Czy krew Rh-ujemna to nasze pozaziemskie dziedzictwo?

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Wiele starożytnych tekstów twierdzi, że ludzkość jest wynikiem mutacji genetycznej, którą inteligentne istoty z kosmosu stworzyły z prehistorycznymi ludźmi. Badacz starożytnego Sumeru, Zachariasz Sitchin, który miał ogromny wpływ na teorie starożytnych astronautów, uważa, że ​​zaawansowana rasa inteligentnych istot przybyła na Ziemię 450 000 lat temu w epoce neandertalczyków i przy pomocy inżynierii genetycznej stworzyła współczesnego człowieka. Co więcej, inną teorią, która mogłaby poprzeć twierdzenia Sitchina, jest tajemnica krwi Rh-ujemnej, która łączy ludzi z obcym pochodzeniem.

 

Gdyby ludzkość pochodziła od tego samego afrykańskiego przodka, krew wszystkich ludzi byłaby kompatybilna, ale tak nie jest. Skąd się wzięli ludzie Rh-ujemni? Dlaczego matka Rh-ujemna nosząca dziecko Rh-dodatnie próbuje odrzucić swoje potomstwo? Czy to możliwe, że ludzkość nie jest pojedynczą rasą, ale gatunkiem hybrydowym.

 

Populacja o najwyższym zagęszczeniu grupy krwi Rh-ujemnej znajduje się między granicą Hiszpanii i Francji w paśmie górskim Pirenejów. Ludzie zamieszkujący ten odizolowany region są znani jako Baskowie i od dawna wprawiają w zakłopotanie antropologów i historyków. Język używany przez część tego terytorium nie jest spokrewniony z żadnym innym w tej części świata. Aż 35% Basków ma grupę krwi Rh-ujemną, która jest najmniej podatna na mutacje lub interakcje z innymi grupami krwi.

 

Istnieje 8 najczęstszych grup krwi (A+, A-, B+, B-, O+, O-, AB+, AB-); Klasyfikacja opiera się na białkach znajdujących się na powierzchni komórek, które są przeznaczone głównie do prowadzenia wojny z bakteriami i wirusami w organizmie człowieka. Około 85% ludzi na świecie jest Rh-dodatnich i nie ma problemu z uzyskaniem krwi od dawców dodatnich lub ujemnych.

 

Kwestia, czy krew Rh-ujemna jest mutacją, czy nie, jest przedmiotem kontrowersji wśród badaczy. Jeśli to mutacja, to dlaczego ludzie z krwią Rh-ujemną są znani z posiadania dodatkowych kręgów? To, podobnie jak grupa krwi, jest naukowo wyjaśnione jako mutacja. Jednak zgodnie z nowoczesnym sekwencjonowaniem DNA udowodniono, że ludzkość to nie tylko jedna rasa wywodząca się od jednego przodka w Afryce, ale gatunek zhybrydyzowany, za którym kryje się znacznie bardziej tajemnicza prawda.

Faktem jest, że jeśli matka jest Rh-ujemna, jej układ odpornościowy postrzega Rh-dodatnie komórki płodu jako obcą substancję. Ciało matki wytwarza przeciwciała przeciwko komórkom krwi płodu. Te przeciwciała mogą przenikać przez łożysko z powrotem do rozwijającego się dziecka. Niszczą krążące krwinki czerwone dziecka. Sugeruje to, że gdzieś u naszych przodków Rh-ujemne i Rh-dodatnie są postrzegane jako głęboko różne.

 

Rh-ujemny rezus jest bardzo rzadki. Nie był rozpowszechniany na całym świecie aż do początku kolonizacji w XV wieku. Rh-ujemny nie istniał w obu Amerykach, Afryce Południowej i Azji. Był tylko w Europie. Według naukowców współczesny człowiek pochodzi z Afryki co najmniej 250 000 do 300 000 lat temu. Wszystkie z nich są Rh-dodatnie. Nie mają ani jednego czynnika Rh ujemnego, więc skąd się to wzięło?

 

Zwolennicy teorii starożytnych kosmitów zakładają, że ​​przed nami na Ziemi istniały wysoko rozwinięte cywilizacje, które zostały zniszczone przez jakąś wielką globalną katastrofę, jak tajemniczo mówi nam historia. Czy grupa krwi Rh-ujemna może być dowodem na bardzo odmienną przedludzką ewolucję niż ta, w którą każą nam wierzyć podręczniki historii? Czy może służyć jako niepodważalny dowód pozaziemskiej interwencji w odległej przeszłości? Ale jeśli tak, to czy eksperymenty z czującymi hominidami się skończyły, czy nadal trwają?

 

Rzeczywiście, to wśród Basków z Francji i Hiszpanii znajdujemy dziwną przewagę jednej ludzkiej grupy krwi, znanej jako Rh-ujemna. Użycie Rh oznacza tutaj „rezus”, ponieważ pochodzenie grupy krwi zostało określone na podstawie wspólnego czynnika, który jest wspólny dla ludzi i małp rezus. Najczęstszą manifestacją krwi Rh u ludzi jest krew Rh dodatnia. Studiując wspólne czynniki występujące między grupami krwi, na przykład u ludzi i małp rezus, staje się jasne, w odniesieniu do obecnej tu informacji genetycznej, że w pewnym momencie naszej starożytnej przeszłości ludzie musieli mieć wspólnego przodka z tym gatunkiem.

 

Wielu wierzy, że krew Rh ujemna jest dziedzictwem, które między innymi nasi twórcy Anunnaki pozostawili na Ziemi.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika kierowca

Coś w tym jest na rzeczy.

Coś w tym jest na rzeczy. Jestem posiadaczem grupy 0 Rh-.

I od dziecka czuję się nieswojo na tej planecie, zawsze fascynował mnie kosmos, i do tej pory nie ma dnia bym nie spojrzał w gwiazdy.

Mam własny samolot, i kiedy tylko jest okazja to latam do oporu.

Nienawidzę zimy, bo jestem zmarzluchem, najlepiej się czuję jak jest 30 stopni w cieniu.

To nie jest moja planeta i nie wiem po co tu przybyłem?

Bezustanne wojny, zawiść, chciwość, nienawiść, całkowity nonsens.

Jestem średnio wierzący, ale gdybyśmy wszyscy przestrzegali 10-ciu przykazań to mielibyśmy tu raj.  

Skomentuj