Czy krwawy Księżyc z 4 kwietnia został przewidziany w Biblii?

Kategorie: 

Źródlo: Internet

W sobotni wieczór, kiedy będzie Pascha, kolor naszego księżyca na skutek zaćmienia stanie się "krwistoczerwony". Astrologowie wierzą, że to astronomiczne zjawisko jest rodzajem znaku i kojarzą go z początkiem konfliktów geopolitycznych na świecie, a badacze Biblii wskazują na konkretne wersety wspominające takie zjawisko astronomiczne.

 

Faktem jest, że będzie to trzecie z serii czterech "krwawych" pokazów jakie wystąpią w latach 2014/2015. Zjawisko to jest niezwykle rzadkie i nazywa się tetradą. Księżyc będzie zawdzięczał swój dziwny czerwony kolor nietypowemu rozproszeniu światła. Najpierw księżyc będzie ciemny, a potem stanie się szkarłatny.

Eksperci przewidują, że podczas zaćmienia będzie całkowicie zasłonięty przez około 5 minut. Zaćmienie będzie można zaobserwować z terytorium Ameryki Północnej, Azji i Australii. Według NASA tak niesamowite dostosowanie jak to, którego jesteśmy świadkami wystąpiło tylko kilka razy w ciągu ostatnich dwóch tysięcy lat.

Pastor John Hagee - źródło: wikipedia

Amerykański pastor, John Hagee, już od dłuższego czasu ostrzega, że z tego powodu nadchodzi dziwny czas i tragiczne wydarzenia

Jego zdaniem coś może się zdarzyć między rocznicą śmierci Jezusa w Wielki Piątek i jego zmartwychwstaniem w niedzielę wielkanocną. Może się wtedy wydarzyć, globalne znaczące religijnie wydarzenie. Hagee uznał, że to Bóg próbuje się z nami komunikować w sposób nadprzyrodzony. Jako dowód przedstawia przede wszystkim dwa cytaty z Biblii.

"I zobaczyłem, gdy otworzył szóstą pieczęć, a oto nastąpiło wielkie trzęsienie ziemi i słońce stało się czarne jak włosiany wór, a księżyc stał się jak krew."- Apokalipsa św Jana 6:12

"Słońce obróci się w ciemność, a księżyc w krew, niż przyjdzie dzień Pański wielki a straszny" - Księga Joela 2:31

Być może to rzeczywiście nie przypadek, iż najpierw doświadczyliśmy zaćmienia Słońca, które było widoczne między innymi z Europy, a teraz czekamy na krwawy Księżyc. Przepowiadana sekwencja z Biblii rzeczywiście zostanie symbolicznie wypełniona. Możliwe też, że w najbliższych dniach dojdzie do wojny Rosji z NATO, do kórej trwają przygotowania.

Z kolei wspomniany amerykański duchowny uważa, że coś dramatycznego zdarzy się na Bliskim Wschodzie. I to jego zdaniem zmieni to bieg historii i wpłynie na losy całego świata. A jeśli do niczego nie dojdzie to tym lepiej - następny krwawy Ksieżyc już 28 września bieżącego roku.

 

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Alena

Nie jest już tajemnicą , że

Nie jest już tajemnicą , że jeżeli pewna ilość osób, myśli w taki sam sposób na określony temat - to swoimi myślami powodują oni z czasem ,manifestację tego zjawiska . Wystarczy ludziom podsunąć jakąś myśl , jakąś sugestię a z czasem zjawisko to nastąpi. Wszyscy jesteśmy kreatorami rzeczywistości, dlatego 'samospełniające się " przepowiedznie są manifestowane , przez nas samych . Uważajmy więc na swoje myśli , bo mogą się one zamanifestować w naszej przestrzeni życiowej .

