da zwicięstwo prezydentowi w wyborach?
 Sami zobaczycie.
Czy zawierzenie przez premiera Morawieckiego całego kraju "Czernej Madonnie" przyniesie Polsce bogactwo i uchroni przed krysysem i masowymi protestami zaraz po

ogłoszeniu końca pandemi?

Sami zobaczycie.

"Jasna Góro, Czarna Madonno, miej w opiece naród cały, który żyje dla Twej chwały" - mówił na pielgrzymce Radia Maryja Morawiecki. "

https://oko.press/morawiecki-zawierza-kraj-czarnej-madonnie-i-rydzykowi-bo-wrogowie-robia-podkop-jak-pod-jasna-gora/

Jakie będą  błogosławieństwa "królowej niebios - czarnej madonny" po wybraniu drugiego wariantu zamiast trzeciego:

" Ale nie zwykły kryzys gospodarczy, lecz potężny krach, który zabiera ludziom dachy nad głową, bezpieczeństwo i pewność tego, że jutro będą mieli co jeść.Samcik akcentuje, że wiele osób uważa, iż - tu cytat - "suma cierpień tych, którzy zapłacą za kryzys utratą pracy lub majątku (a niektórzy może i życia) może być większa, niż 'uzysk' z uratowania dużo mniejszej liczby ludzi przed śmiercią". (...)  dlaczego całe rodziny mają tracić wielopokoleniowe dziedzictwo, by ratować innych? Oczywiście da się zadekretować solidarność społeczną, ale nie ma się co dziwić, że u tych, którzy przeżyją, lecz stracą wszystko, narodzi się gniew. To oni będą zadawać na ulicach i przy urnach pytania o moralny wydźwięk tej sytuacji"
Prognoza dotycząca zgonów i strat finansowych w Polsce:
https://www.fakt.pl/pieniadze/biznes/dziennikarz-maciej-samcik-o-scenariuszach-rozwoju-epidemii-i-krachu-gospodarczym/sbr2bwq

Pierwsze protesty w czasie epidemi:
wpisz w google #niepłacę

Portret użytkownika Homo sapiens

Jako uduchowienie Polacy

Jako uduchowieni Polacy chrześcijanie powinniśmy prowadzić zaawansowaną medytację, zgodnie z nauką Króla Jezusa Chrystusa Logosu, to nam pozwoli pokonać pomocników lucyfera jak i własne opętanie, słabości. Do zaawansowanej medytacji należą modlitwy katolickie, ta do Boga Ojca: Ojcze Nasz, ale i modlitwa różańcowa Maryjna.

– Sytuacja, przed którą stajemy, jest bezprecedensowa. Rozpoczyna się kryzys o charakterze globalnym, który przeora całą gospodarkę światową, europejską i polską. Stoimy wobec wyzwań, przed którymi nasi poprzednicy nie stawali – powiedział premier Morawiecki w trakcie senackiej debaty poświęconej tak zwanej tarczy antykryzysowej. – Ten kryzys, który się zbliża, ma charakter specyficzny. (…) On nie dotyczy strony tylko podażowej bądź popytowej. Często ekonomiści określają to albo jako asymetryczny szok popytowy, albo kryzys surowcowy, albo kryzys finansów publicznych jak w 2011 i 2012 roku, albo kryzys sektora finansowego jak w 2007-2008 – mówił szef rządu.Premier wyjaśniał, na czym jego zdaniem, polega dolegliwość czekającego nas poważnego problemu. – W niespodziewany dla kogokolwiek sposób dotknął bardzo głęboko samej tkanki gospodarczej; dotyczy zarówno przedsiębiorców jak i obywateli, samorządów, budżetów państw i organizacji międzynarodowych, wszystkich w jednakowym stopniu – podkreślał.Premier przytoczył prognozy odnoszące się do gospodarki niemieckiej, w znacznej mierze powiązanej z naszą. Ma ją dotknąć recesja na poziomie 5 – 10 procent PKB. To sytuacja bezprecedensowa w okresie powojennym.Brak też dobrych wiadomości dla Stanów Zjednoczonych. W II kwartale obecnego roku recesja ma wynieść od -14 do -18 procent. Mateusz Morawiecki nazwał ją „nieporównywalną z czymkolwiek od 1929 i 1930 roku”.

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Skomentuj