Czy krwawy Księżyc z 4 kwietnia został przewidziany w Biblii?

Kategorie: 

Źródlo: Internet

W sobotni wieczór, kiedy będzie Pascha, kolor naszego księżyca na skutek zaćmienia stanie się "krwistoczerwony". Astrologowie wierzą, że to astronomiczne zjawisko jest rodzajem znaku i kojarzą go z początkiem konfliktów geopolitycznych na świecie, a badacze Biblii wskazują na konkretne wersety wspominające takie zjawisko astronomiczne.

 

Faktem jest, że będzie to trzecie z serii czterech "krwawych" pokazów jakie wystąpią w latach 2014/2015. Zjawisko to jest niezwykle rzadkie i nazywa się tetradą. Księżyc będzie zawdzięczał swój dziwny czerwony kolor nietypowemu rozproszeniu światła. Najpierw księżyc będzie ciemny, a potem stanie się szkarłatny.

[ibimage==24360==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Eksperci przewidują, że podczas zaćmienia będzie całkowicie zasłonięty przez około 5 minut. Zaćmienie będzie można zaobserwować z terytorium Ameryki Północnej, Azji i Australii. Według NASA tak niesamowite dostosowanie jak to, którego jesteśmy świadkami wystąpiło tylko kilka razy w ciągu ostatnich dwóch tysięcy lat.

[ibimage==24364==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Pastor John Hagee - źródło: wikipedia

Amerykański pastor, John Hagee, już od dłuższego czasu ostrzega, że z tego powodu nadchodzi dziwny czas i tragiczne wydarzenia

[ibimage==24361==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Jego zdaniem coś może się zdarzyć między rocznicą śmierci Jezusa w Wielki Piątek i jego zmartwychwstaniem w niedzielę wielkanocną. Może się wtedy wydarzyć, globalne znaczące religijnie wydarzenie. Hagee uznał, że to Bóg próbuje się z nami komunikować w sposób nadprzyrodzony. Jako dowód przedstawia przede wszystkim dwa cytaty z Biblii.

"I zobaczyłem, gdy otworzył szóstą pieczęć, a oto nastąpiło wielkie trzęsienie ziemi i słońce stało się czarne jak włosiany wór, a księżyc stał się jak krew."- Apokalipsa św Jana 6:12

"Słońce obróci się w ciemność, a księżyc w krew, niż przyjdzie dzień Pański wielki a straszny" - Księga Joela 2:31

Być może to rzeczywiście nie przypadek, iż najpierw doświadczyliśmy zaćmienia Słońca, które było widoczne między innymi z Europy, a teraz czekamy na krwawy Księżyc. Przepowiadana sekwencja z Biblii rzeczywiście zostanie symbolicznie wypełniona. Możliwe też, że w najbliższych dniach dojdzie do wojny Rosji z NATO, do kórej trwają przygotowania.

[ibimage==24362==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Z kolei wspomniany amerykański duchowny uważa, że coś dramatycznego zdarzy się na Bliskim Wschodzie. I to jego zdaniem zmieni to bieg historii i wpłynie na losy całego świata. A jeśli do niczego nie dojdzie to tym lepiej - następny krwawy Ksieżyc już 28 września bieżącego roku.

 

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Alena

Nie jest już tajemnicą , że

Nie jest już tajemnicą , że jeżeli pewna ilość osób, myśli w taki sam sposób na określony temat - to swoimi myślami powodują oni z czasem ,manifestację tego zjawiska . Wystarczy ludziom podsunąć jakąś myśl , jakąś sugestię a z czasem zjawisko to nastąpi. Wszyscy jesteśmy kreatorami rzeczywistości, dlatego 'samospełniające się " przepowiedznie są manifestowane , przez nas samych . Uważajmy więc na swoje myśli , bo mogą się one zamanifestować w naszej przestrzeni życiowej .

Portret użytkownika Aliens666

Jeżeli mam sie odnieść jak

Jeżeli mam sie odnieść jak tytuł tego art. czy w Bibli przewidziano dane zaćmienie to wyjaśnię, że Biblia jako zbiór mitów nie mówi o naturalnym zaćmieniu lecz o tym że na okręgu ziemi/ Biblia Gdańska/ czyli na orbicie Ziemi pojawi się chwała Boga czyli olbrzymi obiekt który spowoduje zaćmienie księżyca i słońca a na Ziemi spowoduje tak silne trzęsienia że nigdy takich nie było od jej powstania, wszystko zostanie zniszczone.

Portret użytkownika benet

 "W sobotni wieczór, kiedy

 "W sobotni wieczór, kiedy będzie Pascha" admin, nie fajniej było napisać, w sobotni wieczór kiedy będzie impreza, kuchfa skąd ci ta pascha przyszła do głowy? do tego jeszcze prawdomówny zestaw, astrologowie, badacze bibli, nasa, eksperci i pastor... a górale i indianie nic o tym nie wiedzą Smile

Portret użytkownika Promień

Ludziska w kosmos latamy,

Ludziska w kosmos latamy, jesteśmy obywatelami nieba, niedługo może kosmitami i planistami, jeszcze nie jedna gwiazda nad nami przeleci i księżyc się zarumieni. Dziś wiemy, że to się zdarza. A my zaraz czary mary. Przez wiarę w Boga mamy skłonność odnosic wszystko do sił nadprzyrodzonych, ale dziś już się tak nie da, bo się nabieramy jak małe dzieci na św. Mikołaja. Owszem Bóg może zmienić i poruszyć to i owo, albo i nie poruszyć, chociaż mówi się, miał poruszyć. Często jesteśmy naiwni jak dzieci. Czas wyrosnąć z pieluch. Bóg przyjdzie w czas i nikt nie wie kiedy. Myślę, że pan Bóg nie będzie pilnował· każdej komety, która nad nami leci. Nie raz były zmiany na ziemi. Życie nie kończy się na tej planecie i w tym ciele, życie wieczne przed nami, może się kiedyś spotkamy na innej planecie, a więc w górę serca. Za parę godzin trzeba jajka świecić. Smacznego. Spokojnych Świąt.

Strony

Skomentuj