Portret użytkownika Aliens666

Jeżeli mam sie odnieść jak

Jeżeli mam sie odnieść jak tytuł tego art. czy w Bibli przewidziano dane zaćmienie to wyjaśnię, że Biblia jako zbiór mitów nie mówi o naturalnym zaćmieniu lecz o tym że na okręgu ziemi/ Biblia Gdańska/ czyli na orbicie Ziemi pojawi się chwała Boga czyli olbrzymi obiekt który spowoduje zaćmienie księżyca i słońca a na Ziemi spowoduje tak silne trzęsienia że nigdy takich nie było od jej powstania, wszystko zostanie zniszczone.

Portret użytkownika benet

 "W sobotni wieczór, kiedy

 "W sobotni wieczór, kiedy będzie Pascha" admin, nie fajniej było napisać, w sobotni wieczór kiedy będzie impreza, kuchfa skąd ci ta pascha przyszła do głowy? do tego jeszcze prawdomówny zestaw, astrologowie, badacze bibli, nasa, eksperci i pastor... a górale i indianie nic o tym nie wiedzą Smile

Portret użytkownika Promień

Ludziska w kosmos latamy,

Ludziska w kosmos latamy, jesteśmy obywatelami nieba, niedługo może kosmitami i planistami, jeszcze nie jedna gwiazda nad nami przeleci i księżyc się zarumieni. Dziś wiemy, że to się zdarza. A my zaraz czary mary. Przez wiarę w Boga mamy skłonność odnosic wszystko do sił nadprzyrodzonych, ale dziś już się tak nie da, bo się nabieramy jak małe dzieci na św. Mikołaja. Owszem Bóg może zmienić i poruszyć to i owo, albo i nie poruszyć, chociaż mówi się, miał poruszyć. Często jesteśmy naiwni jak dzieci. Czas wyrosnąć z pieluch. Bóg przyjdzie w czas i nikt nie wie kiedy. Myślę, że pan Bóg nie będzie pilnował· każdej komety, która nad nami leci. Nie raz były zmiany na ziemi. Życie nie kończy się na tej planecie i w tym ciele, życie wieczne przed nami, może się kiedyś spotkamy na innej planecie, a więc w górę serca. Za parę godzin trzeba jajka świecić. Smacznego. Spokojnych Świąt.

Portret użytkownika tiqwa

te księzyce nie mają nic

te księzyce nie mają nic wspólnego z tymi biblijnymi znakami. Te biblijne będą nadprzyrodzone, tak że zgasną również wszelkie gwiazdy, żadnego ciała niebieskiego nie będzie widac ani z Ziemi ani z żadnych obserwatoriów, czy satelit, ale to nastanie dopiero po pryszłych rzach antychrysta, za którym pójdą ci, którzy nie będą uczniami Jezusa Zbawiciela.
 
"Słońce i księżyc będą zaćmione, a gwiazdy stracą swój blask " - księga Joela 3:20, zobaczcie też np Księgę Izajasza gdzie mowa o gasnących nie tylko gwiazdach ale i że nie będzie widać planet

Portret użytkownika El Koto

To już było. Krwawy Księżyc

To już było. Krwawy Księżyc to zjawisko cykliczne. Nawet jak wybuchnie gdześ wojna od tego zjawiska - to może się okazać że jest to wojna w Jemenie Korei Mozambiku albo na Wyspach Pernambuko. (a sorki w Jemenie już trwa żydowska wojna ale ona nadal ma szanse wybuchnąć np w jew-mediach)

Portret użytkownika Cabaj

A co strasznego może sie

A co strasznego może sie stać?..że zima jest na wielkanoc?..że zdechnę?ale problem....a lata mi to koło fleta.Dla każdego swiat sie kończy w chwili śmierci i kropka...swiadomość znika!I ta swiadomosc juz nie napisze posta..koniec..przychodzi inna i kontynu-uje to co poprzednia nie dokończyła.

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika cycata bernadetta

hihihi, a w tym wszystkim

hihihi, a w tym wszystkim było jeszcze zaćmienie, hihihi i też było przewidziane w Biblii, hihihi

 
hej chłopcy, czy będziecie nas bronić? jak poszalejecie na wojnie i nabierzecie tężyzny, swoją odmienność, jakakolwiek by nie była, zostawicie tam, tam na wojnie i powrócicie, jako prawdziwi mężczyźni, co znają, co to honor i męstwo. Wtedy cycata Bernadetta przytuli jednego z Was i zrobimy sobie małego żołnierzyka a później małą księżniczkę.
hihihi? to są fakty, życzę wszystkim w nadchodzących miesiącach wytrwałości w dążeniw w stronę doskonałości umysłowej i psychicznej. Wkrótce nadejdą czasy, gdzie nasze żywoty będą poważnie zweryfikowane albo jak niektórzy z Was mówię, przez Boga, czy może przez UFO a może przez Matkę Naturę i w końcu przez samego siebie. Czy to ważne, co nadchodzi? Ważne, że wszyscy sobie zdajemy sprawę, co się kręci w jaką stronę. Każdy z nas dzisiaj inaczej to interpretuje ale kiedy nadejdzie ta przeklęta noc, kiedy zło wkradnie się w nasze życie, nagle wszyscy zapomnimy o tych głupich, nic nie wartych słowach, nawet nie będziecie pamiętać, jak do siebie syczycie tutaj wylewając te żmijowate słowa o sobie i innych. Więc w poranek tego przeklętego dnia każdy z nas będzie szukał pomocy, wsparcia i okazywania sobie i innym, jak ważne jest "dobre słowo".
Cóż więcej dodać. Zaczęłam śmiesznie, bo to Was przyciąga jak magnesy albo może dwa pitbule z kotletami na szyjach, fajni jesteście, macie doskonałe i inteligentne poczucie humoru. Tutaj, między Wami, wiedziałem, że są ludzie "jak ja"? Fajnie, ze poznałem [email protected], Bacę, Arona, Zibiego, Monstera, Homo Sapiens i naprawdę wiele innych ciekawych indywidualności – Was, Ludzi. Fajny portal. Super pozytywnie byłem wielokrotnie zaskoczony, ze wiele osób podziela i rozumie ten "mój świat". Od wielu z Was dowiedziałem się wielu bardzo interesujących historii.
Dobrze tu było, pomiędzy Wami. Od bardzo długiego czasu interesuję się zarówno tym, co dzieje się z naszą planetą, jak i z nami samymi, mogę powiedzieć, że „ta świadomość” towarzyszy mi od ponad połowy życiorysu. Mniej interesują mnie sprawy "kosmiczne", bo jest to dla mnie nienamacalne. Czuję, wiem, że nie jesteśmy sami. Czuję, wiem, że gdzieś tam są światy i cywilizacje, które żyją w doskonałej harmonii, gdzie nikt nie zdaje sobie sprawy, co to jest prawdziwy strach, tak jak My dziś nie zdajemy sobie sprawy, co to jest prawdziwe szczęście. Czuję, wiem również, że są takie światy, gdzie panuje niewyobrażalny dla nas haos, jakkolwiek o nim pomyślimy w swojej straszności.
Niestety, te nasze przyziemne problemy, wskazują bez najmniejszej "niedowagi", że następuje poważna kumulacja, gdzie planeta przejdzie metamorfozę nie tylko sama w sobie, ale ze wszystkim, co na niej stoi i żyje na jej "skórze". Otrząśnie się stara poczciwa Ziemia, bo zmiany przychodzą stamtąd, co my rozumiemy jako kosmos. Matka może pomyśli? No to, już qrwa za dużo, spieprzać! Więc skoro są to do przewidzenia wydarzenia pochodzące właśnie z "stamtąd", to nasi pra, pra, pra, ... znali konkretne terminy przedziwnych koniunkcji i splotów trudno dziś do wyjaśnienia zjawisk kosmicznych i czym one w końcu się rządzą. Więc, ci nasi już wcześniejsi "koczownicy", jako cała populacja Ziemi, czyli "jedna rodzina", uknuła plan zmian, aby osiągnąć "jedność nad Ziemią". Czy na prawdę jest ważne, skoąd oni to widzieli? Ważne, że my wiemy. Dziś wiemy, co to za konkretne nazwiska manipulują wydarzeniami w krajach na całym kontynencie. Haos jest wywoływany "na raz". Bo "na raz" rozpocznie to Matka Natura. Przeraża mnie, to co dzieje się na świecie z powodziami, tsunami, mega huraganami, dziurami w Ziemi, ... Widzimy, jak podcinana jest życiu przysłowiowa "noga". Ale w tym wypadku, jest podcinana również i druga. To całkowita niestabilność we wnętrzu Ziemi, na jej powierzchni i tak, tak, w naszym kosmosie. Wszystko qrwa przyśpiesza. Osiągnęliśmy super świadomość, że pojmujemy to wszystko.
Co by nie pisać, wiem, że rozumiecie, o co w tych wszystkich słowach mi chodziło. Śwaidomość. Przynajmniej teraz może przed tym finałem, pokażecie, że jesteście Ludźmi a nie ludźmi? Jakże by było inaczej? Normalniej? Czytam Was codziennie i jad, goni jadem, masakra i szkoda, ale wierzę, że stać Was na to, aby powiedzieć komuś, że ma dużą wiedzę, że zajmuje się ciekawymi sprawami, ... Przecież każdy z Was coś robi, jesteście przecież normalni wśród swoich rodzin i znajomych. A tutaj taki syf.
Mimo to jesteście wyjątkowi, każdy na swój sposób. Super, że każdy z Was tak bardzo rózni się od siebie. tyle róznych światów. I dobrze, nie? bo w innym wypadku gdbybyśmy byli zgodni, to musiałbybyś to juś "program". Więc robotami w tym pokoleniu nie będziemy. Ale to nie koniec tej - być może dla wielu - niebanalnej historii. To nasza prawdziwa przyszłość. To ta "dobra" przyszłość, którą codziennie chcemy widzieć nietylko w sobie, ale i w naszych dzieciach. Urodziłem się40 lat temu, tą mojąprawdziwą świadomość osiągnąłem ponad 10 lat temu, co tak na prawdę dzieje się na świecie. Ja pieprze ale musiało pogrzać wiele mózgów aby z taką premdyacją uknuć to wszystko. To jest dopiero "zabójstwo dokonałe".
 
pozdrawiam,
Pyton Krzysztofa
 

Portret użytkownika drako_tr.

„cycaty Pytonie Krzysztofa”,

„cycaty Pytonie Krzysztofa”, noc o której wspomniałeś”… kiedy nadejdzie ta przeklęta noc, kiedy zło wkradnie się w nasze życie,…”, trwa odkąd, paso[żyd]nicze, syjonistyczne karaluchy, zaczęły knuć, knuć przeciwko ludzkości, i naturze, podburzać państwo przeciwko państwu, brata przeciwko bratu…
…odkąd bogactwo i władza, nie starczają im już, i chcą sięgnąć po Nas…
…odkąd chciwość, i żądza wszystkiego, nie wypaczyła „ich” do tego stopnia, że całkowicie stracili człowieczeństwo, stając się „czystym” ZŁEM.
„Ich” misterne uknute przeciwko ludzkości plany, „dają w łeb”, dzięki świadomości, która w jakiś cudowny sposób spłynęła na NAS, normalnych ludzi, dając Nam WIEDZĘ o „nich”… i masz rację, coś „wisi w powietrzu” i niebawem runie, na „ich” łby.
Nie wiem co, czy też, kto nadchodzi…czy to „ich” szatan, czy Nasz Stwórca…ale wiem, że przychodzi po „nich”, nie po Nas, My mamy być dobrzy jak tylko potrafimy, żyć w zgodzie ze wszystkimi istotami na tej planecie, i z naturą…
Oto i cała filozofia.
Jeżeli My nie zatracimy człowieczeństwa, i nie pozwolimy na „ich” warunki, manipulacje, i niszczenie Naszych wartości, nic złego nas nie spodka.

"JEŻELI BOISZ SIĘ GŁOŚIĆ PRAWDĘ - JUŻ JESTEŚ NIEWOLNIKIEM"
https://www.youtube.com/watch?v=XOQeHDDYSzs

Skomentuj